Find dit hold
1 | U-12 Drenge | 12/04 kl. 17:00 | Pulje 41 | Østhallen 1 | Team Tangen | Resen 1 | |
10 | U-10 Piger | 12/04 kl. 17:00 | Pulje 10 | Østhallen 2 | Struer 1 | Mejrup-Hvam 1 | |
19 | U-12 Piger | 12/04 kl. 17:00 | Pulje 30 | Efterskolen | NNFH 1 | Harboøre 1 | |
2 | U-12 Drenge | 12/04 kl. 17:30 | Pulje 40 | Østhallen 1 | KLG 1 | NNFH 1 | |
11 | U-10 Piger | 12/04 kl. 17:30 | Pulje 11 | Østhallen 2 | RSU 1 | KLG 1 | |
20 | U-12 Piger | 12/04 kl. 17:30 | Pulje 30 | Efterskolen | Resen 1 | Mejrup-Hvam 2 | |
3 | U-12 Drenge | 12/04 kl. 18:00 | Pulje 42 | Østhallen 1 | Klinkby | Farstrup | |
12 | U-10 Piger | 12/04 kl. 18:00 | Pulje 12 | Østhallen 2 | RSU 2 | NNFH 2 | |
21 | U-12 Piger | 12/04 kl. 18:00 | Pulje 31 | Efterskolen | RSU 1 | NNFH 3 | |
4 | U-12 Drenge | 12/04 kl. 18:30 | Pulje 43 | Østhallen 1 | NNFH 2 | HT 87 2 | |
13 | U-10 Piger | 12/04 kl. 18:30 | Pulje 13 | Østhallen 2 | HT 87 | Struer 2 | |
22 | U-12 Piger | 12/04 kl. 18:30 | Pulje 31 | Efterskolen | Resen 2 | Thyborøn 1 | |
5 | U-12 Drenge | 12/04 kl. 19:00 | Pulje 44 | Østhallen 1 | Hjerm | Mejrup-Hvam 2 | |
14 | U-10 Piger | 12/04 kl. 19:00 | Pulje 14 | Østhallen 2 | KLG 2 | Mejrup-Hvam 3 | |
23 | U-12 Piger | 12/04 kl. 19:00 | Pulje 32 | Efterskolen | Hjerm | RSU 2 | |
6 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 19:30 | Pulje 20 | Østhallen 1 | Langhøj | NNFH 1 | |
15 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 19:30 | Pulje 22 | Østhallen 2 | RSU | KLG 2 | |
24 | U-12 Piger | 12/04 kl. 19:30 | Pulje 32 | Efterskolen | KLG 2 | NNFH 2 | |
7 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:00 | Pulje 20 | Østhallen 1 | KLG 1 | Struer 1 | |
16 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:00 | Pulje 22 | Østhallen 2 | Struer 2 | Thyborøn 1 | |
25 | U-12 Piger | 12/04 kl. 20:00 | Pulje 33 | Efterskolen | RSU 3 | Mejrup-Hvam 1 | |
8 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:30 | Pulje 21 | Østhallen 1 | NNFH 2 | HT 87 | |
17 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:30 | Pulje 21 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam | Thyborøn 2 | |
26 | U-12 Piger | 12/04 kl. 20:30 | Pulje 33 | Efterskolen | Harboøre 2 | KLG 1 | |
9 | U-12 Piger | 12/04 kl. 21:00 | Pulje 34 | Østhallen 1 | KLG 3 | HT 87 | |
18 | U-12 Piger | 12/04 kl. 21:00 | Pulje 34 | Østhallen 2 | RSU 4 | Thyborøn 2 | |
27 | U-12 Piger | 13/04 kl. 07:30 | Pulje 30 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 2 | NNFH 1 | |
53 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 07:30 | Pulje 40 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam 1 | KLG 1 | |
28 | U-12 Piger | 13/04 kl. 08:00 | Pulje 30 | Østhallen 1 | Resen 1 | Harboøre 1 | |
54 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 08:00 | Pulje 41 | Østhallen 2 | HT 87 1 | Team Tangen | |
79 | U-10 Piger | 13/04 kl. 08:00 | Pulje 10 | Efterskolen | Mejrup-Hvam 1 | NNFH 1 | |
29 | U-12 Piger | 13/04 kl. 08:30 | Pulje 31 | Østhallen 1 | Resen 2 | RSU 1 | |
55 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 08:30 | Pulje 42 | Østhallen 2 | Langhøj | Klinkby | |
80 | U-10 Piger | 13/04 kl. 08:30 | Pulje 11 | Efterskolen | KLG 1 | Hjerm | |
30 | U-12 Piger | 13/04 kl. 09:00 | Pulje 31 | Østhallen 1 | Thyborøn 1 | NNFH 3 | |
56 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 09:00 | Pulje 43 | Østhallen 2 | Resen 2 | NNFH 2 | |
81 | U-10 Piger | 13/04 kl. 09:00 | Pulje 12 | Efterskolen | NNFH 2 | Resen | |
31 | U-12 Piger | 13/04 kl. 09:30 | Pulje 32 | Østhallen 1 | KLG 2 | RSU 2 | |
57 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 09:30 | Pulje 44 | Østhallen 2 | RSU | Hjerm | |
82 | U-10 Piger | 13/04 kl. 09:30 | Pulje 13 | Efterskolen | Struer 2 | Mejrup-Hvam 2 | |
32 | U-12 Piger | 13/04 kl. 10:00 | Pulje 32 | Østhallen 1 | NNFH 2 | Hjerm | |
58 | U-12 Piger | 13/04 kl. 10:00 | Pulje 34 | Østhallen 2 | RSU 4 | HT 87 | |
83 | U-10 Piger | 13/04 kl. 10:00 | Pulje 14 | Efterskolen | Mejrup-Hvam 3 | Team Tangen | |
33 | U-12 Piger | 13/04 kl. 10:30 | Pulje 33 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 1 | Harboøre 2 | |
59 | U-12 Piger | 13/04 kl. 10:30 | Pulje 34 | Østhallen 2 | Thyborøn 2 | KLG 3 | |
84 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 10:30 | Pulje 40 | Efterskolen | NNFH 1 | Mejrup-Hvam 1 | |
34 | U-12 Piger | 13/04 kl. 11:00 | Pulje 33 | Østhallen 1 | KLG 1 | RSU 3 | |
60 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 11:00 | Pulje 20 | Østhallen 2 | Struer 1 | NNFH 1 | |
85 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 11:00 | Pulje 41 | Efterskolen | Resen 1 | HT 87 1 | |
35 | U-10 Piger | 13/04 kl. 11:30 | Pulje 10 | Østhallen 1 | NNFH 1 | Struer 1 | |
61 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 11:30 | Pulje 20 | Østhallen 2 | KLG 1 | Langhøj | |
86 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 11:30 | Pulje 42 | Efterskolen | Farstrup | Langhøj | |
36 | U-10 Piger | 13/04 kl. 12:00 | Pulje 11 | Østhallen 1 | Hjerm | RSU 1 | |
62 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 12:00 | Pulje 21 | Østhallen 2 | Thyborøn 2 | HT 87 | |
87 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 12:00 | Pulje 43 | Efterskolen | HT 87 2 | Resen 2 | |
37 | U-10 Piger | 13/04 kl. 12:30 | Pulje 12 | Østhallen 1 | Resen | RSU 2 | |
63 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 12:30 | Pulje 21 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam | NNFH 2 | |
88 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 12:30 | Pulje 44 | Efterskolen | Mejrup-Hvam 2 | RSU | |
38 | U-10 Piger | 13/04 kl. 13:00 | Pulje 13 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 2 | HT 87 | |
64 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 13:00 | Pulje 22 | Østhallen 2 | RSU | Struer 2 | |
89 | U-12 Piger | 13/04 kl. 13:00 | Pulje 30 | Efterskolen | Harboøre 1 | Mejrup-Hvam 2 | |
39 | U-10 Piger | 13/04 kl. 13:30 | Pulje 14 | Østhallen 1 | Team Tangen | KLG 2 | |
65 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 13:30 | Pulje 22 | Østhallen 2 | Thyborøn 1 | KLG 2 | |
90 | U-12 Piger | 13/04 kl. 13:30 | Pulje 30 | Efterskolen | NNFH 1 | Resen 1 | |
40 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 14:00 | Pulje 140 | Østhallen 1 | NNFH 1 | HT 87 1 | |
66 | U-12 Piger | 13/04 kl. 14:00 | Pulje 34 | Østhallen 2 | KLG 3 | RSU 4 | |
91 | U-12 Piger | 13/04 kl. 14:00 | Pulje 31 | Efterskolen | NNFH 3 | Resen 2 | |
41 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 14:30 | Pulje 141 | Østhallen 1 | Resen 1 | Langhøj | |
67 | U-12 Piger | 13/04 kl. 14:30 | Pulje 34 | Østhallen 2 | HT 87 | Thyborøn 2 | |
92 | U-12 Piger | 13/04 kl. 14:30 | Pulje 31 | Efterskolen | RSU 1 | Thyborøn 1 | |
42 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 15:00 | Pulje 142 | Østhallen 1 | KLG 1 | HT 87 2 | |
68 | U-12 Piger | 13/04 kl. 15:00 | Pulje 33 | Østhallen 2 | RSU 3 | Harboøre 2 | |
93 | U-12 Piger | 13/04 kl. 15:00 | Pulje 32 | Efterskolen | Hjerm | KLG 2 | |
43 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 15:30 | Pulje 143 | Østhallen 1 | Team Tangen | RSU | |
69 | U-12 Piger | 13/04 kl. 15:30 | Pulje 33 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam 1 | KLG 1 | |
94 | U-12 Piger | 13/04 kl. 15:30 | Pulje 32 | Efterskolen | RSU 2 | NNFH 2 | |
44 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 16:00 | Pulje 144 | Østhallen 1 | Klinkby | NNFH 2 | |
70 | U-10 Piger | 13/04 kl. 16:00 | Pulje 112 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam 1 | Mejrup-Hvam 2 | |
95 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 16:00 | Pulje 20 | Efterskolen | Struer 1 | Langhøj | |
45 | U-10 Piger | 13/04 kl. 16:30 | Pulje 110 | Østhallen 1 | NNFH 1 | Hjerm | |
71 | U-10 Piger | 13/04 kl. 16:30 | Pulje 113 | Østhallen 2 | KLG 1 | KLG 2 | |
96 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 16:30 | Pulje 20 | Efterskolen | NNFH 1 | KLG 1 | |
46 | U-10 Piger | 13/04 kl. 17:00 | Pulje 111 | Østhallen 1 | RSU 1 | RSU 2 | |
72 | U-10 Piger | 13/04 kl. 17:00 | Pulje 114 | Østhallen 2 | NNFH 2 | Struer 2 | |
97 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 17:00 | Pulje 21 | Efterskolen | Thyborøn 2 | NNFH 2 | |
47 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 17:30 | Pulje 142 | Østhallen 1 | HT 87 2 | Mejrup-Hvam 2 | |
73 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 17:30 | Pulje 143 | Østhallen 2 | RSU | Resen 2 | |
98 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 17:30 | Pulje 21 | Efterskolen | HT 87 | Mejrup-Hvam | |
48 | U-10 Piger | 13/04 kl. 18:00 | Pulje 112 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 2 | Team Tangen | |
74 | U-10 Piger | 13/04 kl. 18:00 | Pulje 113 | Østhallen 2 | KLG 2 | HT 87 | |
99 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 18:00 | Pulje 22 | Efterskolen | KLG 2 | Struer 2 | |
49 | U-12 Piger | 13/04 kl. 18:30 | 8. del C1 | Østhallen 1 | Thyborøn 2 | KLG 2 | |
75 | U-12 Piger | 13/04 kl. 18:30 | 8. del C3 | Østhallen 2 | HT 87 | Mejrup-Hvam 2 | |
100 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 18:30 | Pulje 22 | Efterskolen | Thyborøn 1 | RSU | |
50 | U-12 Piger | 13/04 kl. 19:00 | 8. del C2 | Østhallen 1 | RSU 4 | Harboøre 2 | |
76 | U-12 Piger | 13/04 kl. 19:00 | 8. del C4 | Østhallen 2 | KLG 3 | NNFH 3 | |
51 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 19:30 | Pulje 142 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 2 | KLG 1 | |
77 | U-10 Piger | 13/04 kl. 19:30 | Pulje 112 | Østhallen 2 | Team Tangen | Mejrup-Hvam 1 | |
52 | U-12 Drenge | 13/04 kl. 20:00 | Pulje 143 | Østhallen 1 | Resen 2 | Team Tangen | |
78 | U-10 Piger | 13/04 kl. 20:00 | Pulje 113 | Østhallen 2 | HT 87 | KLG 1 | |
101 | U-10 Piger | 14/04 kl. 07:00 | Pulje 114 | Østhallen 1 | Struer 2 | Mejrup-Hvam 3 | |
120 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 07:00 | Pulje 144 | Østhallen 2 | NNFH 2 | Hjerm | |
139 | U-12 Piger | 14/04 kl. 07:00 | Kvartfinale B1 | Efterskolen | Resen 1 | KLG 2 | |
102 | U-10 Piger | 14/04 kl. 07:30 | Pulje 110 | Østhallen 1 | Hjerm | Resen | |
121 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 07:30 | Pulje 141 | Østhallen 2 | Langhøj | Mejrup-Hvam 1 | |
140 | U-12 Piger | 14/04 kl. 07:30 | Kvartfinale B2 | Efterskolen | Resen 2 | RSU 4 | |
103 | U-10 Piger | 14/04 kl. 08:00 | Pulje 111 | Østhallen 1 | RSU 2 | Struer 1 | |
122 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 08:00 | Pulje 140 | Østhallen 2 | HT 87 1 | Farstrup | |
141 | U-12 Piger | 14/04 kl. 08:00 | Kvartfinale B3 | Efterskolen | RSU 2 | Mejrup-Hvam 2 | |
104 | U-12 Piger | 14/04 kl. 08:30 | Semifinale C1 | Østhallen 1 | Thyborøn 2 | Harboøre 2 | |
123 | U-12 Piger | 14/04 kl. 08:30 | Semifinale C2 | Østhallen 2 | HT 87 | KLG 3 | |
142 | U-12 Piger | 14/04 kl. 08:30 | Kvartfinale B4 | Efterskolen | KLG 1 | NNFH 3 | |
105 | U-10 Piger | 14/04 kl. 09:00 | Pulje 114 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 3 | NNFH 2 | |
124 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 09:00 | Pulje 144 | Østhallen 2 | Hjerm | Klinkby | |
143 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 09:00 | Semifinale C1 | Efterskolen | KLG 1 | KLG 2 | |
106 | U-10 Piger | 14/04 kl. 09:30 | Pulje 110 | Østhallen 1 | Resen | NNFH 1 | |
125 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 09:30 | Pulje 141 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam 1 | Resen 1 | |
144 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 09:30 | Semifinale C2 | Efterskolen | Thyborøn 2 | Struer 2 | |
107 | U-10 Piger | 14/04 kl. 10:00 | Pulje 111 | Østhallen 1 | Struer 1 | RSU 1 | |
126 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 10:00 | Pulje 140 | Østhallen 2 | Farstrup | NNFH 1 | |
145 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 10:00 | Semifinale B1 | Efterskolen | Struer 1 | RSU | |
108 | U-12 Piger | 14/04 kl. 10:30 | Kvartfinale A1 | Østhallen 1 | NNFH 1 | RSU 3 | |
127 | U-12 Piger | 14/04 kl. 10:30 | Kvartfinale A3 | Østhallen 2 | Hjerm | Thyborøn 1 | |
146 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 10:30 | Semifinale B2 | Efterskolen | Mejrup-Hvam | Thyborøn 1 | |
109 | U-12 Piger | 14/04 kl. 11:00 | Kvartfinale A2 | Østhallen 1 | RSU 1 | NNFH 2 | |
128 | U-12 Piger | 14/04 kl. 11:00 | Kvartfinale A4 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam 1 | Harboøre 1 | |
147 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 11:00 | Semifinale A1 | Efterskolen | NNFH 1 | HT 87 | |
110 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 11:30 | Semifinale B1 | Østhallen 1 | KLG 1 | Resen 2 | |
129 | U-10 Piger | 14/04 kl. 11:30 | Semifinale B1 | Østhallen 2 | Team Tangen | HT 87 | |
148 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 11:30 | Semifinale A2 | Efterskolen | Langhøj | NNFH 2 | |
111 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 12:00 | Semifinale B2 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 2 | RSU | |
130 | U-10 Piger | 14/04 kl. 12:00 | Semifinale B2 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam 2 | KLG 2 | |
149 | U-10 Piger | 14/04 kl. 12:00 | Semifinale C1 | Efterskolen | NNFH 2 | KLG 1 | |
112 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 12:30 | Semifinale A1 | Østhallen 1 | Farstrup | Mejrup-Hvam 1 | |
131 | U-10 Piger | 14/04 kl. 12:30 | Semifinale A1 | Østhallen 2 | Hjerm | Struer 1 | |
150 | U-10 Piger | 14/04 kl. 12:30 | Semifinale C2 | Efterskolen | Mejrup-Hvam 3 | Mejrup-Hvam 1 | |
113 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 13:00 | Semifinale A2 | Østhallen 1 | NNFH 1 | Resen 1 | |
132 | U-10 Piger | 14/04 kl. 13:00 | Semifinale A2 | Østhallen 2 | NNFH 1 | RSU 1 | |
151 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 13:00 | Semifinale C1 | Efterskolen | Klinkby | Team Tangen | |
114 | U-12 Piger | 14/04 kl. 13:30 | Semifinale B1 | Østhallen 1 | Resen 1 | KLG 1 | |
133 | U-12 Piger | 14/04 kl. 13:30 | Semifinale B2 | Østhallen 2 | Resen 2 | RSU 2 | |
152 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 13:30 | Semifinale C2 | Efterskolen | NNFH 2 | HT 87 2 | |
115 | U-12 Piger | 14/04 kl. 14:00 | Semifinale A1 | Østhallen 1 | NNFH 1 | Hjerm | |
134 | U-12 Piger | 14/04 kl. 14:00 | Semifinale A2 | Østhallen 2 | RSU 1 | Mejrup-Hvam 1 | |
153 | U-10 Piger | 14/04 kl. 14:00 | Finale C | Efterskolen | NNFH 2 | Mejrup-Hvam 1 | |
116 | U-10 Piger | 14/04 kl. 14:30 | Finale B | Østhallen 1 | Team Tangen | Mejrup-Hvam 2 | |
135 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 14:30 | Finale B | Østhallen 2 | RSU | Thyborøn 1 | |
154 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 14:30 | Finale C | Efterskolen | KLG 2 | Thyborøn 2 | |
117 | U-12 Piger | 14/04 kl. 15:10 | Finale B | Østhallen 1 | Resen 1 | RSU 2 | |
136 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 15:10 | Finale B | Østhallen 2 | KLG 1 | Mejrup-Hvam 2 | |
155 | U-12 Piger | 14/04 kl. 15:10 | Finale C | Efterskolen | Thyborøn 2 | KLG 3 | |
118 | U-10 Piger | 14/04 kl. 15:40 | Finale A | Østhallen 1 | Struer 1 | RSU 1 | |
137 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 15:40 | Finale A | Østhallen 2 | NNFH 1 | Langhøj | |
156 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 15:40 | Finale C | Efterskolen | Team Tangen | NNFH 2 | |
119 | U-12 Piger | 14/04 kl. 16:20 | Finale A | Østhallen 1 | NNFH 1 | RSU 1 | |
138 | U-12 Drenge | 14/04 kl. 16:20 | Finale A | Østhallen 2 | Farstrup | Resen 1 | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.