Program for "Projekt Milen"
Række: Herre senior
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
9 | 19/01 kl. 15:20 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Midtjysk Tag | Projekt Milen |
10 | 19/01 kl. 15:30 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | Neoperl Nordic |
11 | 19/01 kl. 15:40 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | ISmejeriet Thy | 5E Byg A/S |
12 | 19/01 kl. 15:50 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | MD Sport & Fysioterapi | Tommerup Efterskole |
13 | 19/01 kl. 16:15 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Neoperl Nordic | Midtjysk Tag |
14 | 19/01 kl. 16:25 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen | Grafisk ID |
15 | 19/01 kl. 16:35 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | Tommerup Efterskole | ISmejeriet Thy |
16 | 19/01 kl. 16:45 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | Dansk PE Svejsning | MD Sport & Fysioterapi |
17 | 19/01 kl. 16:55 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Grafisk ID | Neoperl Nordic |
18 | 19/01 kl. 17:05 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Projekt Milen | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen |
19 | 19/01 kl. 17:30 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | Dansk PE Svejsning | Tommerup Efterskole |
20 | 19/01 kl. 17:40 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | 5E Byg A/S | MD Sport & Fysioterapi |
21 | 19/01 kl. 17:50 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Projekt Milen | Grafisk ID |
22 | 19/01 kl. 18:00 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Midtjysk Tag | Hobro Apotek/Grønlund Gruppen |
23 | 19/01 kl. 18:10 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | ISmejeriet Thy | Dansk PE Svejsning |
24 | 19/01 kl. 18:20 | Pulje 1 | Grenaa Idrætscenter | Tommerup Efterskole | 5E Byg A/S |
25 | 19/01 kl. 18:30 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Neoperl Nordic | Projekt Milen |
26 | 19/01 kl. 18:40 | Pulje 2 | Grenaa Idrætscenter | Grafisk ID | Midtjysk Tag |
27 | 19/01 kl. 19:45 | Mellemrunde 1 | Grenaa Idrætscenter | Tommerup Efterskole | 5E Byg A/S |
28 | 19/01 kl. 19:55 | Mellemrunde 2 | Grenaa Idrætscenter | Projekt Milen | Neoperl Nordic |
29 | 19/01 kl. 20:05 | Mellemrunde 1 | Grenaa Idrætscenter | 5E Byg A/S | Midtjysk Tag |
30 | 19/01 kl. 20:15 | Mellemrunde 2 | Grenaa Idrætscenter | Neoperl Nordic | Dansk PE Svejsning |
31 | 19/01 kl. 20:25 | Mellemrunde 1 | Grenaa Idrætscenter | Midtjysk Tag | Tommerup Efterskole |
32 | 19/01 kl. 20:35 | Mellemrunde 2 | Grenaa Idrætscenter | Dansk PE Svejsning | Projekt Milen |
33 | 19/01 kl. 21:00 | Semifinale | Grenaa Idrætscenter | 5E Byg A/S | Projekt Milen |
34 | 19/01 kl. 21:10 | Semifinale | Grenaa Idrætscenter | Neoperl Nordic | Tommerup Efterskole |
35 | 19/01 kl. 21:25 | 5.-6. plads | Grenaa Idrætscenter | Midtjysk Tag | Dansk PE Svejsning |
36 | 19/01 kl. 21:35 | 3.-4. plads | Grenaa Idrætscenter | Projekt Milen | Neoperl Nordic |
37 | 19/01 kl. 21:50 | Finale | Grenaa Idrætscenter | 5E Byg A/S | Tommerup Efterskole |
Hjemmeholdet stiller op under uret.