Program for "Spaabæk RealEstate"
Række: Herre senior
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
33 | 30/12 kl. 10:36 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 1 | Spaabæk RealEstate | FC talentløs |
24 | 30/12 kl. 10:44 | XL-Byg Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | Projekt Milen | Elexperten |
34 | 30/12 kl. 10:44 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 1 | 5E Byg A/S | MD Rustfri |
25 | 30/12 kl. 10:52 | XL-Byg Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | H.I.F 97 | Biksen Nørregade 24 |
35 | 30/12 kl. 10:52 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 2 | Villadsen Agentur | Spaabæk RealEstate |
26 | 30/12 kl. 11:00 | XL-Byg Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | Darum city | Elexperten |
36 | 30/12 kl. 11:00 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 2 | FC talentløs | MD Rustfri |
27 | 30/12 kl. 11:08 | XL-Byg Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | Biksen Nørregade 24 | Projekt Milen |
37 | 30/12 kl. 11:08 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 1 | Spaabæk RealEstate | 5E Byg A/S |
28 | 30/12 kl. 11:16 | XL-Byg Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | Darum city | H.I.F 97 |
38 | 30/12 kl. 11:16 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 1 | FC talentløs | Villadsen Agentur |
29 | 30/12 kl. 11:24 | XL-Byg Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | Elexperten | Biksen Nørregade 24 |
39 | 30/12 kl. 11:24 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 2 | MD Rustfri | Spaabæk RealEstate |
30 | 30/12 kl. 11:32 | XL-Byg Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | H.I.F 97 | Projekt Milen |
40 | 30/12 kl. 11:32 | Auto Cramer (Pulje 4) | Hal 2 | Villadsen Agentur | 5E Byg A/S |
41 | 30/12 kl. 11:45 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | Starup Auto |
51 | 30/12 kl. 11:45 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 2 | Tommerup Efterskole | Team Roskilde Cykelcenter |
42 | 30/12 kl. 11:53 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 1 | M.S. Gulve | Zem Zem Horsens |
52 | 30/12 kl. 11:53 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 2 | GP Nordic | Nordic art |
43 | 30/12 kl. 12:01 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 2 | Abc | Starup Auto |
53 | 30/12 kl. 12:01 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 1 | Team nykredit | Team Roskilde Cykelcenter |
44 | 30/12 kl. 12:09 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 2 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | M.S. Gulve |
54 | 30/12 kl. 12:09 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | GP Nordic |
45 | 30/12 kl. 12:17 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 1 | Zem Zem Horsens | Abc |
55 | 30/12 kl. 12:17 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 2 | Nordic art | Team nykredit |
46 | 30/12 kl. 12:25 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 1 | Starup Auto | M.S. Gulve |
56 | 30/12 kl. 12:25 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 2 | Team Roskilde Cykelcenter | GP Nordic |
47 | 30/12 kl. 12:33 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 2 | Abc | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen |
57 | 30/12 kl. 12:33 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 1 | Team nykredit | Tommerup Efterskole |
48 | 30/12 kl. 12:41 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 2 | Starup Auto | Zem Zem Horsens |
58 | 30/12 kl. 12:41 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 1 | Team Roskilde Cykelcenter | Nordic art |
49 | 30/12 kl. 12:49 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 1 | M.S. Gulve | Abc |
59 | 30/12 kl. 12:49 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 2 | GP Nordic | Team nykredit |
50 | 30/12 kl. 12:57 | Poul Erik Rasmussen (Pulje 5) | Hal 1 | Zem Zem Horsens | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen |
60 | 30/12 kl. 12:57 | Danrevi (Pulje 6) | Hal 2 | Nordic art | Tommerup Efterskole |
61 | 30/12 kl. 13:05 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 1 | MD Sport & Fysioterapi | MItech |
71 | 30/12 kl. 13:05 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Lange Isenkram Ringkøbing |
62 | 30/12 kl. 13:13 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 1 | FREJA - Dahl Pedersen | Restaurant Tante |
72 | 30/12 kl. 13:13 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 2 | Unidrain | Kontoret Bodega Bramming |
63 | 30/12 kl. 13:21 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 2 | Villadsen Agentur | MItech |
73 | 30/12 kl. 13:21 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 1 | Mix holdet | Lange Isenkram Ringkøbing |
64 | 30/12 kl. 13:29 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 2 | MD Sport & Fysioterapi | FREJA - Dahl Pedersen |
74 | 30/12 kl. 13:29 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Unidrain |
65 | 30/12 kl. 13:37 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 1 | Restaurant Tante | Villadsen Agentur |
75 | 30/12 kl. 13:37 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 2 | Kontoret Bodega Bramming | Mix holdet |
66 | 30/12 kl. 13:45 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 1 | MItech | FREJA - Dahl Pedersen |
76 | 30/12 kl. 13:45 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 2 | Lange Isenkram Ringkøbing | Unidrain |
67 | 30/12 kl. 13:53 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 2 | Villadsen Agentur | MD Sport & Fysioterapi |
77 | 30/12 kl. 13:53 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 1 | Mix holdet | Midtjysk Tag |
68 | 30/12 kl. 14:01 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 2 | MItech | Restaurant Tante |
78 | 30/12 kl. 14:01 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 1 | Lange Isenkram Ringkøbing | Kontoret Bodega Bramming |
69 | 30/12 kl. 14:09 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 1 | FREJA - Dahl Pedersen | Villadsen Agentur |
79 | 30/12 kl. 14:09 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 2 | Unidrain | Mix holdet |
70 | 30/12 kl. 14:17 | Nyt Syn (Pulje 7) | Hal 1 | Restaurant Tante | MD Sport & Fysioterapi |
80 | 30/12 kl. 14:17 | Nykredit Bank (Pulje 8) | Hal 2 | Kontoret Bodega Bramming | Midtjysk Tag |
81 | 30/12 kl. 14:45 | Home Bramming (Mellempulje 1) | Hal 1 | ISmejeriet Thy | Unidrain |
82 | 30/12 kl. 14:53 | Home Bramming (Mellempulje 1) | Hal 1 | MD Rustfri | Tommerup Efterskole |
83 | 30/12 kl. 15:01 | Sportsmaster Bramming (Mellempulje 2) | Hal 1 | H.I.F 97 | Tømrefirmaet Bjarne Skovby * |
84 | 30/12 kl. 15:09 | Sportsmaster Bramming (Mellempulje 2) | Hal 1 | M.S. Gulve | MItech |
85 | 30/12 kl. 15:17 | Home Bramming (Mellempulje 1) | Hal 1 | Unidrain | MD Rustfri |
86 | 30/12 kl. 15:25 | Home Bramming (Mellempulje 1) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | ISmejeriet Thy |
87 | 30/12 kl. 15:33 | Sportsmaster Bramming (Mellempulje 2) | Hal 1 | Tømrefirmaet Bjarne Skovby * | M.S. Gulve |
88 | 30/12 kl. 15:41 | Sportsmaster Bramming (Mellempulje 2) | Hal 1 | MItech | H.I.F 97 |
89 | 30/12 kl. 15:49 | Home Bramming (Mellempulje 1) | Hal 1 | ISmejeriet Thy | MD Rustfri |
90 | 30/12 kl. 15:57 | Home Bramming (Mellempulje 1) | Hal 1 | Unidrain | Tommerup Efterskole |
91 | 30/12 kl. 16:05 | Sportsmaster Bramming (Mellempulje 2) | Hal 1 | H.I.F 97 | M.S. Gulve |
92 | 30/12 kl. 16:13 | Sportsmaster Bramming (Mellempulje 2) | Hal 1 | Tømrefirmaet Bjarne Skovby * | MItech |
93 | 30/12 kl. 16:21 | Din Tøjmand Bramming (Mellempulje 3) | Hal 1 | JBS-IT.dk | Team nykredit |
94 | 30/12 kl. 16:29 | Din Tøjmand Bramming (Mellempulje 3) | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | FREJA - Dahl Pedersen |
95 | 30/12 kl. 16:37 | Posthuset (Mellempulje 4) | Hal 1 | 5E Byg A/S | Chrisa Bolig |
96 | 30/12 kl. 16:45 | Posthuset (Mellempulje 4) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Projekt Milen |
97 | 30/12 kl. 16:53 | Din Tøjmand Bramming (Mellempulje 3) | Hal 1 | Team nykredit | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen |
98 | 30/12 kl. 17:01 | Din Tøjmand Bramming (Mellempulje 3) | Hal 1 | FREJA - Dahl Pedersen | JBS-IT.dk |
99 | 30/12 kl. 17:09 | Posthuset (Mellempulje 4) | Hal 1 | Chrisa Bolig | Midtjysk Tag |
100 | 30/12 kl. 17:17 | Posthuset (Mellempulje 4) | Hal 1 | Projekt Milen | 5E Byg A/S |
101 | 30/12 kl. 17:25 | Din Tøjmand Bramming (Mellempulje 3) | Hal 1 | JBS-IT.dk | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen |
102 | 30/12 kl. 17:33 | Din Tøjmand Bramming (Mellempulje 3) | Hal 1 | Team nykredit | FREJA - Dahl Pedersen |
103 | 30/12 kl. 17:41 | Posthuset (Mellempulje 4) | Hal 1 | 5E Byg A/S | Midtjysk Tag |
104 | 30/12 kl. 17:49 | Posthuset (Mellempulje 4) | Hal 1 | Chrisa Bolig | Projekt Milen |
105 | 30/12 kl. 18:10 | Skechers (2'er krydskamp) | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | 5E Byg A/S |
106 | 30/12 kl. 18:18 | Skechers (2'er krydskamp) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | M.S. Gulve |
107 | 30/12 kl. 18:26 | Finale krydskamp | Hal 1 | 5E Byg A/S | Tommerup Efterskole |
108 | 30/12 kl. 19:00 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | ISmejeriet Thy | Tommerup Efterskole |
109 | 30/12 kl. 19:08 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Projekt Milen | Team nykredit |
110 | 30/12 kl. 19:16 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Tømrefirmaet Bjarne Skovby * | Tommerup Efterskole |
111 | 30/12 kl. 19:24 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | ISmejeriet Thy | Projekt Milen |
112 | 30/12 kl. 19:32 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Team nykredit | Tømrefirmaet Bjarne Skovby * |
113 | 30/12 kl. 19:40 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Projekt Milen |
114 | 30/12 kl. 19:48 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Tømrefirmaet Bjarne Skovby * | ISmejeriet Thy |
115 | 30/12 kl. 19:56 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Team nykredit |
116 | 30/12 kl. 20:04 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Projekt Milen | Tømrefirmaet Bjarne Skovby * |
117 | 30/12 kl. 20:12 | Skjern Bank (Finalerunde) | Hal 1 | Team nykredit | ISmejeriet Thy |
Hjemmeholdet stiller op under uret.