Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
6 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 19:30 | Pulje 20 | Østhallen 1 | Langhøj | NNFH 1 | 9 - 12 |
15 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 19:30 | Pulje 22 | Østhallen 2 | RSU | KLG 2 | 14 - 12 |
7 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:00 | Pulje 20 | Østhallen 1 | KLG 1 | Struer 1 | 7 - 8 |
16 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:00 | Pulje 22 | Østhallen 2 | Struer 2 | Thyborøn 1 | 7 - 15 |
8 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:30 | Pulje 21 | Østhallen 1 | NNFH 2 | HT 87 | 19 - 8 |
17 | U-10 Drenge | 12/04 kl. 20:30 | Pulje 21 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam | Thyborøn 2 | 16 - 13 |
60 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 11:00 | Pulje 20 | Østhallen 2 | Struer 1 | NNFH 1 | 4 - 13 |
61 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 11:30 | Pulje 20 | Østhallen 2 | KLG 1 | Langhøj | 8 - 9 |
62 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 12:00 | Pulje 21 | Østhallen 2 | Thyborøn 2 | HT 87 | 12 - 15 |
63 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 12:30 | Pulje 21 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam | NNFH 2 | 6 - 17 |
64 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 13:00 | Pulje 22 | Østhallen 2 | RSU | Struer 2 | 17 - 3 |
65 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 13:30 | Pulje 22 | Østhallen 2 | Thyborøn 1 | KLG 2 | 13 - 9 |
95 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 16:00 | Pulje 20 | Efterskolen | Struer 1 | Langhøj | 3 - 13 |
96 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 16:30 | Pulje 20 | Efterskolen | NNFH 1 | KLG 1 | 12 - 7 |
97 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 17:00 | Pulje 21 | Efterskolen | Thyborøn 2 | NNFH 2 | 4 - 10 |
98 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 17:30 | Pulje 21 | Efterskolen | HT 87 | Mejrup-Hvam | 7 - 5 |
99 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 18:00 | Pulje 22 | Efterskolen | KLG 2 | Struer 2 | 16 - 2 |
100 | U-10 Drenge | 13/04 kl. 18:30 | Pulje 22 | Efterskolen | Thyborøn 1 | RSU | 8 - 8 |
143 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 09:00 | Semifinale C1 | Efterskolen | KLG 1 | KLG 2 | 4 - 5 |
144 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 09:30 | Semifinale C2 | Efterskolen | Thyborøn 2 | Struer 2 | 9 - 3 |
145 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 10:00 | Semifinale B1 | Efterskolen | Struer 1 | RSU | 7 - 9 |
146 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 10:30 | Semifinale B2 | Efterskolen | Mejrup-Hvam | Thyborøn 1 | 6 - 9 |
147 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 11:00 | Semifinale A1 | Efterskolen | NNFH 1 | HT 87 | 4 - 2 |
148 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 11:30 | Semifinale A2 | Efterskolen | Langhøj | NNFH 2 | 13 - 8 |
135 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 14:30 | Finale B | Østhallen 2 | RSU | Thyborøn 1 | 7 - 8 |
154 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 14:30 | Finale C | Efterskolen | KLG 2 | Thyborøn 2 | 5 - 2 |
137 | U-10 Drenge | 14/04 kl. 15:40 | Finale A | Østhallen 2 | NNFH 1 | Langhøj | 8 - 10 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Målforskel (alle kampe), 4) Flest scorede mål (alle kampe).