Program for "Odder IGF"
Række: U13D 11M
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
14110 | 08/06 kl. 11:20 | Pulje 4 | 7 | Odder IGF | FSV Berolina Stralau |
14111 | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 5 | 6 | Lynge-Broby IF | Atletico club Amsterdam |
14112 | 08/06 kl. 12:10 | Pulje 6 | 7 | Dalum IF | Be Quick 1887 |
14113 | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 1 | 6 | SGI/SSK 1 | Virum-Sorgenfri Boldklub |
14114 | 08/06 kl. 13:00 | Pulje 2 | 7 | Horsens FS 1 | KFUM boldklub Roskilde 1 |
14115 | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 3 | 6 | Værløse BK 1 | Herning Fremad |
14116 | 08/06 kl. 13:50 | Pulje 4 | 7 | Værløse BK 2 | Odder IGF |
14117 | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 5 | 6 | Horsens FS 2 | Lynge-Broby IF |
14118 | 08/06 kl. 14:40 | Pulje 6 | 7 | SGI/SSK 2 | Dalum IF |
14119 | 08/06 kl. 15:30 | Slutspil A1 | 6 | SGI/SSK 1 | Horsens FS 1 |
14120 | 08/06 kl. 15:30 | Slutspil A2 | 7 | Odder IGF | Lynge-Broby IF |
14121 | 08/06 kl. 16:20 | Slutspil B1 | 6 | Virum-Sorgenfri Boldklub | KFUM boldklub Roskilde 1 |
14122 | 08/06 kl. 16:20 | Slutspil B2 | 7 | FSV Berolina Stralau | Horsens FS 2 |
14123 | 08/06 kl. 17:10 | Slutspil C1 | 6 | SVV 04 | Bramfelder SV |
14124 | 08/06 kl. 17:10 | Slutspil C2 | 7 | Værløse BK 2 | Atletico club Amsterdam |
14125 | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A1 | 6 | SGI/SSK 1 | Værløse BK 1 |
14126 | 09/06 kl. 08:00 | Slutspil A2 | 7 | Odder IGF | Be Quick 1887 |
14127 | 09/06 kl. 08:50 | Slutspil B1 | 6 | Virum-Sorgenfri Boldklub | VfB Lübeck |
14128 | 09/06 kl. 08:50 | Slutspil B2 | 7 | FSV Berolina Stralau | Dalum IF |
14129 | 09/06 kl. 09:40 | Slutspil C1 | 6 | SVV 04 | Herning Fremad |
14130 | 09/06 kl. 09:40 | Slutspil C2 | 7 | Værløse BK 2 | SGI/SSK 2 |
14131 | 09/06 kl. 10:30 | Slutspil A1 | 6 | Horsens FS 1 | Værløse BK 1 |
14132 | 09/06 kl. 10:30 | Slutspil A2 | 7 | Lynge-Broby IF | Be Quick 1887 |
14133 | 09/06 kl. 11:20 | Slutspil B1 | 6 | KFUM boldklub Roskilde 1 | VfB Lübeck |
14134 | 09/06 kl. 11:20 | Slutspil B2 | 7 | Horsens FS 2 | Dalum IF |
14135 | 09/06 kl. 12:10 | Slutspil C1 | 6 | Bramfelder SV | Herning Fremad |
14136 | 09/06 kl. 12:10 | Slutspil C2 | 7 | Atletico club Amsterdam | SGI/SSK 2 |
14137 | 09/06 kl. 13:00 | 11/12 Plads | 7 | KFUM boldklub Roskilde 1 | Horsens FS 2 |
14138 | 09/06 kl. 13:00 | 9/10 Plads | 6 | Virum-Sorgenfri Boldklub | FSV Berolina Stralau |
14139 | 09/06 kl. 13:50 | 7/8 Plads | 7 | VfB Lübeck | Dalum IF |
14140 | 09/06 kl. 13:50 | 17/18 Plads | 6 | Bramfelder SV | Atletico club Amsterdam |
14143 | 09/06 kl. 13:50 | 5/6 Plads | 4 | SGI/SSK 1 | Lynge-Broby IF |
14144 | 09/06 kl. 13:50 | 3/4 plads | 5 | Værløse BK 1 | Odder IGF |
14145 | 09/06 kl. 13:50 | Finale | 1 | Horsens FS 1 | Be Quick 1887 |
14141 | 09/06 kl. 14:40 | 15/16 Plads | 7 | SVV 04 | SGI/SSK 2 |
14142 | 09/06 kl. 14:40 | 13/14 Plads | 6 | Herning Fremad | Værløse BK 2 |
Hjemmeholdet stiller op under uret.