Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
1 | Drenge | 11/12 kl. 08:30 | Pulje A | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Næsgaard Efterskole 2 | 4 - 3 |
2 | Drenge | 11/12 kl. 08:30 | Pulje D | Hal B | Svenstrup Efterskole 4 | Næsgaard Efterskole 3 | 0 - 6 |
3 | Drenge | 11/12 kl. 08:36 | Pulje A | Hal A | Hårslev Efterskole 3 | Idrætsefterskolen Ubby 1 | 0 - 5 |
4 | Drenge | 11/12 kl. 08:36 | Pulje D | Hal B | Halstedhus Efterskole | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | 1 - 2 |
9 | Drenge | 11/12 kl. 08:54 | Pulje B | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 6 | 7 - 0 |
10 | Drenge | 11/12 kl. 08:54 | Pulje E | Hal B | Svenstrup Efterskole 3 | Næsgaard Efterskole 4 | 4 - 1 |
11 | Drenge | 11/12 kl. 09:00 | Pulje B | Hal A | Tølløse Slots Efterskole 2 | Idrætsefterskolen Ubby 2 | 0 - 1 |
12 | Drenge | 11/12 kl. 09:00 | Pulje E | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | 2 - 3 |
17 | Drenge | 11/12 kl. 09:18 | Pulje C | Hal A | Efterskolen Lindenborg 1 | Næsgaard Efterskole 1 | 2 - 2 |
18 | Drenge | 11/12 kl. 09:18 | Pulje F | Hal B | Svenstrup Efterskole 1 | Næsgaard Efterskole 5 | 7 - 0 |
19 | Drenge | 11/12 kl. 09:24 | Pulje C | Hal A | Hårslev Efterskole 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | 1 - 0 |
20 | Drenge | 11/12 kl. 09:24 | Pulje F | Hal B | Hårslev Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Ubby 3 | 3 - 0 |
21 | Drenge | 11/12 kl. 09:30 | Pulje A | Hal A | Næsgaard Efterskole 2 | Hårslev Efterskole 3 | 3 - 1 |
22 | Drenge | 11/12 kl. 09:30 | Pulje D | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Halstedhus Efterskole | 0 - 5 |
23 | Drenge | 11/12 kl. 09:36 | Pulje A | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Efterskolen Lindenborg 2 | 2 - 4 |
24 | Drenge | 11/12 kl. 09:36 | Pulje D | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Svenstrup Efterskole 4 | 6 - 0 |
29 | Drenge | 11/12 kl. 09:54 | Pulje B | Hal A | Næsgaard Efterskole 6 | Tølløse Slots Efterskole 2 | 1 - 2 |
30 | Drenge | 11/12 kl. 09:54 | Pulje E | Hal B | Næsgaard Efterskole 4 | Tølløse Slots Efterskole 1 | 2 - 3 |
31 | Drenge | 11/12 kl. 10:00 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Svenstrup Efterskole 2 | 0 - 2 |
32 | Drenge | 11/12 kl. 10:00 | Pulje E | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Svenstrup Efterskole 3 | 1 - 4 |
37 | Drenge | 11/12 kl. 10:18 | Pulje C | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Hårslev Efterskole 2 | 3 - 0 |
38 | Drenge | 11/12 kl. 10:18 | Pulje F | Hal B | Næsgaard Efterskole 5 | Hårslev Efterskole 1 | 2 - 6 |
39 | Drenge | 11/12 kl. 10:24 | Pulje C | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | Efterskolen Lindenborg 1 | 2 - 1 |
40 | Drenge | 11/12 kl. 10:24 | Pulje F | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Svenstrup Efterskole 1 | 0 - 6 |
41 | Drenge | 11/12 kl. 10:30 | Pulje A | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Næsgaard Efterskole 2 | 3 - 3 |
42 | Drenge | 11/12 kl. 10:30 | Pulje D | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Næsgaard Efterskole 3 | 6 - 1 |
43 | Drenge | 11/12 kl. 10:36 | Pulje A | Hal A | Hårslev Efterskole 3 | Efterskolen Lindenborg 2 | 0 - 2 |
44 | Drenge | 11/12 kl. 10:36 | Pulje D | Hal B | Halstedhus Efterskole | Svenstrup Efterskole 4 | 0 - 0 |
49 | Drenge | 11/12 kl. 10:54 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Næsgaard Efterskole 6 | 1 - 0 |
50 | Drenge | 11/12 kl. 10:54 | Pulje E | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Næsgaard Efterskole 4 | 3 - 0 |
51 | Drenge | 11/12 kl. 11:00 | Pulje B | Hal A | Tølløse Slots Efterskole 2 | Svenstrup Efterskole 2 | 0 - 5 |
52 | Drenge | 11/12 kl. 11:00 | Pulje E | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 1 | Svenstrup Efterskole 3 | 0 - 1 |
57 | Drenge | 11/12 kl. 11:18 | Pulje C | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | Næsgaard Efterskole 1 | 1 - 6 |
58 | Drenge | 11/12 kl. 11:18 | Pulje F | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Næsgaard Efterskole 5 | 1 - 1 |
59 | Drenge | 11/12 kl. 11:24 | Pulje C | Hal A | Hårslev Efterskole 2 | Efterskolen Lindenborg 1 | 1 - 3 |
60 | Drenge | 11/12 kl. 11:24 | Pulje F | Hal B | Hårslev Efterskole 1 | Svenstrup Efterskole 1 | 1 - 5 |
61 | Drenge | 11/12 kl. 11:45 | A - Pulje 1 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Idrætsefterskolen Ubby 2 | 4 - 1 |
62 | Drenge | 11/12 kl. 11:45 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 6 | 5 - 3 |
63 | Drenge | 11/12 kl. 11:52 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | 2 - 3 |
64 | Drenge | 11/12 kl. 11:52 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Næsgaard Efterskole 4 | 6 - 1 |
69 | Drenge | 11/12 kl. 12:15 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Efterskolen Lindenborg 1 | 3 - 0 |
70 | Drenge | 11/12 kl. 12:15 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | 2 - 4 |
71 | Drenge | 11/12 kl. 12:22 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 3 | Hårslev Efterskole 1 | 1 - 1 |
72 | Drenge | 11/12 kl. 12:22 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 1 | Næsgaard Efterskole 5 | 4 - 1 |
77 | Drenge | 11/12 kl. 12:45 | A - Pulje 3 | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Halstedhus Efterskole | 3 - 1 |
78 | Drenge | 11/12 kl. 12:45 | B - Pulje 3 | Hal B | Hårslev Efterskole 2 | Svenstrup Efterskole 4 | 0 - 0 |
79 | Drenge | 11/12 kl. 12:52 | A - Pulje 3 | Hal A | Svenstrup Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Ubby 1 | 4 - 1 |
80 | Drenge | 11/12 kl. 12:52 | B - Pulje 3 | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Hårslev Efterskole 3 | 2 - 3 |
81 | Drenge | 11/12 kl. 13:00 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | 1 - 3 |
82 | Drenge | 11/12 kl. 13:00 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 6 | Næsgaard Efterskole 3 | 2 - 5 |
83 | Drenge | 11/12 kl. 13:07 | A - Pulje 1 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | 2 - 1 |
84 | Drenge | 11/12 kl. 13:07 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 4 | 5 - 1 |
89 | Drenge | 11/12 kl. 13:30 | A - Pulje 2 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 1 | Svenstrup Efterskole 3 | 1 - 4 |
90 | Drenge | 11/12 kl. 13:30 | B - Pulje 2 | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | Tølløse Slots Efterskole 1 | 1 - 3 |
91 | Drenge | 11/12 kl. 13:37 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Hårslev Efterskole 1 | 4 - 2 |
92 | Drenge | 11/12 kl. 13:37 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 5 | 3 - 3 |
97 | Drenge | 11/12 kl. 14:00 | A - Pulje 3 | Hal A | Halstedhus Efterskole | Svenstrup Efterskole 1 | 5 - 2 |
98 | Drenge | 11/12 kl. 14:00 | B - Pulje 3 | Hal B | Svenstrup Efterskole 4 | Idrætsefterskolen Ubby 3 | 3 - 3 |
99 | Drenge | 11/12 kl. 14:07 | A - Pulje 3 | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Ubby 1 | 5 - 0 |
100 | Drenge | 11/12 kl. 14:07 | B - Pulje 3 | Hal B | Hårslev Efterskole 2 | Hårslev Efterskole 3 | 8 - 3 |
101 | Drenge | 11/12 kl. 14:15 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Idrætsefterskolen Ubby 2 | 4 - 3 |
102 | Drenge | 11/12 kl. 14:15 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 4 | Næsgaard Efterskole 6 | 2 - 3 |
103 | Drenge | 11/12 kl. 14:22 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Efterskolen Lindenborg 2 | 2 - 2 |
104 | Drenge | 11/12 kl. 14:22 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Næsgaard Efterskole 2 | 2 - 4 |
109 | Drenge | 11/12 kl. 14:45 | A - Pulje 2 | Hal A | Hårslev Efterskole 1 | Efterskolen Lindenborg 1 | 3 - 2 |
110 | Drenge | 11/12 kl. 14:45 | B - Pulje 2 | Hal B | Næsgaard Efterskole 5 | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | 1 - 3 |
111 | Drenge | 11/12 kl. 14:52 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 3 | Svenstrup Efterskole 2 | 2 - 2 |
112 | Drenge | 11/12 kl. 14:52 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 1 | Tølløse Slots Efterskole 2 | 4 - 4 |
117 | Drenge | 11/12 kl. 15:15 | A - Pulje 3 | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Halstedhus Efterskole | 0 - 5 |
118 | Drenge | 11/12 kl. 15:15 | B - Pulje 3 | Hal B | Hårslev Efterskole 3 | Svenstrup Efterskole 4 | 1 - 2 |
119 | Drenge | 11/12 kl. 15:22 | A - Pulje 3 | Hal A | Svenstrup Efterskole 1 | Næsgaard Efterskole 1 | 1 - 3 |
120 | Drenge | 11/12 kl. 15:22 | B - Pulje 3 | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Hårslev Efterskole 2 | 2 - 3 |
121 | Drenge | 11/12 kl. 15:30 | A - Semifinale 1 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Svenstrup Efterskole 3 | 0 - 2 |
122 | Drenge | 11/12 kl. 15:30 | B - Semifinale 1 | Hal B | Nr. 1 pulje 1 (B) | Nr. 2 pulje 2 (B) | 3 - 1 |
125 | Drenge | 11/12 kl. 15:45 | A - Semifinale 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Nr. 2 pulje 3 (A) | 0 - 1 |
126 | Drenge | 11/12 kl. 15:45 | B - Semifinale 2 | Hal B | Nr. 1 pulje 2 (B) | Nr. 2 pulje 3 (B) | 2 - 1 |
129 | Drenge | 11/12 kl. 16:00 | A - Semifinale 3 | Hal A | Nr. 1 pulje 3 (A) | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | 5 - 0 |
130 | Drenge | 11/12 kl. 16:00 | B - Semifinale 3 | Hal B | Nr. 1 pulje 3 (B) | Nr. 2 pulje 1 (B) | 1 - 6 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Indbyrdes flest scorede mål, 4) Målforskel (alle kampe), 5) Flest scorede mål (alle kampe).