Program for "Efterskolen Lindenborg 1"
Række: Drenge
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
17 | 11/12 kl. 09:18 | Pulje C | Hal A | Efterskolen Lindenborg 1 | Næsgaard Efterskole 1 |
18 | 11/12 kl. 09:18 | Pulje F | Hal B | Svenstrup Efterskole 1 | Næsgaard Efterskole 5 |
19 | 11/12 kl. 09:24 | Pulje C | Hal A | Hårslev Efterskole 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 3 |
20 | 11/12 kl. 09:24 | Pulje F | Hal B | Hårslev Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Ubby 3 |
21 | 11/12 kl. 09:30 | Pulje A | Hal A | Næsgaard Efterskole 2 | Hårslev Efterskole 3 |
22 | 11/12 kl. 09:30 | Pulje D | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Halstedhus Efterskole |
23 | 11/12 kl. 09:36 | Pulje A | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Efterskolen Lindenborg 2 |
24 | 11/12 kl. 09:36 | Pulje D | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Svenstrup Efterskole 4 |
29 | 11/12 kl. 09:54 | Pulje B | Hal A | Næsgaard Efterskole 6 | Tølløse Slots Efterskole 2 |
30 | 11/12 kl. 09:54 | Pulje E | Hal B | Næsgaard Efterskole 4 | Tølløse Slots Efterskole 1 |
31 | 11/12 kl. 10:00 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Svenstrup Efterskole 2 |
32 | 11/12 kl. 10:00 | Pulje E | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Svenstrup Efterskole 3 |
37 | 11/12 kl. 10:18 | Pulje C | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Hårslev Efterskole 2 |
38 | 11/12 kl. 10:18 | Pulje F | Hal B | Næsgaard Efterskole 5 | Hårslev Efterskole 1 |
39 | 11/12 kl. 10:24 | Pulje C | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | Efterskolen Lindenborg 1 |
40 | 11/12 kl. 10:24 | Pulje F | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Svenstrup Efterskole 1 |
41 | 11/12 kl. 10:30 | Pulje A | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Næsgaard Efterskole 2 |
42 | 11/12 kl. 10:30 | Pulje D | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Næsgaard Efterskole 3 |
43 | 11/12 kl. 10:36 | Pulje A | Hal A | Hårslev Efterskole 3 | Efterskolen Lindenborg 2 |
44 | 11/12 kl. 10:36 | Pulje D | Hal B | Halstedhus Efterskole | Svenstrup Efterskole 4 |
49 | 11/12 kl. 10:54 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Næsgaard Efterskole 6 |
50 | 11/12 kl. 10:54 | Pulje E | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Næsgaard Efterskole 4 |
51 | 11/12 kl. 11:00 | Pulje B | Hal A | Tølløse Slots Efterskole 2 | Svenstrup Efterskole 2 |
52 | 11/12 kl. 11:00 | Pulje E | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 1 | Svenstrup Efterskole 3 |
57 | 11/12 kl. 11:18 | Pulje C | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | Næsgaard Efterskole 1 |
58 | 11/12 kl. 11:18 | Pulje F | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Næsgaard Efterskole 5 |
59 | 11/12 kl. 11:24 | Pulje C | Hal A | Hårslev Efterskole 2 | Efterskolen Lindenborg 1 |
60 | 11/12 kl. 11:24 | Pulje F | Hal B | Hårslev Efterskole 1 | Svenstrup Efterskole 1 |
61 | 11/12 kl. 11:45 | A - Pulje 1 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Idrætsefterskolen Ubby 2 |
62 | 11/12 kl. 11:45 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 6 |
63 | 11/12 kl. 11:52 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 |
64 | 11/12 kl. 11:52 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Næsgaard Efterskole 4 |
69 | 11/12 kl. 12:15 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Efterskolen Lindenborg 1 |
70 | 11/12 kl. 12:15 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 3 |
71 | 11/12 kl. 12:22 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 3 | Hårslev Efterskole 1 |
72 | 11/12 kl. 12:22 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 1 | Næsgaard Efterskole 5 |
77 | 11/12 kl. 12:45 | A - Pulje 3 | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Halstedhus Efterskole |
78 | 11/12 kl. 12:45 | B - Pulje 3 | Hal B | Hårslev Efterskole 2 | Svenstrup Efterskole 4 |
79 | 11/12 kl. 12:52 | A - Pulje 3 | Hal A | Svenstrup Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Ubby 1 |
80 | 11/12 kl. 12:52 | B - Pulje 3 | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Hårslev Efterskole 3 |
81 | 11/12 kl. 13:00 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 1 |
82 | 11/12 kl. 13:00 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 6 | Næsgaard Efterskole 3 |
83 | 11/12 kl. 13:07 | A - Pulje 1 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 |
84 | 11/12 kl. 13:07 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 4 |
89 | 11/12 kl. 13:30 | A - Pulje 2 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 1 | Svenstrup Efterskole 3 |
90 | 11/12 kl. 13:30 | B - Pulje 2 | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 3 | Tølløse Slots Efterskole 1 |
91 | 11/12 kl. 13:37 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Hårslev Efterskole 1 |
92 | 11/12 kl. 13:37 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 5 |
97 | 11/12 kl. 14:00 | A - Pulje 3 | Hal A | Halstedhus Efterskole | Svenstrup Efterskole 1 |
98 | 11/12 kl. 14:00 | B - Pulje 3 | Hal B | Svenstrup Efterskole 4 | Idrætsefterskolen Ubby 3 |
99 | 11/12 kl. 14:07 | A - Pulje 3 | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Ubby 1 |
100 | 11/12 kl. 14:07 | B - Pulje 3 | Hal B | Hårslev Efterskole 2 | Hårslev Efterskole 3 |
101 | 11/12 kl. 14:15 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Idrætsefterskolen Ubby 2 |
102 | 11/12 kl. 14:15 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 4 | Næsgaard Efterskole 6 |
103 | 11/12 kl. 14:22 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Efterskolen Lindenborg 2 |
104 | 11/12 kl. 14:22 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Næsgaard Efterskole 2 |
109 | 11/12 kl. 14:45 | A - Pulje 2 | Hal A | Hårslev Efterskole 1 | Efterskolen Lindenborg 1 |
110 | 11/12 kl. 14:45 | B - Pulje 2 | Hal B | Næsgaard Efterskole 5 | Idrætsefterskolen Grønsund 3 |
111 | 11/12 kl. 14:52 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 3 | Svenstrup Efterskole 2 |
112 | 11/12 kl. 14:52 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole 1 | Tølløse Slots Efterskole 2 |
117 | 11/12 kl. 15:15 | A - Pulje 3 | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Halstedhus Efterskole |
118 | 11/12 kl. 15:15 | B - Pulje 3 | Hal B | Hårslev Efterskole 3 | Svenstrup Efterskole 4 |
119 | 11/12 kl. 15:22 | A - Pulje 3 | Hal A | Svenstrup Efterskole 1 | Næsgaard Efterskole 1 |
120 | 11/12 kl. 15:22 | B - Pulje 3 | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Hårslev Efterskole 2 |
121 | 11/12 kl. 15:30 | A - Semifinale 1 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Svenstrup Efterskole 3 |
122 | 11/12 kl. 15:30 | B - Semifinale 1 | Hal B | Nr. 1 pulje 1 (B) | Nr. 2 pulje 2 (B) |
125 | 11/12 kl. 15:45 | A - Semifinale 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Nr. 2 pulje 3 (A) |
126 | 11/12 kl. 15:45 | B - Semifinale 2 | Hal B | Nr. 1 pulje 2 (B) | Nr. 2 pulje 3 (B) |
129 | 11/12 kl. 16:00 | A - Semifinale 3 | Hal A | Nr. 1 pulje 3 (A) | Idrætsefterskolen Grønsund 2 |
130 | 11/12 kl. 16:00 | B - Semifinale 3 | Hal B | Nr. 1 pulje 3 (B) | Nr. 2 pulje 1 (B) |
131 | 11/12 kl. 16:30 | B - Finalepulje | Hal A | Vinder semifinale 1 (B) | Vinder semifinale 2 (B) |
133 | 11/12 kl. 16:45 | B - Finalepulje | Hal A | Vinder semifinale 2 (B) | Vinder semifinale 3 (B) |
135 | 11/12 kl. 17:00 | B - Finalepulje | Hal A | Vinder semifinale 3 (B) | Vinder semifinale 1 (B) |
136 | 11/12 kl. 17:07 | A - Finalepulje | Hal A | Svenstrup Efterskole 3 | Vinder semifinale 2 (A) |
138 | 11/12 kl. 17:22 | A - Finalepulje | Hal A | Vinder semifinale 2 (A) | Vinder semifinale 3 (A) |
140 | 11/12 kl. 17:37 | A - Finalepulje | Hal A | Vinder semifinale 3 (A) | Svenstrup Efterskole 3 |
Hjemmeholdet stiller op under uret.