Program for "Idrætsefterskolen Ubby 1"
Række: Piger
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
8 | 11/12 kl. 08:48 | Pulje C | Hal B | Hårslev Efterskole | Idrætsefterskolen Ubby 1 |
13 | 11/12 kl. 09:06 | Pulje B | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 3 |
14 | 11/12 kl. 09:06 | Pulje D | Hal B | Efterskolen Lindenborg 2 | Næsgaard Efterskole 4 |
15 | 11/12 kl. 09:12 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Idrætsefterskolen Ubby 2 |
16 | 11/12 kl. 09:12 | Pulje D | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Tølløse Slots Efterskole |
25 | 11/12 kl. 09:42 | Pulje A | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Halstedhus Efterskole |
26 | 11/12 kl. 09:42 | Pulje C | Hal B | Næsgaard Efterskole 2 | Hårslev Efterskole |
27 | 11/12 kl. 09:48 | Pulje A | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Svenstrup Efterskole 1 |
28 | 11/12 kl. 09:48 | Pulje C | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Efterskolen Lindenborg 1 |
33 | 11/12 kl. 10:06 | Pulje B | Hal A | Næsgaard Efterskole 3 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 |
34 | 11/12 kl. 10:06 | Pulje D | Hal B | Næsgaard Efterskole 4 | Idrætsefterskolen Grønsund 1 |
35 | 11/12 kl. 10:12 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Svenstrup Efterskole 2 |
36 | 11/12 kl. 10:12 | Pulje D | Hal B | Tølløse Slots Efterskole | Efterskolen Lindenborg 2 |
45 | 11/12 kl. 10:42 | Pulje A | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Næsgaard Efterskole 1 |
46 | 11/12 kl. 10:42 | Pulje C | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Næsgaard Efterskole 2 |
47 | 11/12 kl. 10:48 | Pulje A | Hal A | Halstedhus Efterskole | Svenstrup Efterskole 1 |
48 | 11/12 kl. 10:48 | Pulje C | Hal B | Hårslev Efterskole | Efterskolen Lindenborg 1 |
53 | 11/12 kl. 11:06 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Næsgaard Efterskole 3 |
54 | 11/12 kl. 11:06 | Pulje D | Hal B | Tølløse Slots Efterskole | Næsgaard Efterskole 4 |
55 | 11/12 kl. 11:12 | Pulje B | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Svenstrup Efterskole 2 |
56 | 11/12 kl. 11:12 | Pulje D | Hal B | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Efterskolen Lindenborg 2 |
65 | 11/12 kl. 12:00 | A - Pulje 1 | Hal A | Svenstrup Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 |
66 | 11/12 kl. 12:00 | B - Pulje 1 | Hal B | Halstedhus Efterskole | Idrætsefterskolen Ubby 2 |
67 | 11/12 kl. 12:07 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Idrætsefterskolen Grønsund 1 |
68 | 11/12 kl. 12:07 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 4 |
73 | 11/12 kl. 12:30 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Næsgaard Efterskole 1 |
74 | 11/12 kl. 12:30 | B - Pulje 2 | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Idrætsefterskolen Ubby 3 |
75 | 11/12 kl. 12:37 | A - Pulje 2 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Efterskolen Lindenborg 1 |
76 | 11/12 kl. 12:37 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole | Hårslev Efterskole |
85 | 11/12 kl. 13:15 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 2 | Idrætsefterskolen Ubby 1 |
86 | 11/12 kl. 13:15 | B - Pulje 1 | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 2 | Næsgaard Efterskole 2 |
87 | 11/12 kl. 13:22 | A - Pulje 1 | Hal A | Svenstrup Efterskole 1 | Idrætsefterskolen Grønsund 1 |
88 | 11/12 kl. 13:22 | B - Pulje 1 | Hal B | Halstedhus Efterskole | Næsgaard Efterskole 4 |
93 | 11/12 kl. 13:45 | A - Pulje 2 | Hal A | Næsgaard Efterskole 1 | Efterskolen Lindenborg 2 |
94 | 11/12 kl. 13:45 | B - Pulje 2 | Hal B | Idrætsefterskolen Ubby 3 | Tølløse Slots Efterskole |
95 | 11/12 kl. 13:52 | A - Pulje 2 | Hal A | Svenstrup Efterskole 2 | Efterskolen Lindenborg 1 |
96 | 11/12 kl. 13:52 | B - Pulje 2 | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Hårslev Efterskole |
105 | 11/12 kl. 14:30 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Grønsund 1 | Idrætsefterskolen Grønsund 2 |
106 | 11/12 kl. 14:30 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 4 | Idrætsefterskolen Ubby 2 |
107 | 11/12 kl. 14:37 | A - Pulje 1 | Hal A | Idrætsefterskolen Ubby 1 | Svenstrup Efterskole 1 |
108 | 11/12 kl. 14:37 | B - Pulje 1 | Hal B | Næsgaard Efterskole 2 | Halstedhus Efterskole |
113 | 11/12 kl. 15:00 | A - Pulje 2 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 1 | Næsgaard Efterskole 1 |
114 | 11/12 kl. 15:00 | B - Pulje 2 | Hal B | Hårslev Efterskole | Idrætsefterskolen Ubby 3 |
115 | 11/12 kl. 15:07 | A - Pulje 2 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Svenstrup Efterskole 2 |
116 | 11/12 kl. 15:07 | B - Pulje 2 | Hal B | Tølløse Slots Efterskole | Næsgaard Efterskole 3 |
123 | 11/12 kl. 15:37 | A - Semifinale 1 | Hal A | Svenstrup Efterskole 1 | Svenstrup Efterskole 2 |
124 | 11/12 kl. 15:37 | B - Semifinale 1 | Hal B | Halstedhus Efterskole | Tølløse Slots Efterskole |
127 | 11/12 kl. 15:52 | A - Semifinale 2 | Hal A | Efterskolen Lindenborg 2 | Idrætsefterskolen Grønsund 1 |
128 | 11/12 kl. 15:52 | B - Semifinale 2 | Hal B | Næsgaard Efterskole 3 | Næsgaard Efterskole 2 |
132 | 11/12 kl. 16:37 | B - Bronzekamp | Hal A | Taber semifinale 1 (B) | Taber semifinale 2 (B) |
134 | 11/12 kl. 16:52 | B - Finale | Hal A | Vinder semifinale 1 (B) | Vinder semifinale 2 (B) |
137 | 11/12 kl. 17:15 | A - Bronzekamp | Hal A | Taber semifinale 1 (A) | Taber semifinale 2 (A) |
139 | 11/12 kl. 17:30 | A - Finale | Hal A | Vinder semifinale 1 (A) | Vinder semifinale 2 (A) |
Hjemmeholdet stiller op under uret.