Program for "Hannes Herligheder"
Række: Herre senior
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
3 | 12/01 kl. 11:15 | Pulje 2 | Hal 1 | Gazas børn græder | Hannes Herligheder |
4 | 12/01 kl. 11:22 | Pulje 2 | Hal 1 | Baltic Shipping | STARK Frederiksværk |
5 | 12/01 kl. 11:30 | Pulje 1 | Hal 1 | DN Autoservice | GP Nordic |
6 | 12/01 kl. 11:37 | Pulje 1 | Hal 1 | HI Fans | Lægehuset Bondovej |
7 | 12/01 kl. 11:45 | Pulje 2 | Hal 1 | Holbæk VVS & Gasservice | Gazas børn græder |
8 | 12/01 kl. 11:52 | Pulje 2 | Hal 1 | Hannes Herligheder | Baltic Shipping |
9 | 12/01 kl. 12:00 | Pulje 1 | Hal 1 | FC Fifa | DN Autoservice |
10 | 12/01 kl. 12:07 | Pulje 1 | Hal 1 | GP Nordic | Lægehuset Bondovej |
11 | 12/01 kl. 12:15 | Pulje 2 | Hal 1 | STARK Frederiksværk | Holbæk VVS & Gasservice |
12 | 12/01 kl. 12:22 | Pulje 2 | Hal 1 | Gazas børn græder | Baltic Shipping |
13 | 12/01 kl. 12:30 | Pulje 1 | Hal 1 | HI Fans | FC Fifa |
14 | 12/01 kl. 12:37 | Pulje 1 | Hal 1 | Lægehuset Bondovej | DN Autoservice |
15 | 12/01 kl. 12:45 | Pulje 2 | Hal 1 | Hannes Herligheder | STARK Frederiksværk |
16 | 12/01 kl. 12:52 | Pulje 2 | Hal 1 | Baltic Shipping | Holbæk VVS & Gasservice |
17 | 12/01 kl. 13:00 | Pulje 1 | Hal 1 | FC Fifa | GP Nordic |
18 | 12/01 kl. 13:07 | Pulje 1 | Hal 1 | DN Autoservice | HI Fans |
19 | 12/01 kl. 13:15 | Pulje 2 | Hal 1 | STARK Frederiksværk | Gazas børn græder |
20 | 12/01 kl. 13:22 | Pulje 2 | Hal 1 | Holbæk VVS & Gasservice | Hannes Herligheder |
21 | 12/01 kl. 13:30 | K1 | Hal 1 | GP Nordic | Baltic Shipping |
22 | 12/01 kl. 13:37 | Pulje 3 | Hal 1 | MD Rustfri | Knokleriet |
23 | 12/01 kl. 13:45 | Pulje 3 | Hal 1 | M.S. Gulve | HOI |
24 | 12/01 kl. 13:52 | Pulje 4 | Hal 1 | Clara Velvære | AC Muzo |
25 | 12/01 kl. 14:00 | Pulje 4 | Hal 1 | Estrids Pleje | Team X |
26 | 12/01 kl. 14:07 | Pulje 3 | Hal 1 | Hansen Tømrer- & Murerfirma | MD Rustfri |
27 | 12/01 kl. 14:15 | Pulje 3 | Hal 1 | Knokleriet | M.S. Gulve |
28 | 12/01 kl. 14:22 | Pulje 4 | Hal 1 | Sønnerne | Clara Velvære |
29 | 12/01 kl. 14:30 | Pulje 4 | Hal 1 | AC Muzo | Estrids Pleje |
30 | 12/01 kl. 14:37 | Pulje 3 | Hal 1 | HOI | Hansen Tømrer- & Murerfirma |
31 | 12/01 kl. 14:45 | Pulje 3 | Hal 1 | MD Rustfri | M.S. Gulve |
32 | 12/01 kl. 14:52 | Pulje 4 | Hal 1 | Team X | Sønnerne |
33 | 12/01 kl. 15:00 | Pulje 4 | Hal 1 | Clara Velvære | Estrids Pleje |
34 | 12/01 kl. 15:07 | Pulje 3 | Hal 1 | Knokleriet | HOI |
35 | 12/01 kl. 15:15 | Pulje 3 | Hal 1 | M.S. Gulve | Hansen Tømrer- & Murerfirma |
36 | 12/01 kl. 15:22 | Pulje 4 | Hal 1 | AC Muzo | Team X |
37 | 12/01 kl. 15:30 | Pulje 4 | Hal 1 | Estrids Pleje | Sønnerne |
38 | 12/01 kl. 15:37 | Pulje 3 | Hal 1 | HOI | MD Rustfri |
39 | 12/01 kl. 15:45 | Pulje 3 | Hal 1 | Hansen Tømrer- & Murerfirma | Knokleriet |
40 | 12/01 kl. 15:52 | Pulje 4 | Hal 1 | Team X | Clara Velvære |
41 | 12/01 kl. 16:00 | Pulje 4 | Hal 1 | Sønnerne | AC Muzo |
42 | 12/01 kl. 16:07 | K2 | Hal 1 | Knokleriet | Team X |
43 | 12/01 kl. 16:15 | Semi 1 | Hal 1 | Lægehuset Bondovej | Holbæk VVS & Gasservice |
44 | 12/01 kl. 16:22 | Semi 1 | Hal 1 | M.S. Gulve | Estrids Pleje |
45 | 12/01 kl. 16:30 | Semi 2 | Hal 1 | DN Autoservice | Gazas børn græder |
46 | 12/01 kl. 16:37 | Semi 2 | Hal 1 | Hansen Tømrer- & Murerfirma | Clara Velvære |
47 | 12/01 kl. 16:45 | Semi 1 | Hal 1 | GP Nordic | Lægehuset Bondovej |
48 | 12/01 kl. 16:52 | Semi 1 | Hal 1 | Holbæk VVS & Gasservice | M.S. Gulve |
49 | 12/01 kl. 17:00 | Semi 2 | Hal 1 | Team X | DN Autoservice |
50 | 12/01 kl. 17:07 | Semi 2 | Hal 1 | Gazas børn græder | Hansen Tømrer- & Murerfirma |
51 | 12/01 kl. 17:15 | Semi 1 | Hal 1 | Estrids Pleje | GP Nordic |
52 | 12/01 kl. 17:22 | Semi 1 | Hal 1 | Lægehuset Bondovej | M.S. Gulve |
53 | 12/01 kl. 17:30 | Semi 2 | Hal 1 | Clara Velvære | Team X |
54 | 12/01 kl. 17:37 | Semi 2 | Hal 1 | DN Autoservice | Hansen Tømrer- & Murerfirma |
55 | 12/01 kl. 17:45 | Semi 1 | Hal 1 | Holbæk VVS & Gasservice | Estrids Pleje |
56 | 12/01 kl. 17:52 | Semi 1 | Hal 1 | M.S. Gulve | GP Nordic |
57 | 12/01 kl. 18:00 | Semi 2 | Hal 1 | Gazas børn græder | Clara Velvære |
58 | 12/01 kl. 18:07 | Semi 2 | Hal 1 | Hansen Tømrer- & Murerfirma | Team X |
59 | 12/01 kl. 18:15 | Semi 1 | Hal 1 | Estrids Pleje | Lægehuset Bondovej |
60 | 12/01 kl. 18:22 | Semi 1 | Hal 1 | GP Nordic | Holbæk VVS & Gasservice |
61 | 12/01 kl. 18:30 | Semi 2 | Hal 1 | Clara Velvære | DN Autoservice |
62 | 12/01 kl. 18:37 | Semi 2 | Hal 1 | Team X | Gazas børn græder |
63 | 12/01 kl. 18:45 | EVT | Hal 1 | GP Nordic | Gazas børn græder |
64 | 12/01 kl. 18:52 | Finale | Hal 1 | Holbæk VVS & Gasservice | M.S. Gulve |
65 | 12/01 kl. 19:00 | Finale | Hal 1 | Clara Velvære | DN Autoservice |
66 | 12/01 kl. 19:10 | Finale | Hal 1 | Holbæk VVS & Gasservice | DN Autoservice |
67 | 12/01 kl. 19:17 | Finale | Hal 1 | Clara Velvære | M.S. Gulve |
68 | 12/01 kl. 19:30 | Finale | Hal 1 | M.S. Gulve | DN Autoservice |
69 | 12/01 kl. 19:37 | Finale | Hal 1 | Holbæk VVS & Gasservice | Clara Velvære |
Hjemmeholdet stiller op under uret.