Program for "Håndværkerforeningen Horsens"
Række: Herre senior
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
9 | 30/11 kl. 11:58 | Gruppe A | Hal A | Slagter Max | Håndværkerforeningen Horsens |
10 | 30/11 kl. 11:58 | Gruppe B | Hal B | Teatro Kapital | Rask Mølle Pizza |
11 | 30/11 kl. 12:05 | Gruppe D | Hal A | Chrisa Bolig | Liiteguard |
12 | 30/11 kl. 12:05 | Gruppe C | Hal B | Herskabet | Neoperl Nordic/Craft |
13 | 30/11 kl. 12:12 | Gruppe A | Hal A | Grønlund Gruppen (Goal Station) | Image2work |
14 | 30/11 kl. 12:12 | Gruppe B | Hal B | Ejendrøm | Tommerup Efterskole |
15 | 30/11 kl. 12:19 | Gruppe D | Hal A | Kizil & Co | Inkarneret Tattoo Studio |
16 | 30/11 kl. 12:19 | Gruppe C | Hal B | Clara Velvære | Babylon Herresalon |
17 | 30/11 kl. 12:26 | Gruppe A | Hal A | Midtjysk Tag | Projekt Milen |
18 | 30/11 kl. 12:26 | Gruppe B | Hal B | 5E Byg A/S | Rask Mølle Pizza |
19 | 30/11 kl. 12:33 | Gruppe D | Hal A | Kickit | Chrisa Bolig |
20 | 30/11 kl. 12:33 | Gruppe C | Hal B | Taksator.nu | Herskabet |
21 | 30/11 kl. 12:40 | Gruppe A | Hal A | Håndværkerforeningen Horsens | Image2work |
22 | 30/11 kl. 12:40 | Gruppe B | Hal B | Tommerup Efterskole | Teatro Kapital |
23 | 30/11 kl. 12:47 | Gruppe D | Hal A | Liiteguard | Inkarneret Tattoo Studio |
24 | 30/11 kl. 12:47 | Gruppe C | Hal B | Neoperl Nordic/Craft | Babylon Herresalon |
25 | 30/11 kl. 12:54 | Gruppe A | Hal A | Slagter Max | Projekt Milen |
26 | 30/11 kl. 12:54 | Gruppe B | Hal B | Rask Mølle Pizza | Ejendrøm |
27 | 30/11 kl. 13:01 | Gruppe D | Hal A | Kickit | Liiteguard |
28 | 30/11 kl. 13:01 | Gruppe C | Hal B | Clara Velvære | Taksator.nu |
29 | 30/11 kl. 13:08 | Gruppe A | Hal A | Grønlund Gruppen (Goal Station) | Slagter Max |
30 | 30/11 kl. 13:08 | Gruppe B | Hal B | Tommerup Efterskole | 5E Byg A/S |
31 | 30/11 kl. 13:15 | Gruppe D | Hal A | Chrisa Bolig | Kizil & Co |
32 | 30/11 kl. 13:15 | Gruppe C | Hal B | Taksator.nu | Neoperl Nordic/Craft |
33 | 30/11 kl. 13:22 | Gruppe A | Hal A | Midtjysk Tag | Håndværkerforeningen Horsens |
34 | 30/11 kl. 13:22 | Gruppe B | Hal B | Ejendrøm | Teatro Kapital |
35 | 30/11 kl. 13:29 | Gruppe D | Hal A | Kizil & Co | Kickit |
36 | 30/11 kl. 13:29 | Gruppe C | Hal B | Babylon Herresalon | Herskabet |
37 | 30/11 kl. 13:36 | Gruppe A | Hal A | Image2work | Projekt Milen |
38 | 30/11 kl. 13:36 | Gruppe A | Hal B | Håndværkerforeningen Horsens | Grønlund Gruppen (Goal Station) |
39 | 30/11 kl. 13:43 | Gruppe A | Hal A | Midtjysk Tag | Slagter Max |
40 | 30/11 kl. 13:43 | Gruppe B | Hal B | Teatro Kapital | 5E Byg A/S |
41 | 30/11 kl. 13:50 | Gruppe D | Hal A | Inkarneret Tattoo Studio | Chrisa Bolig |
42 | 30/11 kl. 13:50 | Gruppe C | Hal B | Herskabet | Clara Velvære |
43 | 30/11 kl. 13:57 | Gruppe A | Hal A | Grønlund Gruppen (Goal Station) | Midtjysk Tag |
44 | 30/11 kl. 13:57 | Gruppe A | Hal B | Image2work | Slagter Max |
45 | 30/11 kl. 14:04 | Gruppe A | Hal A | Projekt Milen | Håndværkerforeningen Horsens |
46 | 30/11 kl. 14:32 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Midtjysk Tag | Clara Velvære |
47 | 30/11 kl. 14:32 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Tommerup Efterskole | Inkarneret Tattoo Studio |
48 | 30/11 kl. 14:39 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Liiteguard | 5E Byg A/S |
49 | 30/11 kl. 14:39 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Projekt Milen | Neoperl Nordic/Craft |
50 | 30/11 kl. 14:46 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Grønlund Gruppen (Goal Station) | Taksator.nu |
51 | 30/11 kl. 14:46 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Ejendrøm | Kickit |
52 | 30/11 kl. 14:53 | B-spil - Mellemrunde 1 | Hal A | Image2work | Babylon Herresalon |
53 | 30/11 kl. 14:53 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Rask Mølle Pizza | Chrisa Bolig |
54 | 30/11 kl. 15:00 | B-spil - Mellemrunde 1 | Hal A | Teatro Kapital | Kizil & Co |
55 | 30/11 kl. 15:00 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Slagter Max | Herskabet |
56 | 30/11 kl. 15:07 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Clara Velvære | 5E Byg A/S |
57 | 30/11 kl. 15:07 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Inkarneret Tattoo Studio | Projekt Milen |
58 | 30/11 kl. 15:14 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Liiteguard | Grønlund Gruppen (Goal Station) |
59 | 30/11 kl. 15:14 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Ejendrøm | Neoperl Nordic/Craft |
60 | 30/11 kl. 15:21 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Taksator.nu | Midtjysk Tag |
61 | 30/11 kl. 15:21 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Kickit | Tommerup Efterskole |
62 | 30/11 kl. 15:28 | B-spil - Mellemrunde 1 | Hal A | Babylon Herresalon | Teatro Kapital |
63 | 30/11 kl. 15:28 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Håndværkerforeningen Horsens | Rask Mølle Pizza |
64 | 30/11 kl. 15:35 | B-spil - Mellemrunde 1 | Hal A | Kizil & Co | Image2work |
65 | 30/11 kl. 15:35 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Chrisa Bolig | Slagter Max |
66 | 30/11 kl. 15:42 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | 5E Byg A/S | Taksator.nu |
67 | 30/11 kl. 15:42 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Projekt Milen | Kickit |
68 | 30/11 kl. 15:49 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Midtjysk Tag | Grønlund Gruppen (Goal Station) |
69 | 30/11 kl. 15:49 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Tommerup Efterskole | Ejendrøm |
70 | 30/11 kl. 15:56 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Clara Velvære | Liiteguard |
71 | 30/11 kl. 15:56 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Inkarneret Tattoo Studio | Neoperl Nordic/Craft |
72 | 30/11 kl. 16:03 | B-spil - Mellemrunde 1 | Hal A | Image2work | Teatro Kapital |
73 | 30/11 kl. 16:03 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Herskabet | Rask Mølle Pizza |
74 | 30/11 kl. 16:10 | B-spil - Mellemrunde 1 | Hal A | Babylon Herresalon | Kizil & Co |
75 | 30/11 kl. 16:10 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Chrisa Bolig | Håndværkerforeningen Horsens |
76 | 30/11 kl. 16:17 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Taksator.nu | Liiteguard |
77 | 30/11 kl. 16:17 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Kickit | Neoperl Nordic/Craft |
78 | 30/11 kl. 16:24 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Grønlund Gruppen (Goal Station) | Clara Velvære |
79 | 30/11 kl. 16:24 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Ejendrøm | Inkarneret Tattoo Studio |
80 | 30/11 kl. 16:31 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | 5E Byg A/S | Midtjysk Tag |
81 | 30/11 kl. 16:31 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Projekt Milen | Tommerup Efterskole |
82 | 30/11 kl. 16:38 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal A | Rask Mølle Pizza | Slagter Max |
83 | 30/11 kl. 16:38 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Håndværkerforeningen Horsens | Herskabet |
84 | 30/11 kl. 16:45 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Grønlund Gruppen (Goal Station) | 5E Byg A/S |
85 | 30/11 kl. 16:45 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Ejendrøm | Projekt Milen |
86 | 30/11 kl. 16:52 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Clara Velvære | Taksator.nu |
87 | 30/11 kl. 16:52 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Inkarneret Tattoo Studio | Kickit |
88 | 30/11 kl. 16:59 | GPM - Semifinale 1 | Hal A | Midtjysk Tag | Liiteguard |
89 | 30/11 kl. 16:59 | GPM - Semifinale 2 | Hal B | Tommerup Efterskole | Neoperl Nordic/Craft |
90 | 30/11 kl. 17:06 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal A | Slagter Max | Håndværkerforeningen Horsens |
91 | 30/11 kl. 17:06 | B-spil - Mellemrunde 2 | Hal B | Herskabet | Chrisa Bolig |
92 | 30/11 kl. 17:20 | GPM - Playoff | Hal A | Clara Velvære | Tommerup Efterskole |
93 | 30/11 kl. 17:20 | B-spil - Semifinale 1 | Hal B | Image2work | Slagter Max |
94 | 30/11 kl. 17:27 | B-spil - Semifinale 2 | Hal B | Rask Mølle Pizza | Babylon Herresalon |
95 | 30/11 kl. 17:34 | GPM - Finalerunde | Hal A | 5E Byg A/S | Projekt Milen |
96 | 30/11 kl. 17:41 | GPM - Finalerunde | Hal A | Midtjysk Tag | Inkarneret Tattoo Studio |
97 | 30/11 kl. 17:41 | B-spil - 3/4. plads | Hal B | Slagter Max | Rask Mølle Pizza |
98 | 30/11 kl. 17:48 | GPM - Finalerunde | Hal A | Tommerup Efterskole | 5E Byg A/S |
99 | 30/11 kl. 17:48 | B-spil - Finale | Hal B | Image2work | Babylon Herresalon |
100 | 30/11 kl. 17:55 | GPM - Finalerunde | Hal A | Projekt Milen | Midtjysk Tag |
101 | 30/11 kl. 18:02 | GPM - Finalerunde | Hal A | Inkarneret Tattoo Studio | Tommerup Efterskole |
102 | 30/11 kl. 18:09 | GPM - Finalerunde | Hal A | 5E Byg A/S | Midtjysk Tag |
103 | 30/11 kl. 18:16 | GPM - Finalerunde | Hal A | Tommerup Efterskole | Projekt Milen |
104 | 30/11 kl. 18:30 | GPM - Finalerunde | Hal A | Inkarneret Tattoo Studio | 5E Byg A/S |
105 | 30/11 kl. 18:37 | GPM - Finalerunde | Hal A | Midtjysk Tag | Tommerup Efterskole |
106 | 30/11 kl. 18:44 | GPM - Finalerunde | Hal A | Projekt Milen | Inkarneret Tattoo Studio |
Hjemmeholdet stiller op under uret.