Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
1 | Herre senior | 06/01 kl. 10:00 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | MOTORSLAGTEREN | 4 - 3 |
2 | Herre senior | 06/01 kl. 10:00 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Clara Velvære 2 | 4 - 1 |
3 | Herre senior | 06/01 kl. 10:09 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Projekt Milen | Schillachi United | 5 - 3 |
4 | Herre senior | 06/01 kl. 10:09 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | MD Rustfri | MItech | 3 - 2 |
5 | Herre senior | 06/01 kl. 10:17 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | M.S. Gulve | Bruce Consulting | 2 - 1 |
6 | Herre senior | 06/01 kl. 10:17 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Hannes Herligheder | Lægehuset Bondovej | 0 - 3 |
7 | Herre senior | 06/01 kl. 10:26 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | 5E byg A/S | Clausen & co. | 6 - 1 |
8 | Herre senior | 06/01 kl. 10:26 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Tommerup Efterskole | Novo | 6 - 2 |
9 | Herre senior | 06/01 kl. 10:34 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | GP Nordic | Goboat Captains | 4 - 2 |
10 | Herre senior | 06/01 kl. 10:34 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | DN Autoservice | 2 - 1 |
11 | Herre senior | 06/01 kl. 10:43 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Gazas børn græder | Clara Velvære 1 | 3 - 3 |
12 | Herre senior | 06/01 kl. 10:43 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Neoperl Nordic | Team Roskilde Cykelcenter | 5 - 3 |
13 | Herre senior | 06/01 kl. 10:51 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Schillachi United | Dansk PE svejsning | 2 - 8 |
14 | Herre senior | 06/01 kl. 10:51 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | MItech | Midtjysk Tag | 3 - 3 |
15 | Herre senior | 06/01 kl. 11:00 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | MOTORSLAGTEREN | Bruce Consulting | 2 - 2 |
16 | Herre senior | 06/01 kl. 11:00 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Clara Velvære 2 | Lægehuset Bondovej | 3 - 0 |
17 | Herre senior | 06/01 kl. 11:08 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Projekt Milen | M.S. Gulve | 5 - 4 |
18 | Herre senior | 06/01 kl. 11:08 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | MD Rustfri | Hannes Herligheder | 3 - 0 |
19 | Herre senior | 06/01 kl. 11:17 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Goboat Captains | 5E byg A/S | 2 - 2 |
20 | Herre senior | 06/01 kl. 11:17 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | DN Autoservice | Tommerup Efterskole | 2 - 2 |
21 | Herre senior | 06/01 kl. 11:25 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Clausen & co. | Clara Velvære 1 | 2 - 5 |
22 | Herre senior | 06/01 kl. 11:25 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Novo | Team Roskilde Cykelcenter | 3 - 4 |
23 | Herre senior | 06/01 kl. 11:34 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | GP Nordic | Gazas børn græder | 1 - 3 |
24 | Herre senior | 06/01 kl. 11:34 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | Neoperl Nordic | 4 - 2 |
25 | Herre senior | 06/01 kl. 11:42 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Bruce Consulting | 4 - 4 |
26 | Herre senior | 06/01 kl. 11:42 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Lægehuset Bondovej | 3 - 0 |
27 | Herre senior | 06/01 kl. 11:51 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Schillachi United | M.S. Gulve | 1 - 3 |
28 | Herre senior | 06/01 kl. 11:51 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | MItech | Hannes Herligheder | 3 - 0 |
29 | Herre senior | 06/01 kl. 11:59 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | MOTORSLAGTEREN | Projekt Milen | 2 - 3 |
30 | Herre senior | 06/01 kl. 11:59 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Clara Velvære 2 | MD Rustfri | 2 - 3 |
31 | Herre senior | 06/01 kl. 12:08 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | 5E byg A/S | Clara Velvære 1 | 4 - 4 |
32 | Herre senior | 06/01 kl. 12:08 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Tommerup Efterskole | Team Roskilde Cykelcenter | 6 - 1 |
33 | Herre senior | 06/01 kl. 12:16 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Goboat Captains | Gazas børn græder | 3 - 6 |
34 | Herre senior | 06/01 kl. 12:16 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | DN Autoservice | Neoperl Nordic | 6 - 1 |
35 | Herre senior | 06/01 kl. 12:25 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Clausen & co. | GP Nordic | 4 - 6 |
36 | Herre senior | 06/01 kl. 12:25 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Novo | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | 2 - 3 |
37 | Herre senior | 06/01 kl. 12:33 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | M.S. Gulve | Dansk PE svejsning | 2 - 3 |
38 | Herre senior | 06/01 kl. 12:33 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Hannes Herligheder | Midtjysk Tag | 0 - 3 |
39 | Herre senior | 06/01 kl. 12:42 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Bruce Consulting | Projekt Milen | 2 - 3 |
40 | Herre senior | 06/01 kl. 12:42 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Lægehuset Bondovej | MD Rustfri | 0 - 3 |
41 | Herre senior | 06/01 kl. 12:50 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Schillachi United | MOTORSLAGTEREN | 4 - 0 |
42 | Herre senior | 06/01 kl. 12:50 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | MItech | Clara Velvære 2 | 2 - 0 |
43 | Herre senior | 06/01 kl. 12:59 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Gazas børn græder | 5E byg A/S | 2 - 3 |
44 | Herre senior | 06/01 kl. 12:59 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Neoperl Nordic | Tommerup Efterskole | 3 - 4 |
45 | Herre senior | 06/01 kl. 13:07 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Clara Velvære 1 | GP Nordic | 2 - 5 |
46 | Herre senior | 06/01 kl. 13:07 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Team Roskilde Cykelcenter | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | 2 - 4 |
47 | Herre senior | 06/01 kl. 13:16 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Goboat Captains | Clausen & co. | 3 - 2 |
48 | Herre senior | 06/01 kl. 13:16 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | DN Autoservice | Novo | 6 - 3 |
49 | Herre senior | 06/01 kl. 13:24 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Projekt Milen | 2 - 4 |
50 | Herre senior | 06/01 kl. 13:24 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Midtjysk Tag | MD Rustfri | 1 - 2 |
51 | Herre senior | 06/01 kl. 13:33 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | M.S. Gulve | MOTORSLAGTEREN | 3 - 2 |
52 | Herre senior | 06/01 kl. 13:33 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Hannes Herligheder | Clara Velvære 2 | 0 - 3 |
53 | Herre senior | 06/01 kl. 13:41 | Bogart puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Bruce Consulting | Schillachi United | 7 - 2 |
54 | Herre senior | 06/01 kl. 13:41 | MD Rustfri puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Lægehuset Bondovej | MItech | 0 - 3 |
55 | Herre senior | 06/01 kl. 13:50 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | 5E byg A/S | GP Nordic | 5 - 3 |
56 | Herre senior | 06/01 kl. 13:50 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Tommerup Efterskole | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | 5 - 1 |
57 | Herre senior | 06/01 kl. 13:58 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Gazas børn græder | Clausen & co. | 4 - 5 |
58 | Herre senior | 06/01 kl. 13:58 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Neoperl Nordic | Novo | 6 - 1 |
59 | Herre senior | 06/01 kl. 14:07 | T.O. Brolægger puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Clara Velvære 1 | Goboat Captains | 3 - 3 |
60 | Herre senior | 06/01 kl. 14:07 | Tendens puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Team Roskilde Cykelcenter | DN Autoservice | 4 - 6 |
61 | Herre senior | 06/01 kl. 14:30 | Kvartfinale pulje 1 | Hal 1 | Projekt Milen | Midtjysk Tag | 4 - 1 |
62 | Herre senior | 06/01 kl. 14:30 | Kvartfinale pulje 2 | Hal 2 | MD Rustfri | Dansk PE svejsning | 2 - 4 |
63 | Herre senior | 06/01 kl. 14:38 | Kvartfinale pulje 3 | Hal 1 | 5E byg A/S | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | 2 - 2 |
64 | Herre senior | 06/01 kl. 14:38 | Kvartfinale pulje 4 | Hal 2 | Tommerup Efterskole | GP Nordic | 2 - 2 |
65 | Herre senior | 06/01 kl. 14:47 | Kvartfinale pulje 1 | Hal 1 | Gazas børn græder | Neoperl Nordic | 4 - 2 |
66 | Herre senior | 06/01 kl. 14:47 | Kvartfinale pulje 2 | Hal 2 | DN Autoservice | Clara Velvære 1 | 2 - 3 |
67 | Herre senior | 06/01 kl. 14:55 | Kvartfinale pulje 3 | Hal 1 | MItech | Bruce Consulting | 6 - 3 |
68 | Herre senior | 06/01 kl. 14:55 | Kvartfinale pulje 4 | Hal 2 | M.S. Gulve | Clara Velvære 2 | 2 - 2 |
69 | Herre senior | 06/01 kl. 15:04 | Kvartfinale pulje 1 | Hal 1 | Projekt Milen | Gazas børn græder | 3 - 1 |
70 | Herre senior | 06/01 kl. 15:04 | Kvartfinale pulje 2 | Hal 2 | MD Rustfri | DN Autoservice | 7 - 1 |
71 | Herre senior | 06/01 kl. 15:12 | Kvartfinale pulje 3 | Hal 1 | 5E byg A/S | MItech | 4 - 3 |
72 | Herre senior | 06/01 kl. 15:12 | Kvartfinale pulje 4 | Hal 2 | Tommerup Efterskole | M.S. Gulve | 4 - 2 |
73 | Herre senior | 06/01 kl. 15:21 | Kvartfinale pulje 1 | Hal 1 | Midtjysk Tag | Neoperl Nordic | 2 - 3 |
74 | Herre senior | 06/01 kl. 15:21 | Kvartfinale pulje 2 | Hal 2 | Dansk PE svejsning | Clara Velvære 1 | 5 - 3 |
75 | Herre senior | 06/01 kl. 15:29 | Kvartfinale pulje 3 | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | Bruce Consulting | 4 - 3 |
76 | Herre senior | 06/01 kl. 15:29 | Kvartfinale pulje 4 | Hal 2 | GP Nordic | Clara Velvære 2 | 1 - 4 |
77 | Herre senior | 06/01 kl. 15:38 | Kvartfinale pulje 1 | Hal 1 | Neoperl Nordic | Projekt Milen | 4 - 4 |
78 | Herre senior | 06/01 kl. 15:38 | Kvartfinale pulje 2 | Hal 2 | Clara Velvære 1 | MD Rustfri | 3 - 4 |
79 | Herre senior | 06/01 kl. 15:46 | Kvartfinale pulje 3 | Hal 1 | Bruce Consulting | 5E byg A/S | 4 - 5 |
80 | Herre senior | 06/01 kl. 15:46 | Kvartfinale pulje 4 | Hal 2 | Clara Velvære 2 | Tommerup Efterskole | 4 - 5 |
81 | Herre senior | 06/01 kl. 15:55 | Kvartfinale pulje 1 | Hal 1 | Midtjysk Tag | Gazas børn græder | 4 - 1 |
82 | Herre senior | 06/01 kl. 15:55 | Kvartfinale pulje 2 | Hal 2 | Dansk PE svejsning | DN Autoservice | 4 - 3 |
83 | Herre senior | 06/01 kl. 16:03 | Kvartfinale pulje 3 | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | MItech | 2 - 2 |
84 | Herre senior | 06/01 kl. 16:03 | Kvartfinale pulje 4 | Hal 2 | GP Nordic | M.S. Gulve | 7 - 2 |
85 | Herre senior | 06/01 kl. 16:15 | Playoff kamp 1 | Hal 1 | Midtjysk Tag | MItech | 2 - 1 |
86 | Herre senior | 06/01 kl. 16:15 | Playoff kamp 2 | Hal 2 | Clara Velvære 1 | GP Nordic | 2 - 1 |
87 | Herre senior | 06/01 kl. 16:30 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | Projekt Milen | 5E byg A/S | 2 - 3 |
88 | Herre senior | 06/01 kl. 16:38 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Tommerup Efterskole | 2 - 2 |
89 | Herre senior | 06/01 kl. 16:47 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | MD Rustfri | Midtjysk Tag | 1 - 4 |
90 | Herre senior | 06/01 kl. 16:55 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Neoperl Nordic | Clara Velvære 1 | 2 - 5 |
91 | Herre senior | 06/01 kl. 17:03 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | Clara Velvære 2 | Projekt Milen | 2 - 6 |
92 | Herre senior | 06/01 kl. 17:12 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | Dansk PE svejsning | 3 - 3 |
93 | Herre senior | 06/01 kl. 17:20 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | 5E byg A/S | MD Rustfri | 4 - 1 |
94 | Herre senior | 06/01 kl. 17:29 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Neoperl Nordic | 5 - 1 |
95 | Herre senior | 06/01 kl. 17:37 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | Midtjysk Tag | Clara Velvære 2 | 5 - 2 |
96 | Herre senior | 06/01 kl. 17:46 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Clara Velvære 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | 5 - 1 |
97 | Herre senior | 06/01 kl. 17:54 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | Projekt Milen | MD Rustfri | 3 - 2 |
98 | Herre senior | 06/01 kl. 18:02 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Dansk PE svejsning | Neoperl Nordic | 2 - 4 |
99 | Herre senior | 06/01 kl. 18:11 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | 5E byg A/S | Midtjysk Tag | 1 - 1 |
100 | Herre senior | 06/01 kl. 18:19 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Clara Velvære 1 | 3 - 2 |
101 | Herre senior | 06/01 kl. 18:27 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | MD Rustfri | Clara Velvære 2 | 0 - 0 |
102 | Herre senior | 06/01 kl. 18:36 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Neoperl Nordic | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | 3 - 2 |
103 | Herre senior | 06/01 kl. 18:44 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | Midtjysk Tag | Projekt Milen | 1 - 2 |
104 | Herre senior | 06/01 kl. 18:53 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Clara Velvære 1 | Dansk PE svejsning | 0 - 0 |
105 | Herre senior | 06/01 kl. 19:01 | Semifinale Pulje 1 | Hal 1 | Clara Velvære 2 | 5E byg A/S | 2 - 4 |
106 | Herre senior | 06/01 kl. 19:10 | Semifinale Pulje 2 | Hal 1 | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | Tommerup Efterskole | 0 - 0 |
107 | Herre senior | 06/01 kl. 19:18 | Playoff kamp | Hal 1 | Midtjysk Tag | Neoperl Nordic | 2 - 3 |
108 | Herre senior | 06/01 kl. 19:30 | Finale runde | Hal 1 | 5E byg A/S | Clara Velvære 1 | 4 - 0 |
109 | Herre senior | 06/01 kl. 19:40 | Finale runde | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Projekt Milen | 0 - 2 |
110 | Herre senior | 06/01 kl. 19:50 | Finale runde | Hal 1 | Neoperl Nordic | 5E byg A/S | 6 - 8 |
111 | Herre senior | 06/01 kl. 20:00 | Finale runde | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Clara Velvære 1 | 3 - 2 |
112 | Herre senior | 06/01 kl. 20:10 | Finale runde | Hal 1 | Projekt Milen | Neoperl Nordic | 3 - 3 |
113 | Herre senior | 06/01 kl. 20:20 | Finale runde | Hal 1 | 5E byg A/S | Tommerup Efterskole | 6 - 3 |
114 | Herre senior | 06/01 kl. 20:30 | Finale runde | Hal 1 | Clara Velvære 1 | Projekt Milen | 2 - 5 |
115 | Herre senior | 06/01 kl. 20:40 | Finale runde | Hal 1 | Neoperl Nordic | Tommerup Efterskole | 3 - 3 |
116 | Herre senior | 06/01 kl. 20:50 | Finale runde | Hal 1 | Projekt Milen | 5E byg A/S | 3 - 1 |
117 | Herre senior | 06/01 kl. 21:00 | Finale runde | Hal 1 | Clara Velvære 1 | Neoperl Nordic | 5 - 7 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Indbyrdes flest scorede mål, 4) Målforskel (alle kampe), 5) Flest scorede mål (alle kampe).