22 | U12 | 17/04 kl. 18:15 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.2 | Esbjerg fB 1 | Hammerum IF | |
23 | U12 | 17/04 kl. 18:15 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.3 | Aalborg KFUM | Grindsted GIF | |
24 | U12 | 17/04 kl. 18:15 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.4 | Spangsbjerg IF | Esbjerg fB 2 | |
43 | U13 | 17/04 kl. 18:15 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 04 | Horsens fS | KB | |
53 | U13 | 17/04 kl. 18:15 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 02 | Hadsten SK | Brøndby IF | |
54 | U13 | 17/04 kl. 18:15 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 03 | Farum BK | Esbjerg fB | |
85 | U15 | 17/04 kl. 18:15 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 06 | Esbjerg fB | Hatting/Thorsted | |
95 | U15 | 17/04 kl. 18:15 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 07 | Spangsbjerg IF | Farum BK | |
1 | U11 | 17/04 kl. 19:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.2 | Hjerting IF | Svendborg fB | |
2 | U11 | 17/04 kl. 19:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.3 | KB | Esbjerg fB 1 | |
3 | U11 | 17/04 kl. 19:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.4 | Ribe BK | Esbjerg fB 2 | |
44 | U13 | 17/04 kl. 19:30 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 06 | Hørning IF | Marienlyst BK | |
70 | U14 | 17/04 kl. 19:30 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 02 | Dalum IF | Brøndby IF | |
71 | U14 | 17/04 kl. 19:30 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 03 | Svendborg fB | GVI | |
72 | U14 | 17/04 kl. 19:30 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 04 | Hjørring IF | Esbjerg fB | |
86 | U15 | 17/04 kl. 19:30 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 07 | Brøndby IF | SSV Højfyn | |
96 | U15 | 17/04 kl. 19:30 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 09 | Svendborg fB | Esbjerg fB U16 | |
4 | U11 | 18/04 kl. 09:00 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.4 | Lunderskov B. | Hjerting IF | |
5 | U11 | 18/04 kl. 09:00 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.3 | Svendborg fB | KB | |
6 | U11 | 18/04 kl. 09:00 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.2 | Esbjerg fB 1 | Ribe BK | |
55 | U13 | 18/04 kl. 09:00 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 06 | Brøndby IF | Esbjerg fB | |
73 | U14 | 18/04 kl. 09:00 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 02 | Esbjerg fB | Dalum IF | |
74 | U14 | 18/04 kl. 09:00 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 03 | GVI | Brøndby IF | |
75 | U14 | 18/04 kl. 09:00 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 04 | Svendborg fB | Hjørring IF | |
87 | U15 | 18/04 kl. 09:00 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 07 | Hatting/Thorsted | Brøndby IF | |
97 | U15 | 18/04 kl. 09:00 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 09 | Hillerød | Spangsbjerg IF | |
25 | U12 | 18/04 kl. 10:10 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.2 | Greve F. | Esbjerg fB 1 | |
26 | U12 | 18/04 kl. 10:10 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.3 | Hammerum IF | Aalborg KFUM | |
27 | U12 | 18/04 kl. 10:10 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.4 | Grindsted GIF | Spangsbjerg IF | |
45 | U13 | 18/04 kl. 10:10 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 06 | Brønshøj BK | Horsens fS | |
46 | U13 | 18/04 kl. 10:10 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 02 | KB | Marienlyst BK | |
56 | U13 | 18/04 kl. 10:10 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 04 | VAKANT | Hadsten SK | |
88 | U15 | 18/04 kl. 10:10 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 03 | AHIF | Esbjerg fB | |
98 | U15 | 18/04 kl. 10:10 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 07 | Farum BK | Svendborg fB | |
7 | U11 | 18/04 kl. 12:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.2 | Svendborg fB | Lunderskov B. | |
8 | U11 | 18/04 kl. 12:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.3 | KB | Hjerting IF | |
9 | U11 | 18/04 kl. 12:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.4 | Esbjerg fB 2 | Esbjerg fB 1 | |
57 | U13 | 18/04 kl. 12:30 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 07 | Farum BK | Brøndby IF | |
76 | U14 | 18/04 kl. 12:30 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 02 | Brøndby IF | Svendborg fB | |
77 | U14 | 18/04 kl. 12:30 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 03 | Dalum IF | Hjørring IF | |
78 | U14 | 18/04 kl. 12:30 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 04 | Esbjerg fB | GVI | |
99 | U15 | 18/04 kl. 12:30 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 06 | Esbjerg fB U16 | Hillerød | |
28 | U12 | 18/04 kl. 13:40 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.4 | Hammerum IF | Greve F. | |
29 | U12 | 18/04 kl. 13:40 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.2 | Aalborg KFUM | Esbjerg fB 1 | |
30 | U12 | 18/04 kl. 13:40 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.3 | Esbjerg fB 2 | Grindsted GIF | |
47 | U13 | 18/04 kl. 13:40 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 04 | Hørning IF | KB | |
48 | U13 | 18/04 kl. 13:40 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 03 | Marienlyst BK | Brønshøj BK | |
58 | U13 | 18/04 kl. 13:40 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 07 | Esbjerg fB | VAKANT | |
89 | U15 | 18/04 kl. 13:40 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 02 | SSV Højfyn | AHIF | |
90 | U15 | 18/04 kl. 13:40 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 06 | Brøndby IF | Esbjerg fB | |
100 | U15 | 18/04 kl. 13:40 | Roust Træ (Pulje 8) | Opvisning | Svendborg fB | Spangsbjerg IF | |
31 | U12 | 19/04 kl. 09:30 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.4 | Aalborg KFUM | Greve F. | |
32 | U12 | 19/04 kl. 09:30 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.3 | Esbjerg fB 1 | Esbjerg fB 2 | |
33 | U12 | 19/04 kl. 09:30 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.2 | Spangsbjerg IF | Hammerum IF | |
49 | U13 | 19/04 kl. 09:30 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 07 | KB | Brønshøj BK | |
59 | U13 | 19/04 kl. 09:30 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 06 | Hadsten SK | Farum BK | |
60 | U13 | 19/04 kl. 09:30 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 04 | Brøndby IF | VAKANT | |
91 | U15 | 19/04 kl. 09:30 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 09 | Esbjerg fB | SSV Højfyn | |
101 | U15 | 19/04 kl. 09:30 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 03 | Spangsbjerg IF | Esbjerg fB U16 | |
10 | U11 | 19/04 kl. 10:40 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.4 | KB | Lunderskov B. | |
11 | U11 | 19/04 kl. 10:40 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.3 | Hjerting IF | Esbjerg fB 2 | |
12 | U11 | 19/04 kl. 10:40 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.2 | Ribe BK | Svendborg fB | |
50 | U13 | 19/04 kl. 10:40 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 04 | Horsens fS | Hørning IF | |
79 | U14 | 19/04 kl. 10:40 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 06 | Svendborg fB | Esbjerg fB | |
80 | U14 | 19/04 kl. 10:40 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 07 | Hjørring IF | Brøndby IF | |
81 | U14 | 19/04 kl. 10:40 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 09 | GVI | Dalum IF | |
102 | U15 | 19/04 kl. 10:40 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 03 | Farum BK | Hillerød | |
92 | U15 | 19/04 kl. 11:50 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 04 | Hatting/Thorsted | AHIF | |
34 | U12 | 19/04 kl. 13:30 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.2 | Grindsted GIF | Esbjerg fB 1 | |
35 | U12 | 19/04 kl. 13:30 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.3 | Hammerum IF | Esbjerg fB 2 | |
36 | U12 | 19/04 kl. 13:30 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.4 | Greve F. | Spangsbjerg IF | |
61 | U13 | 19/04 kl. 13:30 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 07 | Esbjerg fB | Hadsten SK | |
62 | U13 | 19/04 kl. 13:30 | CS Consult (Pulje 5) | Bane 09 | VAKANT | Farum BK | |
103 | U15 | 19/04 kl. 13:30 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 04 | Farum BK | Esbjerg fB U16 | |
104 | U15 | 19/04 kl. 13:30 | Roust Træ (Pulje 8) | Bane 06 | Hillerød | Svendborg fB | |
13 | U11 | 19/04 kl. 14:40 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.2 | Esbjerg fB 1 | Hjerting IF | |
14 | U11 | 19/04 kl. 14:40 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.3 | Svendborg fB | Esbjerg fB 2 | |
15 | U11 | 19/04 kl. 14:40 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.4 | Lunderskov B. | Ribe BK | |
51 | U13 | 19/04 kl. 14:40 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 07 | Marienlyst BK | Horsens fS | |
52 | U13 | 19/04 kl. 14:40 | JTI Gulve (Pulje 4) | Bane 09 | Brønshøj BK | Hørning IF | |
93 | U15 | 19/04 kl. 14:40 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 04 | SSV Højfyn | Hatting/Thorsted | |
94 | U15 | 19/04 kl. 14:40 | Theilgaard (Pulje 7) | Bane 06 | AHIF | Brøndby IF | |
82 | U14 | 19/04 kl. 15:50 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 06 | GVI | Hjørring IF | |
83 | U14 | 19/04 kl. 15:50 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 07 | Dalum IF | Svendborg fB | |
84 | U14 | 19/04 kl. 15:50 | CS Electric (Pulje 6) | Bane 09 | Esbjerg fB | Brøndby IF | |
37 | U12 | 19/04 kl. 17:20 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.4 | Esbjerg fB 1 | Spangsbjerg IF | |
38 | U12 | 19/04 kl. 17:20 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.3 | Aalborg KFUM | Esbjerg fB 2 | |
39 | U12 | 19/04 kl. 17:20 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.2 | Grindsted GIF | Greve F. | |
16 | U11 | 19/04 kl. 18:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.4 | Hjerting IF | Ribe BK | |
17 | U11 | 19/04 kl. 18:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.3 | KB | Esbjerg fB 2 | |
18 | U11 | 19/04 kl. 18:30 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.2 | Esbjerg fB 1 | Lunderskov B. | |
63 | U13 | 19/04 kl. 18:30 | StarVVS.dk (Semifinale 1) | Bane 03 | Horsens fS | Hadsten SK | |
64 | U13 | 19/04 kl. 18:30 | StarVVS.dk (Semifinale 2) | Bane 04 | Brønshøj BK | Brøndby IF | |
105 | U15 | 19/04 kl. 18:30 | Martinsen (Semifinale 1) | Bane 06 | Hatting/Thorsted | Esbjerg fB U16 | |
106 | U15 | 19/04 kl. 18:30 | Martinsen (Semifinale 2) | Bane 07 | Farum BK | Brøndby IF | |
65 | U13 | 20/04 kl. 09:00 | StarVVS.dk (Placeringskampe) | Bane 06 | Marienlyst BK | VAKANT | |
112 | U14 | 20/04 kl. 09:00 | ECHPark (Placeringskampe) | Bane 03 | Hjørring IF | Dalum IF | |
113 | U14 | 20/04 kl. 09:00 | ECHPark (Placeringskampe) | Bane 04 | Brøndby IF | Esbjerg fB | |
114 | U14 | 20/04 kl. 09:00 | ECHPark (Finale) | Opvisning | Svendborg fB | GVI | |
40 | U12 | 20/04 kl. 10:10 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.2 | Hammerum IF | Grindsted GIF | |
41 | U12 | 20/04 kl. 10:10 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.3 | Spangsbjerg IF | Aalborg KFUM | |
42 | U12 | 20/04 kl. 10:10 | Hvamø A/S (Pulje 2) | Bane 7.4 | Esbjerg fB 2 | Greve F. | |
66 | U13 | 20/04 kl. 10:10 | StarVVS.dk (Placeringskampe) | Bane 06 | Hørning IF | Esbjerg fB | |
68 | U13 | 20/04 kl. 10:10 | StarVVS.dk (Bronzekamp) | Bane 07 | Hadsten SK | Brønshøj BK | |
69 | U13 | 20/04 kl. 10:10 | StarVVS.dk (Finale) | Opvisning | Horsens fS | Brøndby IF | |
107 | U15 | 20/04 kl. 10:10 | Martinsen (Placeringskampe) | Bane 04 | AHIF | Hillerød | |
109 | U15 | 20/04 kl. 10:10 | Martinsen (Placeringskampe) | Bane 03 | SSV Højfyn | Svendborg fB | |
19 | U11 | 20/04 kl. 11:20 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.3 | Svendborg fB | Esbjerg fB 1 | |
20 | U11 | 20/04 kl. 11:20 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.4 | Ribe BK | KB | |
21 | U11 | 20/04 kl. 11:20 | KK Steel Tech (Pulje 1) | Bane 7.2 | Esbjerg fB 2 | Lunderskov B. | |
67 | U13 | 20/04 kl. 11:20 | StarVVS.dk (Placeringskampe) | Bane 06 | KB | Farum BK | |
108 | U15 | 20/04 kl. 11:20 | Martinsen (Placeringskampe) | Bane 04 | Esbjerg fB | Spangsbjerg IF | |
110 | U15 | 20/04 kl. 11:20 | Martinsen (Bronzekamp) | Bane 07 | Hatting/Thorsted | Brøndby IF | |
111 | U15 | 20/04 kl. 11:20 | Martinsen (Finale) | Opvisning | Esbjerg fB U16 | Farum BK | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.