10101 | U10D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 2A | Atletico club Amsterdam 1 | KFUM boldklub Roskilde | |
10102 | U10D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 2B | Erritsø GIF | SGI 2 | |
11101 | U11D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 1 | SGI 2 | |
12101 | U12D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 1 | Fix 2 | |
12102 | U12D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 7.2 | FFC Nordlichter Norderstedt | Sunds IF | |
13101 | U13D 8M | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 3B | TPI 1 | Heikendorfer SV | |
13102 | U13D 8M | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 7.3 | OKS 2 | Lynge-Broby IF | |
14101 | U13D 11M | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 6 | SVV 04 | SGI/SSK 1 | |
14102 | U13D 11M | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 2 | 7 | Bramfelder SV | Horsens FS 1 | |
15101 | U14D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | EfB 1 | |
15102 | U14D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 5 | SGI 2 | Dalum 2 | |
16101 | U15D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 8 | Andrup/Hjerting 1 | Horsens FS 2 | |
16102 | U15D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 9 | JFV Borstel-Luhdorf | SV Hörnerkirchen | |
17101 | U17D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 1 | Hjerting IF | SG Westküste | |
17102 | U17D | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 10 | SCE Egenbüttel | VV Leo | |
20101 | U16P | 08/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 11 | SC Franeker | SC Bolsward | |
10103 | U10D | 08/06 kl. 08:40 | Pulje 2 | 2A | Atletico club Amsterdam 2 | B1903 | |
10104 | U10D | 08/06 kl. 08:40 | Pulje 2 | 2B | CIK | Vildbjerg | |
11102 | U11D | 08/06 kl. 08:40 | Pulje 1 | 3A | Hjerting IF | Harreslev Kobbermølle | |
12103 | U12D | 08/06 kl. 08:40 | Pulje 2 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 2 | Lynge-Broby IF | |
12104 | U12D | 08/06 kl. 08:40 | Pulje 2 | 7.2 | SGI 1 | Odder IGF | |
13103 | U13D 8M | 08/06 kl. 08:40 | Pulje 2 | 3B | TPI 2 | Diekhusen-Fahrstedter 1 | |
13104 | U13D 8M | 08/06 kl. 08:40 | Pulje 2 | 7.3 | Sunds IF | IF Bjæverskov 1 | |
14103 | U13D 11M | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 3 | 6 | VfB Lübeck | Værløse BK 1 | |
14104 | U13D 11M | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 4 | 7 | FSV Berolina Stralau | Værløse BK 2 | |
15103 | U14D | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | SGI 1 | |
15104 | U14D | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 5 | Tarup Paarup IF 2 | Horsens FS 1 | |
16103 | U15D | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 8 | SGI/SSK 2 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | |
16104 | U15D | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 9 | ATSV Stockelsdorf | SC Franeker | |
17103 | U17D | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 1 | TSV Stelle | Husumer SV | |
17104 | U17D | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 10 | KR70 | RKVV Roosendaal 2 | |
20102 | U16P | 08/06 kl. 08:50 | Pulje 1 | 11 | VV Des | Tingsted Boldklub | |
10105 | U10D | 08/06 kl. 09:20 | Pulje 3 | 2A | AVV Sdz | B93 | |
10106 | U10D | 08/06 kl. 09:20 | Pulje 3 | 2B | FC Kolding | Tarp Boldklub | |
11103 | U11D | 08/06 kl. 09:20 | Pulje 2 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 2 | Lynge-Broby IF | |
12105 | U12D | 08/06 kl. 09:20 | Pulje 1 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 1 | FFC Nordlichter Norderstedt | |
12106 | U12D | 08/06 kl. 09:20 | Pulje 1 | 7.2 | Fix 2 | SSK 1 | |
14105 | U13D 11M | 08/06 kl. 09:40 | Pulje 5 | 6 | Atletico club Amsterdam | Horsens FS 2 | |
14106 | U13D 11M | 08/06 kl. 09:40 | Pulje 6 | 7 | Be Quick 1887 | SGI/SSK 2 | |
15105 | U14D | 08/06 kl. 09:40 | Pulje 1 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | SGI 2 | |
15106 | U14D | 08/06 kl. 09:40 | Pulje 1 | 5 | EfB 1 | TSV Travemünde | |
16105 | U15D | 08/06 kl. 09:40 | Pulje 3 | 8 | Andrup/Hjerting 2 | Horsens FS 1 | |
16106 | U15D | 08/06 kl. 09:40 | Pulje 3 | 9 | SVV 04 | Lemsahler SV (16) | |
10107 | U10D | 08/06 kl. 10:00 | Pulje 4 | 2A | EIS Thunder | Lynge-Broby IF | |
10108 | U10D | 08/06 kl. 10:00 | Pulje 4 | 2B | Odder IFG | SGI 1 | |
11104 | U11D | 08/06 kl. 10:00 | Pulje 2 | 3A | SGI 1 | Blau Weiss 96 Schenefeld | |
12107 | U12D | 08/06 kl. 10:00 | Pulje 3 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 3 | Fix 1 | |
12108 | U12D | 08/06 kl. 10:00 | Pulje 3 | 7.2 | SGI 2 | Bramming Boldklub | |
13105 | U13D 8M | 08/06 kl. 10:00 | Pulje 1 | 3B | TPI 1 | OKS 2 | |
13106 | U13D 8M | 08/06 kl. 10:00 | Pulje 1 | 7.3 | Heikendorfer SV | Hareskov IF | |
14107 | U13D 11M | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 1 | 6 | Virum-Sorgenfri Boldklub | SVV 04 | |
14108 | U13D 11M | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 2 | 7 | KFUM boldklub Roskilde 1 | Bramfelder SV | |
15107 | U14D | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 3 | 4 | KFUM boldklub Roskilde 1 | EfB 2 | |
15108 | U14D | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 3 | 5 | Tarup Paarup IF 1 | Horsens FS 2 | |
16107 | U15D | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 4 | 8 | SGI/SSK 1 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | |
16108 | U15D | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 4 | 9 | SG Westküste | Spangsbjerg IF | |
17105 | U17D | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 1 | 1 | Hjerting IF | SCE Egenbüttel | |
17106 | U17D | 08/06 kl. 10:30 | Pulje 1 | 10 | SG Westküste | VV Roden | |
10109 | U10D | 08/06 kl. 10:40 | Pulje 1 | 2A | Atletico club Amsterdam 1 | Erritsø GIF | |
10110 | U10D | 08/06 kl. 10:40 | Pulje 1 | 2B | KFUM boldklub Roskilde | SGI 2 | |
11105 | U11D | 08/06 kl. 10:40 | Pulje 1 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 1 | Hjerting IF | |
12109 | U12D | 08/06 kl. 10:40 | Pulje 2 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 2 | SGI 1 | |
12110 | U12D | 08/06 kl. 10:40 | Pulje 2 | 7.2 | Lynge-Broby IF | SSK 2 | |
13107 | U13D 8M | 08/06 kl. 10:40 | Pulje 3 | 3B | TPI 3 | Diekhusen-Fahrstedter 2 | |
13108 | U13D 8M | 08/06 kl. 10:40 | Pulje 3 | 7.3 | OKS 1 | IF Bjæverskov 2 | |
10111 | U10D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 2A | Atletico club Amsterdam 2 | CIK | |
10112 | U10D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 2B | B1903 | Vildbjerg | |
11106 | U11D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 1 | 3A | SGI 2 | NFV Kreis Heide Wendland | |
12111 | U12D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 1 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 1 | Sunds IF | |
12112 | U12D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 1 | 7.2 | FFC Nordlichter Norderstedt | SSK 1 | |
13109 | U13D 8M | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 3B | TPI 2 | Sunds IF | |
13110 | U13D 8M | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 7.3 | Diekhusen-Fahrstedter 1 | Harreslev Kobbermølle | |
14109 | U13D 11M | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 3 | 6 | Herning Fremad | VfB Lübeck | |
14110 | U13D 11M | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 4 | 7 | Odder IGF | FSV Berolina Stralau | |
15109 | U14D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | Tarup Paarup IF 2 | |
15110 | U14D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 5 | SGI 1 | Dalum 1 | |
16109 | U15D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 1 | 8 | Andrup/Hjerting 1 | JFV Borstel-Luhdorf | |
16110 | U15D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 1 | 9 | Horsens FS 2 | SV Hörnerkirchen | |
17107 | U17D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 1 | TSV Stelle | KR70 | |
17108 | U17D | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 2 | 10 | Husumer SV | SV Top | |
20103 | U16P | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 1 | 11 | SC Franeker | VV Des | |
10113 | U10D | 08/06 kl. 12:00 | Pulje 3 | 2A | AVV Sdz | FC Kolding | |
10114 | U10D | 08/06 kl. 12:00 | Pulje 3 | 2B | B93 | Tarp Boldklub | |
11107 | U11D | 08/06 kl. 12:00 | Pulje 2 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 2 | SGI 1 | |
12113 | U12D | 08/06 kl. 12:00 | Pulje 2 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 2 | Odder IGF | |
12114 | U12D | 08/06 kl. 12:00 | Pulje 2 | 7.2 | SGI 1 | SSK 2 | |
13111 | U13D 8M | 08/06 kl. 12:00 | Pulje 1 | 3B | TPI 1 | Lynge-Broby IF | |
13112 | U13D 8M | 08/06 kl. 12:00 | Pulje 1 | 7.3 | OKS 2 | Hareskov IF | |
14111 | U13D 11M | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 5 | 6 | Lynge-Broby IF | Atletico club Amsterdam | |
14112 | U13D 11M | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 6 | 7 | Dalum IF | Be Quick 1887 | |
15111 | U14D | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 1 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | Dalum 2 | |
15112 | U14D | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 1 | 5 | SGI 2 | TSV Travemünde | |
16111 | U15D | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 2 | 8 | SGI/SSK 2 | ATSV Stockelsdorf | |
16112 | U15D | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 2 | 9 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | SC Franeker | |
20104 | U16P | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 1 | 11 | SC Bolsward | Jerne IF | |
10115 | U10D | 08/06 kl. 12:40 | Pulje 4 | 2A | EIS Thunder | Odder IFG | |
10116 | U10D | 08/06 kl. 12:40 | Pulje 4 | 2B | Lynge-Broby IF | SGI 1 | |
11108 | U11D | 08/06 kl. 12:40 | Pulje 2 | 3A | Lynge-Broby IF | NBSIF | |
12115 | U12D | 08/06 kl. 12:40 | Pulje 3 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 3 | SGI 2 | |
12116 | U12D | 08/06 kl. 12:40 | Pulje 3 | 7.2 | Fix 1 | Bramming Boldklub | |
14113 | U13D 11M | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 1 | 6 | SGI/SSK 1 | Virum-Sorgenfri Boldklub | |
14114 | U13D 11M | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 2 | 7 | Horsens FS 1 | KFUM boldklub Roskilde 1 | |
15113 | U14D | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 2 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | Horsens FS 1 | |
15114 | U14D | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 2 | 5 | Tarup Paarup IF 2 | Dalum 1 | |
16113 | U15D | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 3 | 8 | Andrup/Hjerting 2 | SVV 04 | |
16114 | U15D | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 3 | 9 | Horsens FS 1 | Lemsahler SV (16) | |
17109 | U17D | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 1 | 1 | Hjerting IF | VV Leo | |
17110 | U17D | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 1 | 10 | SCE Egenbüttel | VV Roden | |
10117 | U10D | 08/06 kl. 13:20 | Pulje 1 | 2A | Atletico club Amsterdam 1 | SGI 2 | |
10118 | U10D | 08/06 kl. 13:20 | Pulje 1 | 2B | KFUM boldklub Roskilde | Erritsø GIF | |
11109 | U11D | 08/06 kl. 13:20 | Pulje 1 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 1 | Harreslev Kobbermølle | |
12117 | U12D | 08/06 kl. 13:20 | Pulje 1 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 1 | SSK 1 | |
12118 | U12D | 08/06 kl. 13:20 | Pulje 1 | 7.2 | Fix 2 | Sunds IF | |
13113 | U13D 8M | 08/06 kl. 13:20 | Pulje 2 | 3B | TPI 2 | IF Bjæverskov 1 | |
13114 | U13D 8M | 08/06 kl. 13:20 | Pulje 2 | 7.3 | Sunds IF | Harreslev Kobbermølle | |
14115 | U13D 11M | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 3 | 6 | Værløse BK 1 | Herning Fremad | |
14116 | U13D 11M | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 4 | 7 | Værløse BK 2 | Odder IGF | |
15115 | U14D | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 3 | 4 | KFUM boldklub Roskilde 1 | Tarup Paarup IF 1 | |
15116 | U14D | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 3 | 5 | EfB 2 | Horsens FS 2 | |
16115 | U15D | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 4 | 8 | SGI/SSK 1 | SG Westküste | |
16116 | U15D | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 4 | 9 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | Spangsbjerg IF | |
17111 | U17D | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 2 | 1 | TSV Stelle | RKVV Roosendaal 2 | |
17112 | U17D | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 2 | 10 | KR70 | SV Top | |
20105 | U16P | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 1 | 11 | SC Franeker | Tingsted Boldklub | |
10119 | U10D | 08/06 kl. 14:00 | Pulje 2 | 2A | Atletico club Amsterdam 2 | Vildbjerg | |
10120 | U10D | 08/06 kl. 14:00 | Pulje 2 | 2B | B1903 | CIK | |
11110 | U11D | 08/06 kl. 14:00 | Pulje 1 | 3A | Hjerting IF | NFV Kreis Heide Wendland | |
12119 | U12D | 08/06 kl. 14:00 | Pulje 2 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 2 | SSK 2 | |
12120 | U12D | 08/06 kl. 14:00 | Pulje 2 | 7.2 | Lynge-Broby IF | Odder IGF | |
13115 | U13D 8M | 08/06 kl. 14:00 | Pulje 3 | 3B | TPI 3 | OKS 1 | |
13116 | U13D 8M | 08/06 kl. 14:00 | Pulje 3 | 7.3 | Diekhusen-Fahrstedter 2 | IF Bjæverskov 2 | |
10121 | U10D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 3 | 2A | AVV Sdz | Tarp Boldklub | |
10122 | U10D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 3 | 2B | B93 | FC Kolding | |
11111 | U11D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 2 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 2 | Blau Weiss 96 Schenefeld | |
12121 | U12D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 3 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 3 | Bramming Boldklub | |
12122 | U12D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 3 | 7.2 | Fix 1 | SGI 2 | |
13117 | U13D 8M | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 1 | 3B | TPI 1 | Hareskov IF | |
13118 | U13D 8M | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 1 | 7.3 | Heikendorfer SV | Lynge-Broby IF | |
14117 | U13D 11M | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 5 | 6 | Horsens FS 2 | Lynge-Broby IF | |
14118 | U13D 11M | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 6 | 7 | SGI/SSK 2 | Dalum IF | |
15117 | U14D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 1 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | TSV Travemünde | |
15118 | U14D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 1 | 5 | EfB 1 | Dalum 2 | |
16117 | U15D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 1 | 8 | Andrup/Hjerting 1 | SV Hörnerkirchen | |
16118 | U15D | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 1 | 9 | Horsens FS 2 | JFV Borstel-Luhdorf | |
20106 | U16P | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 1 | 11 | VV Des | Jerne IF | |
10123 | U10D | 08/06 kl. 15:20 | Pulje 4 | 2A | EIS Thunder | SGI 1 | |
10124 | U10D | 08/06 kl. 15:20 | Pulje 4 | 2B | Odder IFG | Lynge-Broby IF | |
11112 | U11D | 08/06 kl. 15:20 | Pulje 2 | 3A | SGI 1 | NBSIF | |
12123 | U12D | 08/06 kl. 15:20 | Pulje 1 | 7.1 | Fix 2 | FFC Nordlichter Norderstedt | |
12124 | U12D | 08/06 kl. 15:20 | Pulje 1 | 7.2 | Sunds IF | SSK 1 | |
13119 | U13D 8M | 08/06 kl. 15:20 | Pulje 2 | 3B | TPI 2 | Harreslev Kobbermølle | |
13120 | U13D 8M | 08/06 kl. 15:20 | Pulje 2 | 7.3 | Diekhusen-Fahrstedter 1 | IF Bjæverskov 1 | |
14119 | U13D 11M | 08/06 kl. 15:30 | Slutspil A1 | 6 | SGI/SSK 1 | Horsens FS 1 | |
14120 | U13D 11M | 08/06 kl. 15:30 | Slutspil A2 | 7 | Odder IGF | Lynge-Broby IF | |
15119 | U14D | 08/06 kl. 15:30 | Pulje 2 | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | Dalum 1 | |
15120 | U14D | 08/06 kl. 15:30 | Pulje 2 | 5 | SGI 1 | Horsens FS 1 | |
16119 | U15D | 08/06 kl. 15:30 | Pulje 2 | 8 | SGI/SSK 2 | SC Franeker | |
16120 | U15D | 08/06 kl. 15:30 | Pulje 2 | 9 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | ATSV Stockelsdorf | |
17113 | U17D | 08/06 kl. 15:30 | Pulje 1 | 1 | Hjerting IF | VV Roden | |
17114 | U17D | 08/06 kl. 15:30 | Pulje 1 | 10 | SG Westküste | VV Leo | |
11113 | U11D | 08/06 kl. 16:00 | Pulje 1 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 1 | NFV Kreis Heide Wendland | |
12125 | U12D | 08/06 kl. 16:00 | Pulje 2 | 7.1 | Lynge-Broby IF | SGI 1 | |
12126 | U12D | 08/06 kl. 16:00 | Pulje 2 | 7.2 | Odder IGF | SSK 2 | |
13121 | U13D 8M | 08/06 kl. 16:00 | Pulje 3 | 3B | TPI 3 | IF Bjæverskov 2 | |
13122 | U13D 8M | 08/06 kl. 16:00 | Pulje 3 | 7.3 | Diekhusen-Fahrstedter 2 | OKS 1 | |
14121 | U13D 11M | 08/06 kl. 16:20 | Slutspil B1 | 6 | Virum-Sorgenfri Boldklub | KFUM boldklub Roskilde 1 | |
14122 | U13D 11M | 08/06 kl. 16:20 | Slutspil B2 | 7 | FSV Berolina Stralau | Horsens FS 2 | |
15121 | U14D | 08/06 kl. 16:20 | Pulje 3 | 4 | KFUM boldklub Roskilde 1 | Horsens FS 2 | |
15122 | U14D | 08/06 kl. 16:20 | Pulje 3 | 5 | EfB 2 | Tarup Paarup IF 1 | |
16121 | U15D | 08/06 kl. 16:20 | Pulje 3 | 8 | Andrup/Hjerting 2 | Lemsahler SV (16) | |
16122 | U15D | 08/06 kl. 16:20 | Pulje 3 | 9 | Horsens FS 1 | SVV 04 | |
17115 | U17D | 08/06 kl. 16:20 | Pulje 2 | 1 | TSV Stelle | SV Top | |
17116 | U17D | 08/06 kl. 16:20 | Pulje 2 | 10 | Husumer SV | RKVV Roosendaal 2 | |
20107 | U16P | 08/06 kl. 16:20 | Pulje 1 | 11 | SC Bolsward | Tingsted Boldklub | |
11114 | U11D | 08/06 kl. 16:40 | Pulje 1 | 3A | SGI 2 | Harreslev Kobbermølle | |
13123 | U13D 8M | 08/06 kl. 16:40 | Pulje 1 | 3B | Heikendorfer SV | OKS 2 | |
13124 | U13D 8M | 08/06 kl. 16:40 | Pulje 1 | 7.3 | Lynge-Broby IF | Hareskov IF | |
14123 | U13D 11M | 08/06 kl. 17:10 | Slutspil C1 | 6 | SVV 04 | Bramfelder SV | |
14124 | U13D 11M | 08/06 kl. 17:10 | Slutspil C2 | 7 | Værløse BK 2 | Atletico club Amsterdam | |
15123 | U14D | 08/06 kl. 17:10 | Pulje 1 | 4 | EfB 1 | SGI 2 | |
15124 | U14D | 08/06 kl. 17:10 | Pulje 1 | 5 | Dalum 2 | TSV Travemünde | |
16123 | U15D | 08/06 kl. 17:10 | Pulje 4 | 8 | SGI/SSK 1 | Spangsbjerg IF | |
16124 | U15D | 08/06 kl. 17:10 | Pulje 4 | 9 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | SG Westküste | |
20108 | U16P | 08/06 kl. 17:10 | Pulje 1 | 11 | SC Franeker | Jerne IF | |
11115 | U11D | 08/06 kl. 17:20 | Pulje 2 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 2 | NBSIF | |
13125 | U13D 8M | 08/06 kl. 17:20 | Pulje 2 | 3B | Diekhusen-Fahrstedter 1 | Sunds IF | |
13126 | U13D 8M | 08/06 kl. 17:20 | Pulje 2 | 7.3 | IF Bjæverskov 1 | Harreslev Kobbermølle | |
11116 | U11D | 08/06 kl. 18:00 | Pulje 2 | 3A | Lynge-Broby IF | Blau Weiss 96 Schenefeld | |
15125 | U14D | 08/06 kl. 18:00 | Pulje 2 | 4 | SGI 1 | Tarup Paarup IF 2 | |
15126 | U14D | 08/06 kl. 18:00 | Pulje 2 | 5 | Horsens FS 1 | Dalum 1 | |
10125 | U10D | 09/06 kl. 08:00 | Kvart 1 | 2A | Erritsø GIF | CIK | |
10126 | U10D | 09/06 kl. 08:00 | Kvart 2 | 2B | Vildbjerg | Atletico club Amsterdam 1 | |
11117 | U11D | 09/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 3A | SGI 2 | Hjerting IF | |
12134 | U12D | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A1 | 7.1 | SSK 1 | KFUM Boldklub Roskilde 2 | |
12135 | U12D | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A2 | 7.2 | KFUM Boldklub Roskilde 1 | SGI 1 | |
13134 | U13D 8M | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A1 | 3B | OKS 2 | Diekhusen-Fahrstedter 1 | |
13135 | U13D 8M | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A2 | 7.3 | TPI 1 | IF Bjæverskov 1 | |
14125 | U13D 11M | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A1 | 6 | SGI/SSK 1 | Værløse BK 1 | |
14126 | U13D 11M | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A2 | 7 | Odder IGF | Be Quick 1887 | |
15134 | U14D | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A1 | 4 | Dalum 2 | Horsens FS 1 | |
15135 | U14D | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A2 | 5 | EfB 1 | SGI 1 | |
16125 | U15D | 09/06 kl. 08:00 | Kvart 1 | 8 | Andrup/Hjerting 1 | ATSV Stockelsdorf | |
16126 | U15D | 09/06 kl. 08:00 | Kvart 2 | 9 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | JFV Borstel-Luhdorf | |
17117 | U17D | 09/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 1 | SG Westküste | SCE Egenbüttel | |
17118 | U17D | 09/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 10 | VV Leo | VV Roden | |
20109 | U16P | 09/06 kl. 08:00 | Pulje 1 | 11 | SC Bolsward | VV Des | |
10127 | U10D | 09/06 kl. 08:40 | Kvart 3 | 2A | AVV Sdz | SGI 1 | |
10128 | U10D | 09/06 kl. 08:40 | Kvart 4 | 2B | EIS Thunder | FC Kolding | |
11118 | U11D | 09/06 kl. 08:40 | Pulje 1 | 3A | Harreslev Kobbermølle | NFV Kreis Heide Wendland | |
12127 | U12D | 09/06 kl. 08:40 | Slutspil B | 7.1 | Fix 2 | Odder IGF | |
12131 | U12D | 09/06 kl. 08:40 | Slutspil C | 7.2 | FFC Nordlichter Norderstedt | Lynge-Broby IF | |
13127 | U13D 8M | 09/06 kl. 08:40 | Slutspil B | 3B | Hareskov IF | Harreslev Kobbermølle | |
13131 | U13D 8M | 09/06 kl. 08:40 | Slutspil C | 7.3 | Lynge-Broby IF | Sunds IF | |
14127 | U13D 11M | 09/06 kl. 08:50 | Slutspil B1 | 6 | Virum-Sorgenfri Boldklub | VfB Lübeck | |
14128 | U13D 11M | 09/06 kl. 08:50 | Slutspil B2 | 7 | FSV Berolina Stralau | Dalum IF | |
15127 | U14D | 09/06 kl. 08:50 | Slutspil B | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | Dalum 1 | |
15131 | U14D | 09/06 kl. 08:50 | Slutspil C | 5 | SGI 2 | Tarup Paarup IF 2 | |
16127 | U15D | 09/06 kl. 08:50 | Kvart 3 | 8 | Horsens FS 1 | SGI/SSK 1 | |
16128 | U15D | 09/06 kl. 08:50 | Kvart 4 | 9 | Spangsbjerg IF | Lemsahler SV (16) | |
17119 | U17D | 09/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 1 | Husumer SV | KR70 | |
17120 | U17D | 09/06 kl. 08:50 | Pulje 2 | 10 | RKVV Roosendaal 2 | SV Top | |
20110 | U16P | 09/06 kl. 08:50 | Pulje 1 | 11 | Tingsted Boldklub | Jerne IF | |
10129 | U10D | 09/06 kl. 09:20 | Kvart B1 | 2A | KFUM boldklub Roskilde | B1903 | |
10130 | U10D | 09/06 kl. 09:20 | Kvart B2 | 2B | Atletico club Amsterdam 2 | SGI 2 | |
11119 | U11D | 09/06 kl. 09:20 | Pulje 2 | 3A | Lynge-Broby IF | SGI 1 | |
12130 | U12D | 09/06 kl. 09:20 | Placering 10-11 | 7.1 | Sunds IF | SSK 2 | |
13130 | U13D 8M | 09/06 kl. 09:20 | Placering 10-11 | 3B | Heikendorfer SV | TPI 2 | |
14129 | U13D 11M | 09/06 kl. 09:40 | Slutspil C1 | 6 | SVV 04 | Herning Fremad | |
14130 | U13D 11M | 09/06 kl. 09:40 | Slutspil C2 | 7 | Værløse BK 2 | SGI/SSK 2 | |
15130 | U14D | 09/06 kl. 09:40 | Placering 10-11 | 4 | TSV Travemünde | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | |
16129 | U15D | 09/06 kl. 09:40 | Kvart B1 | 8 | Horsens FS 2 | SGI/SSK 2 | |
16130 | U15D | 09/06 kl. 09:40 | Kvart B2 | 9 | SC Franeker | SV Hörnerkirchen | |
10131 | U10D | 09/06 kl. 10:00 | Kvart B3 | 2A | Tarp Boldklub | Lynge-Broby IF | |
10132 | U10D | 09/06 kl. 10:00 | Kvart B4 | 2B | Odder IFG | B93 | |
11120 | U11D | 09/06 kl. 10:00 | Pulje 2 | 3A | Blau Weiss 96 Schenefeld | NBSIF | |
12136 | U12D | 09/06 kl. 10:00 | Slutspil A1 | 7.1 | SSK 1 | Bramming Boldklub | |
12137 | U12D | 09/06 kl. 10:00 | Slutspil A2 | 7.2 | KFUM Boldklub Roskilde 1 | Fix 1 | |
13136 | U13D 8M | 09/06 kl. 10:00 | Slutspil A1 | 3B | OKS 2 | IF Bjæverskov 2 | |
13137 | U13D 8M | 09/06 kl. 10:00 | Slutspil A2 | 7.3 | TPI 1 | OKS 1 | |
14131 | U13D 11M | 09/06 kl. 10:30 | Slutspil A1 | 6 | Horsens FS 1 | Værløse BK 1 | |
14132 | U13D 11M | 09/06 kl. 10:30 | Slutspil A2 | 7 | Lynge-Broby IF | Be Quick 1887 | |
15136 | U14D | 09/06 kl. 10:30 | Slutspil A1 | 4 | Dalum 2 | Tarup Paarup IF 1 | |
15137 | U14D | 09/06 kl. 10:30 | Slutspil A2 | 5 | EfB 1 | KFUM boldklub Roskilde 1 | |
16131 | U15D | 09/06 kl. 10:30 | Kvart B3 | 8 | Andrup/Hjerting 2 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | |
16132 | U15D | 09/06 kl. 10:30 | Kvart B4 | 9 | SG Westküste | SVV 04 | |
20111 | U16P | 09/06 kl. 10:30 | Slutspil B | 11 | Tingsted Boldklub | SC Franeker | |
10133 | U10D | 09/06 kl. 10:40 | Semi 1 | 2A | Erritsø GIF | Vildbjerg | |
10134 | U10D | 09/06 kl. 10:40 | Semi 2 | 2B | AVV Sdz | EIS Thunder | |
12128 | U12D | 09/06 kl. 10:40 | Slutspil B | 7.1 | Odder IGF | KFUM Boldklub Roskilde 3 | |
12132 | U12D | 09/06 kl. 10:40 | Slutspil C | 7.2 | FFC Nordlichter Norderstedt | SGI 2 | |
13128 | U13D 8M | 09/06 kl. 10:40 | Slutspil B | 3B | Harreslev Kobbermølle | TPI 3 | |
13132 | U13D 8M | 09/06 kl. 10:40 | Slutspil C | 7.3 | Lynge-Broby IF | Diekhusen-Fahrstedter 2 | |
10135 | U10D | 09/06 kl. 11:20 | Placering 5-8 | 2A | CIK | Atletico club Amsterdam 1 | |
10136 | U10D | 09/06 kl. 11:20 | Placering 5-8 | 2B | SGI 1 | FC Kolding | |
14133 | U13D 11M | 09/06 kl. 11:20 | Slutspil B1 | 6 | KFUM boldklub Roskilde 1 | VfB Lübeck | |
14134 | U13D 11M | 09/06 kl. 11:20 | Slutspil B2 | 7 | Horsens FS 2 | Dalum IF | |
15128 | U14D | 09/06 kl. 11:20 | Slutspil B | 4 | Dalum 1 | Horsens FS 2 | |
15132 | U14D | 09/06 kl. 11:20 | Slutspil C | 5 | SGI 2 | EfB 2 | |
16133 | U15D | 09/06 kl. 11:20 | Semi 1 | 8 | Andrup/Hjerting 1 | JFV Borstel-Luhdorf | |
16134 | U15D | 09/06 kl. 11:20 | Semi 2 | 9 | Horsens FS 1 | Spangsbjerg IF | |
17121 | U17D | 09/06 kl. 11:20 | Semi 1 | 1 | VV Leo | Husumer SV | |
17123 | U17D | 09/06 kl. 11:20 | Placering 5-6 | 10 | Hjerting IF | RKVV Roosendaal 2 | |
10137 | U10D | 09/06 kl. 12:00 | Placering 9-12 | 2A | B1903 | Atletico club Amsterdam 2 | |
10138 | U10D | 09/06 kl. 12:00 | Placering 9-12 | 2B | Tarp Boldklub | B93 | |
11121 | U11D | 09/06 kl. 12:00 | Semi 1 | 3A | KFUM boldklub Roskilde 1 | KFUM boldklub Roskilde 2 | |
12138 | U12D | 09/06 kl. 12:00 | Slutspil A1 | 7.1 | KFUM Boldklub Roskilde 2 | Bramming Boldklub | |
12139 | U12D | 09/06 kl. 12:00 | Slutspil A2 | 7.2 | SGI 1 | Fix 1 | |
13138 | U13D 8M | 09/06 kl. 12:00 | Slutspil A1 | 3B | Diekhusen-Fahrstedter 1 | IF Bjæverskov 2 | |
13139 | U13D 8M | 09/06 kl. 12:00 | Slutspil A2 | 7.3 | IF Bjæverskov 1 | OKS 1 | |
14135 | U13D 11M | 09/06 kl. 12:10 | Slutspil C1 | 6 | Bramfelder SV | Herning Fremad | |
14136 | U13D 11M | 09/06 kl. 12:10 | Slutspil C2 | 7 | Atletico club Amsterdam | SGI/SSK 2 | |
16135 | U15D | 09/06 kl. 12:10 | Placering 5-8 | 8 | ATSV Stockelsdorf | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | |
16136 | U15D | 09/06 kl. 12:10 | Placering 5-8 | 9 | SGI/SSK 1 | Lemsahler SV (16) | |
17122 | U17D | 09/06 kl. 12:10 | Semi 2 | 1 | SV Top | VV Roden | |
17124 | U17D | 09/06 kl. 12:10 | Placering 7-8 | 10 | SCE Egenbüttel | KR70 | |
20112 | U16P | 09/06 kl. 12:10 | Slutspil B | 11 | SC Franeker | SC Bolsward | |
10139 | U10D | 09/06 kl. 12:40 | Placering 13-16 | 2A | KFUM boldklub Roskilde | SGI 2 | |
10140 | U10D | 09/06 kl. 12:40 | Placering 13-16 | 2B | Lynge-Broby IF | Odder IFG | |
11122 | U11D | 09/06 kl. 12:40 | Semi 2 | 3A | NBSIF | Hjerting IF | |
12129 | U12D | 09/06 kl. 12:40 | Slutspil B | 7.1 | Fix 2 | KFUM Boldklub Roskilde 3 | |
12133 | U12D | 09/06 kl. 12:40 | Slutspil C | 7.2 | Lynge-Broby IF | SGI 2 | |
13129 | U13D 8M | 09/06 kl. 12:40 | Slutspil B | 3B | Hareskov IF | TPI 3 | |
13133 | U13D 8M | 09/06 kl. 12:40 | Slutspil C | 7.3 | Sunds IF | Diekhusen-Fahrstedter 2 | |
14137 | U13D 11M | 09/06 kl. 13:00 | 11/12 Plads | 7 | KFUM boldklub Roskilde 1 | Horsens FS 2 | |
14138 | U13D 11M | 09/06 kl. 13:00 | 9/10 Plads | 6 | Virum-Sorgenfri Boldklub | FSV Berolina Stralau | |
15138 | U14D | 09/06 kl. 13:00 | Slutspil A1 | 4 | Horsens FS 1 | Tarup Paarup IF 1 | |
15139 | U14D | 09/06 kl. 13:00 | Slutspil A2 | 5 | SGI 1 | KFUM boldklub Roskilde 1 | |
16137 | U15D | 09/06 kl. 13:00 | Placering 9-12 | 8 | Horsens FS 2 | Andrup/Hjerting 2 | |
16138 | U15D | 09/06 kl. 13:00 | Placering 9-12 | 9 | SC Franeker | SG Westküste | |
17125 | U17D | 09/06 kl. 13:00 | Placering 9-10 | 10 | SG Westküste | TSV Stelle | |
20113 | U16P | 09/06 kl. 13:00 | Finale | 11 | Jerne IF | VV Des | |
10141 | U10D | 09/06 kl. 13:20 | Finale | 2A | Erritsø GIF | AVV Sdz | |
10142 | U10D | 09/06 kl. 13:20 | 3/4 plads | 2B | Vildbjerg | EIS Thunder | |
11123 | U11D | 09/06 kl. 13:20 | Placering 5-6 | 3A | NFV Kreis Heide Wendland | Blau Weiss 96 Schenefeld | |
14139 | U13D 11M | 09/06 kl. 13:50 | 7/8 Plads | 7 | VfB Lübeck | Dalum IF | |
14140 | U13D 11M | 09/06 kl. 13:50 | 17/18 Plads | 6 | Bramfelder SV | Atletico club Amsterdam | |
14143 | U13D 11M | 09/06 kl. 13:50 | 5/6 Plads | 4 | SGI/SSK 1 | Lynge-Broby IF | |
14144 | U13D 11M | 09/06 kl. 13:50 | 3/4 plads | 5 | Værløse BK 1 | Odder IGF | |
14145 | U13D 11M | 09/06 kl. 13:50 | Finale | 1 | Horsens FS 1 | Be Quick 1887 | |
16139 | U15D | 09/06 kl. 13:50 | Placering 13-16 | 8 | SGI/SSK 2 | SV Hörnerkirchen | |
16140 | U15D | 09/06 kl. 13:50 | Placering 13-16 | 9 | Virum-Sorgenfri Boldklub 2 | SVV 04 | |
20114 | U16P | 09/06 kl. 13:50 | Slutspil B | 11 | Tingsted Boldklub | SC Bolsward | |
11124 | U11D | 09/06 kl. 14:00 | Placering 7-8 | 3A | Harreslev Kobbermølle | SGI 1 | |
11125 | U11D | 09/06 kl. 14:40 | Placering 9-10 | 3A | SGI 2 | Lynge-Broby IF | |
12140 | U12D | 09/06 kl. 14:40 | 3/4 plads | 7.1 | SSK 1 | SGI 1 | |
12141 | U12D | 09/06 kl. 14:40 | Finale | 7.2 | KFUM Boldklub Roskilde 2 | KFUM Boldklub Roskilde 1 | |
13140 | U13D 8M | 09/06 kl. 14:40 | 3/4 plads | 3B | Diekhusen-Fahrstedter 1 | IF Bjæverskov 1 | |
13141 | U13D 8M | 09/06 kl. 14:40 | Finale | 7.3 | OKS 2 | TPI 1 | |
14141 | U13D 11M | 09/06 kl. 14:40 | 15/16 Plads | 7 | SVV 04 | SGI/SSK 2 | |
14142 | U13D 11M | 09/06 kl. 14:40 | 13/14 Plads | 6 | Herning Fremad | Værløse BK 2 | |
15129 | U14D | 09/06 kl. 14:40 | Slutspil B | 4 | Virum-Sorgenfri Boldklub 1 | Horsens FS 2 | |
15133 | U14D | 09/06 kl. 14:40 | Slutspil C | 5 | Tarup Paarup IF 2 | EfB 2 | |
16141 | U15D | 09/06 kl. 14:40 | Finale | 8 | Andrup/Hjerting 1 | Horsens FS 1 | |
16142 | U15D | 09/06 kl. 14:40 | 3/4 plads | 1 | JFV Borstel-Luhdorf | Spangsbjerg IF | |
11126 | U11D | 09/06 kl. 15:20 | 3/4 plads | 3A | KFUM boldklub Roskilde 2 | NBSIF | |
17126 | U17D | 09/06 kl. 15:30 | 3/4 plads | 10 | Husumer SV | SV Top | |
17127 | U17D | 09/06 kl. 15:30 | Finale | 1 | VV Leo | VV Roden | |
11127 | U11D | 09/06 kl. 16:00 | Finale | 3A | KFUM boldklub Roskilde 1 | Hjerting IF | |
15140 | U14D | 09/06 kl. 16:20 | 3/4 plads | 4 | Tarup Paarup IF 1 | KFUM boldklub Roskilde 1 | |
15141 | U14D | 09/06 kl. 16:20 | Finale | 1 | Horsens FS 1 | SGI 1 | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.