1 | Herre senior | 28/12 kl. 10:00 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | De Blå Drenge | Midtjysk Tag | |
2 | Herre senior | 28/12 kl. 10:00 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | JBS-it.dk | Tommerup Efterskole | |
3 | Herre senior | 28/12 kl. 10:10 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Lægehuset Bondovej / Galleri Sandberg | 5E Byg | |
4 | Herre senior | 28/12 kl. 10:10 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Liiteguard | Nük United | |
5 | Herre senior | 28/12 kl. 10:20 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Brammings måske bedste hold | De Blå Drenge | |
6 | Herre senior | 28/12 kl. 10:20 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Stark Arena Assens | JBS-it.dk | |
7 | Herre senior | 28/12 kl. 10:30 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Lægehuset Bondovej / Galleri Sandberg | |
8 | Herre senior | 28/12 kl. 10:30 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Tommerup Efterskole | Liiteguard | |
9 | Herre senior | 28/12 kl. 10:40 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | 5E Byg | Brammings måske bedste hold | |
10 | Herre senior | 28/12 kl. 10:40 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Nük United | Stark Arena Assens | |
11 | Herre senior | 28/12 kl. 10:50 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Lægehuset Bondovej / Galleri Sandberg | De Blå Drenge | |
12 | Herre senior | 28/12 kl. 10:50 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Liiteguard | JBS-it.dk | |
13 | Herre senior | 28/12 kl. 11:00 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | 5E Byg | Midtjysk Tag | |
14 | Herre senior | 28/12 kl. 11:00 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Nük United | Tommerup Efterskole | |
15 | Herre senior | 28/12 kl. 11:10 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Brammings måske bedste hold | Lægehuset Bondovej / Galleri Sandberg | |
16 | Herre senior | 28/12 kl. 11:10 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Stark Arena Assens | Liiteguard | |
17 | Herre senior | 28/12 kl. 11:20 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | De Blå Drenge | 5E Byg | |
18 | Herre senior | 28/12 kl. 11:20 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | JBS-it.dk | Nük United | |
19 | Herre senior | 28/12 kl. 11:30 | Tømrerfirmaet Bjarne Skovby Puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Brammings måske bedste hold | |
20 | Herre senior | 28/12 kl. 11:30 | Michaels Køreskole Puljen (Pulje 2) | Hal 2 | Tommerup Efterskole | Stark Arena Assens | |
21 | Herre senior | 28/12 kl. 11:40 | Krydskamp | Hal 1 | 5E Byg | Liiteguard | |
22 | Herre senior | 28/12 kl. 12:00 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Ejendrøm | Inkaneret Tatoo Studio | |
23 | Herre senior | 28/12 kl. 12:00 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Vesterå | Vin For Dig Brørup | |
24 | Herre senior | 28/12 kl. 12:10 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | De Hjemvendte Sønner | Truenordicsport.com | |
25 | Herre senior | 28/12 kl. 12:10 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Neoperl Nordic/Craft | MD Sport og Fysioterapi | |
26 | Herre senior | 28/12 kl. 12:20 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Torben Clausen A/S | Ejendrøm | |
27 | Herre senior | 28/12 kl. 12:20 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Image2work | Vesterå | |
28 | Herre senior | 28/12 kl. 12:30 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Inkaneret Tatoo Studio | De Hjemvendte Sønner | |
29 | Herre senior | 28/12 kl. 12:30 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Vin For Dig Brørup | Neoperl Nordic/Craft | |
30 | Herre senior | 28/12 kl. 12:40 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Truenordicsport.com | Torben Clausen A/S | |
31 | Herre senior | 28/12 kl. 12:40 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | MD Sport og Fysioterapi | Image2work | |
32 | Herre senior | 28/12 kl. 12:50 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | De Hjemvendte Sønner | Ejendrøm | |
33 | Herre senior | 28/12 kl. 12:50 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Neoperl Nordic/Craft | Vesterå | |
34 | Herre senior | 28/12 kl. 13:00 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Truenordicsport.com | Inkaneret Tatoo Studio | |
35 | Herre senior | 28/12 kl. 13:00 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | MD Sport og Fysioterapi | Vin For Dig Brørup | |
36 | Herre senior | 28/12 kl. 13:10 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Torben Clausen A/S | De Hjemvendte Sønner | |
37 | Herre senior | 28/12 kl. 13:10 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Image2work | Neoperl Nordic/Craft | |
38 | Herre senior | 28/12 kl. 13:20 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Ejendrøm | Truenordicsport.com | |
39 | Herre senior | 28/12 kl. 13:20 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Vesterå | MD Sport og Fysioterapi | |
40 | Herre senior | 28/12 kl. 13:30 | Ib Laursen Puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Inkaneret Tatoo Studio | Torben Clausen A/S | |
41 | Herre senior | 28/12 kl. 13:30 | Nybolig Puljen (Pulje 4) | Hal 2 | Vin For Dig Brørup | Image2work | |
42 | Herre senior | 28/12 kl. 13:40 | Krydskamp | Hal 1 | Ejendrøm | Image2work | |
43 | Herre senior | 28/12 kl. 14:00 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Just Do It | Nordic Art | |
44 | Herre senior | 28/12 kl. 14:00 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | ND EnergiTeknik | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | |
45 | Herre senior | 28/12 kl. 14:10 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Grafisk ID / BDO | Aaskov Entrepenør ApS | |
46 | Herre senior | 28/12 kl. 14:10 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Team Nykredit | Projekt Milen | |
47 | Herre senior | 28/12 kl. 14:20 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Clara Velvære | Just Do It | |
48 | Herre senior | 28/12 kl. 14:20 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Murefirmaet Chrisa Bolig | ND EnergiTeknik | |
49 | Herre senior | 28/12 kl. 14:30 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Nordic Art | Grafisk ID / BDO | |
50 | Herre senior | 28/12 kl. 14:30 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | Team Nykredit | |
51 | Herre senior | 28/12 kl. 14:40 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Aaskov Entrepenør ApS | Clara Velvære | |
52 | Herre senior | 28/12 kl. 14:40 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Projekt Milen | Murefirmaet Chrisa Bolig | |
53 | Herre senior | 28/12 kl. 14:50 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Grafisk ID / BDO | Just Do It | |
54 | Herre senior | 28/12 kl. 14:50 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Team Nykredit | ND EnergiTeknik | |
55 | Herre senior | 28/12 kl. 15:00 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Aaskov Entrepenør ApS | Nordic Art | |
56 | Herre senior | 28/12 kl. 15:00 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Projekt Milen | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | |
57 | Herre senior | 28/12 kl. 15:10 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Clara Velvære | Grafisk ID / BDO | |
58 | Herre senior | 28/12 kl. 15:10 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Murefirmaet Chrisa Bolig | Team Nykredit | |
59 | Herre senior | 28/12 kl. 15:20 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Just Do It | Aaskov Entrepenør ApS | |
60 | Herre senior | 28/12 kl. 15:20 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | ND EnergiTeknik | Projekt Milen | |
61 | Herre senior | 28/12 kl. 15:30 | CB Auto Puljen (Pulje 5) | Hal 1 | Nordic Art | Clara Velvære | |
62 | Herre senior | 28/12 kl. 15:30 | Ribe Fritidscenter Puljen (Pulje 6) | Hal 2 | Kultur & Aktivitetscenter Hviding | Murefirmaet Chrisa Bolig | |
63 | Herre senior | 28/12 kl. 15:40 | Krydskamp | Hal 1 | Grafisk ID / BDO | Projekt Milen | |
64 | Herre senior | 28/12 kl. 16:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | De Blå Drenge | Stark Arena Assens | |
65 | Herre senior | 28/12 kl. 16:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | MD Sport og Fysioterapi | Clara Velvære | |
66 | Herre senior | 28/12 kl. 16:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Truenordicsport.com | Midtjysk Tag | |
67 | Herre senior | 28/12 kl. 16:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Team Nykredit | Vesterå | |
68 | Herre senior | 28/12 kl. 16:20 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Inkaneret Tatoo Studio | |
69 | Herre senior | 28/12 kl. 16:20 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Just Do It | Murefirmaet Chrisa Bolig | |
70 | Herre senior | 28/12 kl. 16:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | 5E Byg | De Blå Drenge | |
71 | Herre senior | 28/12 kl. 16:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | Stark Arena Assens | MD Sport og Fysioterapi | |
72 | Herre senior | 28/12 kl. 16:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Ejendrøm | Truenordicsport.com | |
73 | Herre senior | 28/12 kl. 16:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Team Nykredit | |
74 | Herre senior | 28/12 kl. 16:50 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Projekt Milen | Tommerup Efterskole | |
75 | Herre senior | 28/12 kl. 16:50 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Inkaneret Tatoo Studio | Just Do It | |
76 | Herre senior | 28/12 kl. 17:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | Clara Velvære | 5E Byg | |
77 | Herre senior | 28/12 kl. 17:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | MD Sport og Fysioterapi | De Blå Drenge | |
78 | Herre senior | 28/12 kl. 17:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Vesterå | Ejendrøm | |
79 | Herre senior | 28/12 kl. 17:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Team Nykredit | Truenordicsport.com | |
80 | Herre senior | 28/12 kl. 17:20 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Murefirmaet Chrisa Bolig | Projekt Milen | |
81 | Herre senior | 28/12 kl. 17:20 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Just Do It | Tommerup Efterskole | |
82 | Herre senior | 28/12 kl. 17:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | Clara Velvære | Stark Arena Assens | |
83 | Herre senior | 28/12 kl. 17:30 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | 5E Byg | MD Sport og Fysioterapi | |
84 | Herre senior | 28/12 kl. 17:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Vesterå | Midtjysk Tag | |
85 | Herre senior | 28/12 kl. 17:40 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Ejendrøm | Team Nykredit | |
86 | Herre senior | 28/12 kl. 17:50 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Murefirmaet Chrisa Bolig | Inkaneret Tatoo Studio | |
87 | Herre senior | 28/12 kl. 17:50 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Projekt Milen | Just Do It | |
88 | Herre senior | 28/12 kl. 18:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 1 | De Blå Drenge | Clara Velvære | |
89 | Herre senior | 28/12 kl. 18:00 | Frifelt EL Puljen (Mellemrunde 1) | Hal 2 | Stark Arena Assens | 5E Byg | |
90 | Herre senior | 28/12 kl. 18:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 1 | Truenordicsport.com | Vesterå | |
91 | Herre senior | 28/12 kl. 18:10 | Nørremarkens EL-Service Puljen (Mellemrunde 2) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Ejendrøm | |
92 | Herre senior | 28/12 kl. 18:20 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Murefirmaet Chrisa Bolig | |
93 | Herre senior | 28/12 kl. 18:20 | Polytech A/S Puljen (Mellemrunde 3) | Hal 2 | Inkaneret Tatoo Studio | Projekt Milen | |
94 | Herre senior | 28/12 kl. 19:00 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Clara Velvære | Inkaneret Tatoo Studio | |
95 | Herre senior | 28/12 kl. 19:10 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Truenordicsport.com | Stark Arena Assens | |
96 | Herre senior | 28/12 kl. 19:20 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Vesterå | |
97 | Herre senior | 28/12 kl. 19:30 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Stark Arena Assens | Inkaneret Tatoo Studio | |
98 | Herre senior | 28/12 kl. 19:40 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Truenordicsport.com | Tommerup Efterskole | |
99 | Herre senior | 28/12 kl. 19:50 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Vesterå | Clara Velvære | |
100 | Herre senior | 28/12 kl. 20:00 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Inkaneret Tatoo Studio | Tommerup Efterskole | |
101 | Herre senior | 28/12 kl. 20:10 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Truenordicsport.com | Vesterå | |
102 | Herre senior | 28/12 kl. 20:20 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Clara Velvære | Stark Arena Assens | |
103 | Herre senior | 28/12 kl. 20:30 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Inkaneret Tatoo Studio | Truenordicsport.com | |
104 | Herre senior | 28/12 kl. 20:40 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Stark Arena Assens | Vesterå | |
105 | Herre senior | 28/12 kl. 20:50 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Clara Velvære | |
106 | Herre senior | 28/12 kl. 21:00 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Vesterå | Inkaneret Tatoo Studio | |
107 | Herre senior | 28/12 kl. 21:10 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Stark Arena Assens | |
108 | Herre senior | 28/12 kl. 21:20 | Nørgaard Anlæg Puljen (Finalerunde) | Hal 1 | Clara Velvære | Truenordicsport.com | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.