Program for "5. plads i A3"
Række: Herre senior GPM
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
62 | 16/12 kl. 17:58 | Pulje A12 | Hal A | 5. plads i A3 | HjemmeHos Bolighuset Grenaa og Auning |
137 | 16/12 kl. 18:02 | Pulje A7 | Hal B | JBS-IT.dk | Nordic Art |
63 | 16/12 kl. 18:06 | Pulje A13 | Hal A | Felix Feeling | Restaurant Tante |
138 | 16/12 kl. 18:10 | Pulje A8 | Hal B | Lange Isenkram Ringkøbing | Spaabæk RealEstate |
64 | 16/12 kl. 18:14 | Pulje A9 | Hal A | MD Sport & Fysioterapi | Lægehuset Bondovej |
139 | 16/12 kl. 18:18 | Pulje A8 | Hal B | 5E Byg A/S | IF Skjold Sæby |
65 | 16/12 kl. 18:22 | Pulje A9 | Hal A | ISMejeriet Thy | Grafisk ID |
140 | 16/12 kl. 18:26 | Pulje A7 | Hal B | Nordic Art | Midtjysk Tag |
66 | 16/12 kl. 18:30 | Pulje A10 | Hal A | Neoperl Nordic | Chrisa Bolig |
141 | 16/12 kl. 18:34 | Pulje A7 | Hal B | Liiteguard | JBS-IT.dk |
67 | 16/12 kl. 18:38 | Pulje A10 | Hal A | Freja & Dahl Pedersen | MITECH |
142 | 16/12 kl. 18:42 | Pulje A8 | Hal B | IF Skjold Sæby | Lange Isenkram Ringkøbing |
68 | 16/12 kl. 18:46 | Pulje A9 | Hal A | Grafisk ID | MD Sport & Fysioterapi |
143 | 16/12 kl. 18:50 | Pulje A8 | Hal B | Spaabæk RealEstate | 5E Byg A/S |
69 | 16/12 kl. 18:54 | Pulje A9 | Hal A | Lægehuset Bondovej | ISMejeriet Thy |
144 | 16/12 kl. 18:58 | Pulje A11 | Hal B | Aros FC | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen |
70 | 16/12 kl. 19:02 | Pulje A10 | Hal A | MITECH | Neoperl Nordic |
145 | 16/12 kl. 19:06 | Pulje A12 | Hal B | Starup Auto | 5. plads i A3 |
71 | 16/12 kl. 19:10 | Pulje A10 | Hal A | Chrisa Bolig | Freja & Dahl Pedersen |
146 | 16/12 kl. 19:14 | Pulje A13 | Hal B | Brøruphus All-Stars | Felix Feeling |
72 | 16/12 kl. 19:18 | Pulje A9 | Hal A | MD Sport & Fysioterapi | ISMejeriet Thy |
147 | 16/12 kl. 19:22 | Pulje A7 | Hal B | Midtjysk Tag | JBS-IT.dk |
73 | 16/12 kl. 19:26 | Pulje A9 | Hal A | Grafisk ID | Lægehuset Bondovej |
148 | 16/12 kl. 19:30 | Pulje A7 | Hal B | Nordic Art | Liiteguard |
74 | 16/12 kl. 19:34 | Pulje A10 | Hal A | Neoperl Nordic | Freja & Dahl Pedersen |
149 | 16/12 kl. 19:38 | Pulje A8 | Hal B | Lange Isenkram Ringkøbing | 5E Byg A/S |
75 | 16/12 kl. 19:42 | Pulje A10 | Hal A | MITECH | Chrisa Bolig |
150 | 16/12 kl. 19:46 | Pulje A8 | Hal B | IF Skjold Sæby | Spaabæk RealEstate |
76 | 16/12 kl. 19:50 | Placeringskamp 1 | Hal A | Liiteguard | IF Skjold Sæby |
151 | 16/12 kl. 19:54 | Semifinale consolation 1 | Hal B | Vinder consolation A11 | Vinder consolation A12 |
77 | 16/12 kl. 19:58 | Placeringskamp 2 | Hal A | ISMejeriet Thy | Neoperl Nordic |
152 | 16/12 kl. 20:02 | Semifinale consolation 2 | Hal B | Vinder consolation A13 | Bedste consolation 3'er |
78 | 16/12 kl. 20:06 | Semifinale 1 | Hal A | Midtjysk Tag | 5E Byg A/S |
153 | 16/12 kl. 20:10 | Bronze consolation | Hal B | Taber semifinale consolation 1 | Taber semifinale consolation 2 |
79 | 16/12 kl. 20:14 | Semifinale 2 | Hal A | Grafisk ID | Freja & Dahl Pedersen |
154 | 16/12 kl. 20:18 | Finale consolation | Hal B | Vinder semifinale consolation 1 | Vinder semifinale consolation 2 |
80 | 16/12 kl. 20:22 | 7.-8. plads | Hal A | Taber placeringskamp 1 | Taber placeringskamp 2 |
81 | 16/12 kl. 20:30 | 5.-6. plads | Hal A | Vinder placeringskamp 1 | Vinder placeringskamp 2 |
82 | 16/12 kl. 20:38 | Bronze | Hal A | Midtjysk Tag | Freja & Dahl Pedersen |
83 | 16/12 kl. 20:46 | Finale | Hal A | 5E Byg A/S | Grafisk ID |
Hjemmeholdet stiller op under uret.