1 | Herre senior | 12/01 kl. 10:00 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Drømmen | Inkarneret Tattoo Studio | |
2 | Herre senior | 12/01 kl. 10:07 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | J.J. Metal | M.S. Gulve | |
3 | Herre senior | 12/01 kl. 10:15 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | SW Entreprise | Clara Velvære | |
4 | Herre senior | 12/01 kl. 10:22 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | Imagetowork | Grøn Ejendomsservice | |
5 | Herre senior | 12/01 kl. 10:30 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Lynge Stingrays | Drømmen | |
6 | Herre senior | 12/01 kl. 10:37 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Inkarneret Tattoo Studio | J.J. Metal | |
7 | Herre senior | 12/01 kl. 10:45 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | M.S.O. Anlæg og Belægning | SW Entreprise | |
8 | Herre senior | 12/01 kl. 10:52 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | Clara Velvære | Imagetowork | |
9 | Herre senior | 12/01 kl. 11:00 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | M.S. Gulve | Lynge Stingrays | |
10 | Herre senior | 12/01 kl. 11:07 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Drømmen | J.J. Metal | |
11 | Herre senior | 12/01 kl. 11:15 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | Grøn Ejendomsservice | M.S.O. Anlæg og Belægning | |
12 | Herre senior | 12/01 kl. 11:22 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | SW Entreprise | Imagetowork | |
13 | Herre senior | 12/01 kl. 11:30 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Inkarneret Tattoo Studio | M.S. Gulve | |
14 | Herre senior | 12/01 kl. 11:37 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | J.J. Metal | Lynge Stingrays | |
15 | Herre senior | 12/01 kl. 11:45 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | Clara Velvære | Grøn Ejendomsservice | |
16 | Herre senior | 12/01 kl. 11:52 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | Imagetowork | M.S.O. Anlæg og Belægning | |
17 | Herre senior | 12/01 kl. 12:00 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | M.S. Gulve | Drømmen | |
18 | Herre senior | 12/01 kl. 12:07 | KM SPORT puljen (Pulje 1) | Hal 1 | Lynge Stingrays | Inkarneret Tattoo Studio | |
19 | Herre senior | 12/01 kl. 12:15 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | Grøn Ejendomsservice | SW Entreprise | |
20 | Herre senior | 12/01 kl. 12:22 | Christian Hansen Tømrer & Murer puljen (Pulje 2) | Hal 1 | M.S.O. Anlæg og Belægning | Clara Velvære | |
21 | Herre senior | 12/01 kl. 12:30 | Krydskamp 1 | Hal 1 | Lynge Stingrays | M.S.O. Anlæg og Belægning | |
22 | Herre senior | 12/01 kl. 12:37 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Projekt Milen | Globus Wine | |
23 | Herre senior | 12/01 kl. 12:45 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Halsnæs Avis | Dansk Portservice A/S | |
24 | Herre senior | 12/01 kl. 12:52 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | Mitech | GP Nordic | |
25 | Herre senior | 12/01 kl. 13:00 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | The bad bananas | |
26 | Herre senior | 12/01 kl. 13:07 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Christian Hansen Tømrer og Murer | Projekt Milen | |
27 | Herre senior | 12/01 kl. 13:15 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Globus Wine | Halsnæs Avis | |
28 | Herre senior | 12/01 kl. 13:22 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | Knokleriet | Mitech | |
29 | Herre senior | 12/01 kl. 13:30 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | GP Nordic | Tommerup Efterskole | |
30 | Herre senior | 12/01 kl. 13:37 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Dansk Portservice A/S | Christian Hansen Tømrer og Murer | |
31 | Herre senior | 12/01 kl. 13:45 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Projekt Milen | Halsnæs Avis | |
32 | Herre senior | 12/01 kl. 13:52 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | The bad bananas | Knokleriet | |
33 | Herre senior | 12/01 kl. 14:00 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | Mitech | Tommerup Efterskole | |
34 | Herre senior | 12/01 kl. 14:07 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Globus Wine | Dansk Portservice A/S | |
35 | Herre senior | 12/01 kl. 14:15 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Halsnæs Avis | Christian Hansen Tømrer og Murer | |
36 | Herre senior | 12/01 kl. 14:22 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | GP Nordic | The bad bananas | |
37 | Herre senior | 12/01 kl. 14:30 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Knokleriet | |
38 | Herre senior | 12/01 kl. 14:37 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Dansk Portservice A/S | Projekt Milen | |
39 | Herre senior | 12/01 kl. 14:45 | Estrids Pleje puljen (Pulje 3) | Hal 1 | Christian Hansen Tømrer og Murer | Globus Wine | |
40 | Herre senior | 12/01 kl. 14:52 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | The bad bananas | Mitech | |
41 | Herre senior | 12/01 kl. 15:00 | SW Entreprise puljen (Pulje 4) | Hal 1 | Knokleriet | GP Nordic | |
42 | Herre senior | 12/01 kl. 15:07 | Krydskamp 2 | Hal 1 | Christian Hansen Tømrer og Murer | GP Nordic | |
43 | Herre senior | 12/01 kl. 15:15 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Drømmen | Imagetowork | |
44 | Herre senior | 12/01 kl. 15:22 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Projekt Milen | Mitech | |
45 | Herre senior | 12/01 kl. 15:30 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | M.S. Gulve | Clara Velvære | |
46 | Herre senior | 12/01 kl. 15:37 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | Globus Wine | Tommerup Efterskole | |
47 | Herre senior | 12/01 kl. 15:45 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | M.S.O. Anlæg og Belægning | Drømmen | |
48 | Herre senior | 12/01 kl. 15:52 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Imagetowork | Projekt Milen | |
49 | Herre senior | 12/01 kl. 16:00 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | GP Nordic | M.S. Gulve | |
50 | Herre senior | 12/01 kl. 16:07 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | Clara Velvære | Globus Wine | |
51 | Herre senior | 12/01 kl. 16:15 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Mitech | M.S.O. Anlæg og Belægning | |
52 | Herre senior | 12/01 kl. 16:22 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Drømmen | Projekt Milen | |
53 | Herre senior | 12/01 kl. 16:30 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | GP Nordic | |
54 | Herre senior | 12/01 kl. 16:37 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | M.S. Gulve | Globus Wine | |
55 | Herre senior | 12/01 kl. 16:45 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Imagetowork | Mitech | |
56 | Herre senior | 12/01 kl. 16:52 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Projekt Milen | M.S.O. Anlæg og Belægning | |
57 | Herre senior | 12/01 kl. 17:00 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | Clara Velvære | Tommerup Efterskole | |
58 | Herre senior | 12/01 kl. 17:07 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | Globus Wine | GP Nordic | |
59 | Herre senior | 12/01 kl. 17:15 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | Mitech | Drømmen | |
60 | Herre senior | 12/01 kl. 17:22 | Købmanden på Ellevej (Semipulje 1) | Hal 1 | M.S.O. Anlæg og Belægning | Imagetowork | |
61 | Herre senior | 12/01 kl. 17:30 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | M.S. Gulve | |
62 | Herre senior | 12/01 kl. 17:37 | Familierestaurant Yo-Yo (Semipulje 2) | Hal 1 | GP Nordic | Clara Velvære | |
63 | Herre senior | 12/01 kl. 17:45 | Krydskamp 3 | Hal 1 | Imagetowork | Globus Wine | |
64 | Herre senior | 12/01 kl. 17:52 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Projekt Milen | Clara Velvære | |
65 | Herre senior | 12/01 kl. 18:00 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Mitech | Tommerup Efterskole | |
66 | Herre senior | 12/01 kl. 18:07 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Imagetowork | Clara Velvære | |
67 | Herre senior | 12/01 kl. 18:15 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Projekt Milen | Mitech | |
68 | Herre senior | 12/01 kl. 18:22 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Imagetowork | |
69 | Herre senior | 12/01 kl. 18:30 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Clara Velvære | Mitech | |
70 | Herre senior | 12/01 kl. 18:37 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Imagetowork | Projekt Milen | |
71 | Herre senior | 12/01 kl. 18:45 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Clara Velvære | Tommerup Efterskole | |
72 | Herre senior | 12/01 kl. 18:52 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Mitech | Imagetowork | |
73 | Herre senior | 12/01 kl. 19:00 | E-secure (Finalerunde) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Projekt Milen | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.