Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
1 | Herre senior | 28/12 kl. 10:00 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Elexsperten | Neoperl Nordic | 1 - 1 |
2 | Herre senior | 28/12 kl. 10:00 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Team Nykredit | MD Rustfri | 2 - 2 |
3 | Herre senior | 28/12 kl. 10:10 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | STARK Arena Assens | 4 - 3 |
4 | Herre senior | 28/12 kl. 10:10 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | 5E Byg A/S | Lægehuset Bondovej | 5 - 2 |
5 | Herre senior | 28/12 kl. 10:20 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | Elexsperten | 4 - 3 |
6 | Herre senior | 28/12 kl. 10:20 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Ford Esbjerg | Team Nykredit | 1 - 6 |
7 | Herre senior | 28/12 kl. 10:30 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Neoperl Nordic | Tommerup Efterskole | 1 - 2 |
8 | Herre senior | 28/12 kl. 10:30 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | MD Rustfri | 5E Byg A/S | 1 - 5 |
9 | Herre senior | 28/12 kl. 10:40 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | STARK Arena Assens | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | 3 - 6 |
10 | Herre senior | 28/12 kl. 10:40 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Lægehuset Bondovej | Ford Esbjerg | 7 - 4 |
11 | Herre senior | 28/12 kl. 10:50 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Elexsperten | 4 - 3 |
12 | Herre senior | 28/12 kl. 10:50 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | 5E Byg A/S | Team Nykredit | 3 - 0 |
13 | Herre senior | 28/12 kl. 11:00 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | STARK Arena Assens | Neoperl Nordic | 3 - 6 |
14 | Herre senior | 28/12 kl. 11:00 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Lægehuset Bondovej | MD Rustfri | 2 - 6 |
15 | Herre senior | 28/12 kl. 11:10 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | Tommerup Efterskole | 3 - 4 |
16 | Herre senior | 28/12 kl. 11:10 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Ford Esbjerg | 5E Byg A/S | 1 - 9 |
17 | Herre senior | 28/12 kl. 11:20 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Elexsperten | STARK Arena Assens | 9 - 2 |
18 | Herre senior | 28/12 kl. 11:20 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Team Nykredit | Lægehuset Bondovej | 3 - 4 |
19 | Herre senior | 28/12 kl. 11:30 | Malerfirma Bo Nissen Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Neoperl Nordic | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | 4 - 4 |
20 | Herre senior | 28/12 kl. 11:30 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | MD Rustfri | Ford Esbjerg | 8 - 0 |
21 | Herre senior | 28/12 kl. 11:40 | Krydskamp | Hal 1 | Neoperl Nordic | Lægehuset Bondovej | 4 - 3 |
22 | Herre senior | 28/12 kl. 12:00 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Gutterne | Dansk PE svejsning | 5 - 6 |
23 | Herre senior | 28/12 kl. 12:00 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | GP Nordic | Ismejeriet Thy | 2 - 3 |
24 | Herre senior | 28/12 kl. 12:10 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | JBS-IT.dk | 2 - 3 |
25 | Herre senior | 28/12 kl. 12:10 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Nordic Art | De Lokale Helte | 2 - 8 |
26 | Herre senior | 28/12 kl. 12:20 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | Gutterne | 3 - 4 |
27 | Herre senior | 28/12 kl. 12:20 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | FC Sine x Vojens | GP Nordic | 2 - 6 |
28 | Herre senior | 28/12 kl. 12:30 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | 4 - 3 |
29 | Herre senior | 28/12 kl. 12:30 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Ismejeriet Thy | Nordic Art | 4 - 4 |
30 | Herre senior | 28/12 kl. 12:40 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | JBS-IT.dk | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | 7 - 1 |
31 | Herre senior | 28/12 kl. 12:40 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | De Lokale Helte | FC Sine x Vojens | 3 - 1 |
32 | Herre senior | 28/12 kl. 12:50 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | Gutterne | 3 - 2 |
33 | Herre senior | 28/12 kl. 12:50 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Nordic Art | GP Nordic | 2 - 5 |
34 | Herre senior | 28/12 kl. 13:00 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | JBS-IT.dk | Dansk PE svejsning | 2 - 3 |
35 | Herre senior | 28/12 kl. 13:00 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | De Lokale Helte | Ismejeriet Thy | 0 - 3 |
36 | Herre senior | 28/12 kl. 13:10 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | 0 - 3 |
37 | Herre senior | 28/12 kl. 13:10 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | FC Sine x Vojens | Nordic Art | 3 - 6 |
38 | Herre senior | 28/12 kl. 13:20 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Gutterne | JBS-IT.dk | 1 - 8 |
39 | Herre senior | 28/12 kl. 13:20 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | GP Nordic | De Lokale Helte | 0 - 4 |
40 | Herre senior | 28/12 kl. 13:30 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | 4 - 4 |
41 | Herre senior | 28/12 kl. 13:30 | Sydbank Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Ismejeriet Thy | FC Sine x Vojens | 5 - 1 |
42 | Herre senior | 28/12 kl. 13:40 | Krydskamp | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | GP Nordic | 5 - 4 |
43 | Herre senior | 28/12 kl. 14:00 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Gazas Børn Græder | Liiteguard | 1 - 6 |
44 | Herre senior | 28/12 kl. 14:00 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Lange Isenkram Ringkøbing | Drengene i sort | 6 - 2 |
45 | Herre senior | 28/12 kl. 14:10 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Projekt Milen | MD Sport & Fys. | 6 - 2 |
46 | Herre senior | 28/12 kl. 14:10 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Grafisk ID | Villadsen Agentur | 4 - 1 |
47 | Herre senior | 28/12 kl. 14:20 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Tilted T | Gazas Børn Græder | 0 - 5 |
48 | Herre senior | 28/12 kl. 14:20 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Lange Isenkram Ringkøbing | 2 - 1 |
49 | Herre senior | 28/12 kl. 14:30 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Liiteguard | Projekt Milen | 2 - 4 |
50 | Herre senior | 28/12 kl. 14:30 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Drengene i sort | Grafisk ID | 3 - 5 |
51 | Herre senior | 28/12 kl. 14:40 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | MD Sport & Fys. | Tilted T | 7 - 2 |
52 | Herre senior | 28/12 kl. 14:40 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Villadsen Agentur | Midtjysk Tag | 1 - 4 |
53 | Herre senior | 28/12 kl. 14:50 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Projekt Milen | Gazas Børn Græder | 1 - 1 |
54 | Herre senior | 28/12 kl. 14:50 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Grafisk ID | Lange Isenkram Ringkøbing | 3 - 3 |
55 | Herre senior | 28/12 kl. 15:00 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | MD Sport & Fys. | Liiteguard | 5 - 4 |
56 | Herre senior | 28/12 kl. 15:00 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Villadsen Agentur | Drengene i sort | 2 - 1 |
57 | Herre senior | 28/12 kl. 15:10 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Tilted T | Projekt Milen | 2 - 7 |
58 | Herre senior | 28/12 kl. 15:10 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Grafisk ID | 2 - 2 |
59 | Herre senior | 28/12 kl. 15:20 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Gazas Børn Græder | MD Sport & Fys. | 3 - 0 |
60 | Herre senior | 28/12 kl. 15:20 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Lange Isenkram Ringkøbing | Villadsen Agentur | 2 - 1 |
61 | Herre senior | 28/12 kl. 15:30 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Liiteguard | Tilted T | 5 - 2 |
62 | Herre senior | 28/12 kl. 15:30 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Drengene i sort | Midtjysk Tag | 2 - 3 |
63 | Herre senior | 28/12 kl. 15:40 | Krydskamp | Hal 1 | MD Sport & Fys. | Lange Isenkram Ringkøbing | 2 - 3 |
64 | Herre senior | 28/12 kl. 16:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | MD Rustfri | 1 - 3 |
65 | Herre senior | 28/12 kl. 16:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | Ismejeriet Thy | Gazas Børn Græder | 5 - 2 |
66 | Herre senior | 28/12 kl. 16:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | 6 - 0 |
67 | Herre senior | 28/12 kl. 16:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Midtjysk Tag | De Lokale Helte | 6 - 2 |
68 | Herre senior | 28/12 kl. 16:20 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | 5E Byg A/S | JBS-IT.dk | 3 - 1 |
69 | Herre senior | 28/12 kl. 16:20 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Projekt Milen | Grafisk ID | 3 - 2 |
70 | Herre senior | 28/12 kl. 16:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | Neoperl Nordic | Tommerup Efterskole | 3 - 5 |
71 | Herre senior | 28/12 kl. 16:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | MD Rustfri | Ismejeriet Thy | 2 - 2 |
72 | Herre senior | 28/12 kl. 16:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | Dansk PE svejsning | 4 - 5 |
73 | Herre senior | 28/12 kl. 16:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | Midtjysk Tag | 2 - 5 |
74 | Herre senior | 28/12 kl. 16:50 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Lange Isenkram Ringkøbing | 5E Byg A/S | 4 - 2 |
75 | Herre senior | 28/12 kl. 16:50 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | JBS-IT.dk | Projekt Milen | 2 - 3 |
76 | Herre senior | 28/12 kl. 17:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | Gazas Børn Græder | Neoperl Nordic | 1 - 1 |
77 | Herre senior | 28/12 kl. 17:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | Ismejeriet Thy | Tommerup Efterskole | 2 - 6 |
78 | Herre senior | 28/12 kl. 17:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | De Lokale Helte | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | 2 - 3 |
79 | Herre senior | 28/12 kl. 17:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Dansk PE svejsning | 2 - 2 |
80 | Herre senior | 28/12 kl. 17:20 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Grafisk ID | Lange Isenkram Ringkøbing | 3 - 4 |
81 | Herre senior | 28/12 kl. 17:20 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Projekt Milen | 5E Byg A/S | 2 - 2 |
82 | Herre senior | 28/12 kl. 17:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | Gazas Børn Græder | MD Rustfri | 3 - 2 |
83 | Herre senior | 28/12 kl. 17:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | Neoperl Nordic | Ismejeriet Thy | 4 - 4 |
84 | Herre senior | 28/12 kl. 17:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | De Lokale Helte | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | 1 - 4 |
85 | Herre senior | 28/12 kl. 17:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | Midtjysk Tag | 3 - 3 |
86 | Herre senior | 28/12 kl. 17:50 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Grafisk ID | JBS-IT.dk | 1 - 4 |
87 | Herre senior | 28/12 kl. 17:50 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Lange Isenkram Ringkøbing | Projekt Milen | 4 - 4 |
88 | Herre senior | 28/12 kl. 18:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Gazas Børn Græder | 4 - 0 |
89 | Herre senior | 28/12 kl. 18:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | MD Rustfri | Neoperl Nordic | 3 - 3 |
90 | Herre senior | 28/12 kl. 18:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | De Lokale Helte | 1 - 2 |
91 | Herre senior | 28/12 kl. 18:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby | Hobro Apotek/Grønlund. Gr. | 3 - 5 |
92 | Herre senior | 28/12 kl. 18:20 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | 5E Byg A/S | Grafisk ID | 4 - 8 |
93 | Herre senior | 28/12 kl. 18:20 | Aaskov Entrepenør ApS Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | JBS-IT.dk | Lange Isenkram Ringkøbing | 3 - 3 |
94 | Herre senior | 28/12 kl. 19:00 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Projekt Milen | 3 - 0 |
95 | Herre senior | 28/12 kl. 19:10 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Midtjysk Tag | MD Rustfri | 2 - 3 |
96 | Herre senior | 28/12 kl. 19:20 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Lange Isenkram Ringkøbing | Dansk PE svejsning | 5 - 3 |
97 | Herre senior | 28/12 kl. 19:30 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | MD Rustfri | Projekt Milen | 0 - 2 |
98 | Herre senior | 28/12 kl. 19:40 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Lange Isenkram Ringkøbing | 4 - 3 |
99 | Herre senior | 28/12 kl. 19:50 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Tommerup Efterskole | 3 - 4 |
100 | Herre senior | 28/12 kl. 20:00 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Projekt Milen | Lange Isenkram Ringkøbing | 2 - 2 |
101 | Herre senior | 28/12 kl. 20:10 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Dansk PE svejsning | 4 - 4 |
102 | Herre senior | 28/12 kl. 20:20 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | MD Rustfri | 2 - 2 |
103 | Herre senior | 28/12 kl. 20:30 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Projekt Milen | Midtjysk Tag | 2 - 3 |
104 | Herre senior | 28/12 kl. 20:40 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | MD Rustfri | Dansk PE svejsning | 7 - 2 |
105 | Herre senior | 28/12 kl. 20:50 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Lange Isenkram Ringkøbing | Tommerup Efterskole | 2 - 1 |
106 | Herre senior | 28/12 kl. 21:00 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Projekt Milen | 2 - 3 |
107 | Herre senior | 28/12 kl. 21:10 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Lange Isenkram Ringkøbing | MD Rustfri | 4 - 2 |
108 | Herre senior | 28/12 kl. 21:20 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalepulje) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Midtjysk Tag | 5 - 3 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Indbyrdes flest scorede mål, 4) Målforskel (alle kampe), 5) Flest scorede mål (alle kampe).