Find dit hold
10001 | U10 ude | 31/01 kl. 18:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Svendborg fB | B1909 | |
11001 | U11 ude | 31/01 kl. 18:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Marienlyst | Sanderum BK | |
11002 | U11 ude | 31/01 kl. 18:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Næstved IF | Dalum IF | |
12011 | U12 ude | 31/01 kl. 18:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Vejle BK | Hjerting IF | |
10002 | U10 ude | 31/01 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Silkeborg IF | Marienlyst | |
12003 | U12 ude | 31/01 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Silkeborg IF 1 | Svendborg fB | |
11003 | U11 ude | 31/01 kl. 19:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | TRIF | Silkeborg IF | |
12012 | U12 ude | 31/01 kl. 19:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Silkeborg IF 2 | Aalborg KFUM | |
12014 | U12 ude | 31/01 kl. 20:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Vejle BK | HEI | |
10014 | U10 inde | 01/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1 | Marienlyst 1 | |
11019 | U11 inde | 01/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | B1909-hallen | TRIF 1 | Silkeborg IF 2 | |
12004 | U12 ude | 01/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Silkeborg IF 1 | Rødekro IF | |
12022 | U12 ude | 01/02 kl. 09:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Silkeborg IF 2 | Vejle BK | |
10015 | U10 inde | 01/02 kl. 09:06 | Pulje 1 | HCA-hallen | B93 2 | Svendborg fB 2 | |
11020 | U11 inde | 01/02 kl. 09:07 | Pulje 1 | B1909-hallen | Næstved IF 1 | Dalum IF 2 | |
10016 | U10 inde | 01/02 kl. 09:12 | Pulje 1 | HCA-hallen | B1909 1 | Silkeborg IF 1 | |
11021 | U11 inde | 01/02 kl. 09:14 | Pulje 1 | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Sanderum BK 2 | |
10017 | U10 inde | 01/02 kl. 09:18 | Pulje 1 | HCA-hallen | Marienlyst 1 | B93 2 | |
11022 | U11 inde | 01/02 kl. 09:21 | Pulje 1 | B1909-hallen | Næstved IF 1 | Silkeborg IF 2 | |
10018 | U10 inde | 01/02 kl. 09:24 | Pulje 1 | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | B1909 1 | |
11023 | U11 inde | 01/02 kl. 09:28 | Pulje 1 | B1909-hallen | Sanderum BK 2 | TRIF 1 | |
10019 | U10 inde | 01/02 kl. 09:30 | Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1 | B93 2 | |
12005 | U12 ude | 01/02 kl. 09:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Svendborg fB | Esbjerg fB | |
12015 | U12 ude | 01/02 kl. 09:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Marienlyst | Hjerting IF | |
11024 | U11 inde | 01/02 kl. 09:35 | Pulje 1 | B1909-hallen | Dalum IF 2 | Marienlyst 1 | |
10020 | U10 inde | 01/02 kl. 09:36 | Pulje 1 | HCA-hallen | Marienlyst 1 | Svendborg fB 2 | |
10021 | U10 inde | 01/02 kl. 09:42 | Pulje 1 | HCA-hallen | B93 2 | B1909 1 | |
11025 | U11 inde | 01/02 kl. 09:42 | Pulje 1 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2 | Sanderum BK 2 | |
10022 | U10 inde | 01/02 kl. 09:48 | Pulje 1 | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 1 | |
11026 | U11 inde | 01/02 kl. 09:49 | Pulje 1 | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Næstved IF 1 | |
10023 | U10 inde | 01/02 kl. 09:54 | Pulje 1 | HCA-hallen | B1909 1 | Marienlyst 1 | |
11027 | U11 inde | 01/02 kl. 09:56 | Pulje 1 | B1909-hallen | TRIF 1 | Dalum IF 2 | |
10024 | U10 inde | 01/02 kl. 10:00 | Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1 | Marienlyst 1 | |
12006 | U12 ude | 01/02 kl. 10:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Give/Billund | Silkeborg IF 1 | |
12017 | U12 ude | 01/02 kl. 10:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Aalborg KFUM | Vejle BK | |
11028 | U11 inde | 01/02 kl. 10:03 | Pulje 1 | B1909-hallen | Næstved IF 1 | Sanderum BK 2 | |
10025 | U10 inde | 01/02 kl. 10:06 | Pulje 1 | HCA-hallen | B93 2 | Svendborg fB 2 | |
11029 | U11 inde | 01/02 kl. 10:10 | Pulje 1 | B1909-hallen | Marienlyst 1 | TRIF 1 | |
10026 | U10 inde | 01/02 kl. 10:12 | Pulje 1 | HCA-hallen | B1909 1 | Silkeborg IF 1 | |
11030 | U11 inde | 01/02 kl. 10:17 | Pulje 1 | B1909-hallen | Dalum IF 2 | Silkeborg IF 2 | |
10027 | U10 inde | 01/02 kl. 10:18 | Pulje 1 | HCA-hallen | Marienlyst 1 | B93 2 | |
10028 | U10 inde | 01/02 kl. 10:24 | Pulje 1 | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | B1909 1 | |
11031 | U11 inde | 01/02 kl. 10:24 | Pulje 1 | B1909-hallen | TRIF 1 | Næstved IF 1 | |
10029 | U10 inde | 01/02 kl. 10:30 | Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1 | B93 2 | |
12016 | U12 ude | 01/02 kl. 10:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Marienlyst | HEI | |
12018 | U12 ude | 01/02 kl. 10:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Hjerting IF | Silkeborg IF 2 | |
11032 | U11 inde | 01/02 kl. 10:31 | Pulje 1 | B1909-hallen | Sanderum BK 2 | Dalum IF 2 | |
10030 | U10 inde | 01/02 kl. 10:36 | Pulje 1 | HCA-hallen | Marienlyst 1 | Svendborg fB 2 | |
11033 | U11 inde | 01/02 kl. 10:38 | Pulje 1 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2 | Marienlyst 1 | |
10031 | U10 inde | 01/02 kl. 10:42 | Pulje 1 | HCA-hallen | B93 2 | B1909 1 | |
10032 | U10 inde | 01/02 kl. 10:48 | Pulje 1 | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 1 | |
10033 | U10 inde | 01/02 kl. 10:54 | Pulje 1 | HCA-hallen | B1909 1 | Marienlyst 1 | |
10034 | U10 inde | 01/02 kl. 11:00 | Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2 | Marienlyst 2 | |
11034 | U11 inde | 01/02 kl. 11:00 | Pulje 2 | B1909-hallen | TRIF 2 | Silkeborg IF 1 | |
12001 | U12 ude | 01/02 kl. 11:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Rødekro IF | Svendborg fB | |
12002 | U12 ude | 01/02 kl. 11:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Esbjerg fB | Give/Billund | |
10035 | U10 inde | 01/02 kl. 11:06 | Pulje 2 | HCA-hallen | B93 1 | Svendborg fB 1 | |
11035 | U11 inde | 01/02 kl. 11:07 | Pulje 2 | B1909-hallen | Næstved IF 2 | Dalum IF 1 | |
10036 | U10 inde | 01/02 kl. 11:12 | Pulje 2 | HCA-hallen | B1909 2 | Silkeborg IF 2 | |
11036 | U11 inde | 01/02 kl. 11:14 | Pulje 2 | B1909-hallen | Marienlyst 2 | Sanderum BK 1 | |
10037 | U10 inde | 01/02 kl. 11:18 | Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 2 | B93 1 | |
11037 | U11 inde | 01/02 kl. 11:21 | Pulje 2 | B1909-hallen | Næstved IF 2 | Silkeborg IF 1 | |
10038 | U10 inde | 01/02 kl. 11:24 | Pulje 2 | HCA-hallen | Svendborg fB 1 | B1909 2 | |
11038 | U11 inde | 01/02 kl. 11:28 | Pulje 2 | B1909-hallen | Sanderum BK 1 | TRIF 2 | |
10039 | U10 inde | 01/02 kl. 11:30 | Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2 | B93 1 | |
11039 | U11 inde | 01/02 kl. 11:35 | Pulje 2 | B1909-hallen | Dalum IF 1 | Marienlyst 2 | |
10040 | U10 inde | 01/02 kl. 11:36 | Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 2 | Svendborg fB 1 | |
10041 | U10 inde | 01/02 kl. 11:42 | Pulje 2 | HCA-hallen | B93 1 | B1909 2 | |
11040 | U11 inde | 01/02 kl. 11:42 | Pulje 2 | B1909-hallen | Silkeborg IF 1 | Sanderum BK 1 | |
10042 | U10 inde | 01/02 kl. 11:48 | Pulje 2 | HCA-hallen | Svendborg fB 1 | Silkeborg IF 2 | |
11041 | U11 inde | 01/02 kl. 11:49 | Pulje 2 | B1909-hallen | Marienlyst 2 | Næstved IF 2 | |
10043 | U10 inde | 01/02 kl. 11:54 | Pulje 2 | HCA-hallen | B1909 2 | Marienlyst 2 | |
11042 | U11 inde | 01/02 kl. 11:56 | Pulje 2 | B1909-hallen | TRIF 2 | Dalum IF 1 | |
10044 | U10 inde | 01/02 kl. 12:00 | Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2 | Marienlyst 2 | |
11043 | U11 inde | 01/02 kl. 12:03 | Pulje 2 | B1909-hallen | Næstved IF 2 | Sanderum BK 1 | |
10045 | U10 inde | 01/02 kl. 12:06 | Pulje 2 | HCA-hallen | B93 1 | Svendborg fB 1 | |
11044 | U11 inde | 01/02 kl. 12:10 | Pulje 2 | B1909-hallen | Marienlyst 2 | TRIF 2 | |
10046 | U10 inde | 01/02 kl. 12:12 | Pulje 2 | HCA-hallen | B1909 2 | Silkeborg IF 2 | |
11045 | U11 inde | 01/02 kl. 12:17 | Pulje 2 | B1909-hallen | Dalum IF 1 | Silkeborg IF 1 | |
10047 | U10 inde | 01/02 kl. 12:18 | Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 2 | B93 1 | |
10048 | U10 inde | 01/02 kl. 12:24 | Pulje 2 | HCA-hallen | Svendborg fB 1 | B1909 2 | |
11046 | U11 inde | 01/02 kl. 12:24 | Pulje 2 | B1909-hallen | TRIF 2 | Næstved IF 2 | |
10049 | U10 inde | 01/02 kl. 12:30 | Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2 | B93 1 | |
11047 | U11 inde | 01/02 kl. 12:31 | Pulje 2 | B1909-hallen | Sanderum BK 1 | Dalum IF 1 | |
10050 | U10 inde | 01/02 kl. 12:36 | Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 2 | Svendborg fB 1 | |
11048 | U11 inde | 01/02 kl. 12:38 | Pulje 2 | B1909-hallen | Silkeborg IF 1 | Marienlyst 2 | |
10051 | U10 inde | 01/02 kl. 12:42 | Pulje 2 | HCA-hallen | B93 1 | B1909 2 | |
10052 | U10 inde | 01/02 kl. 12:48 | Pulje 2 | HCA-hallen | Svendborg fB 1 | Silkeborg IF 2 | |
10053 | U10 inde | 01/02 kl. 12:54 | Pulje 2 | HCA-hallen | B1909 2 | Marienlyst 2 | |
12013 | U12 ude | 01/02 kl. 13:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | HEI | Aalborg KFUM | |
12020 | U12 ude | 01/02 kl. 13:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Silkeborg IF 2 | Marienlyst | |
12007 | U12 ude | 01/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Esbjerg fB | Silkeborg IF 1 | |
12008 | U12 ude | 01/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Give/Billund | Rødekro IF | |
12021 | U12 ude | 01/02 kl. 14:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Marienlyst | Aalborg KFUM | |
12023 | U12 ude | 01/02 kl. 14:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Hjerting IF | HEI | |
11012 | U11 ude | 01/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Dalum IF | Silkeborg IF | |
10003 | U10 ude | 01/02 kl. 15:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | B93 | Svendborg fB | |
10004 | U10 ude | 01/02 kl. 15:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B1909 | Silkeborg IF | |
11004 | U11 ude | 01/02 kl. 16:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Næstved IF | Silkeborg IF | |
11005 | U11 ude | 01/02 kl. 16:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Sanderum BK | TRIF | |
10005 | U10 ude | 01/02 kl. 16:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Marienlyst | B93 | |
10009 | U10 ude | 01/02 kl. 16:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Svendborg fB | Silkeborg IF | |
12032 | U12 inde | 01/02 kl. 16:30 | Pulje 1 | B1909-hallen | Vejle BK 1 | Give/Billund 2 | |
12047 | U12 inde | 01/02 kl. 16:30 | Pulje 2 | HCA-hallen | Esbjerg fB 1 | HEI 2 | |
12033 | U12 inde | 01/02 kl. 16:37 | Pulje 1 | B1909-hallen | Silkeborg IF 1A | Rødekro IF 2 | |
12048 | U12 inde | 01/02 kl. 16:39 | Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 1 | Hjerting IF 2 | |
12034 | U12 inde | 01/02 kl. 16:44 | Pulje 1 | B1909-hallen | Aalborg KFUM 1 | Svendborg fB 2 | |
12049 | U12 inde | 01/02 kl. 16:48 | Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2B | Esbjerg fB 1 | |
12035 | U12 inde | 01/02 kl. 16:51 | Pulje 1 | B1909-hallen | Silkeborg IF 1A | Give/Billund 2 | |
12050 | U12 inde | 01/02 kl. 16:57 | Pulje 2 | HCA-hallen | HEI 2 | Marienlyst 1 | |
12036 | U12 inde | 01/02 kl. 16:58 | Pulje 1 | B1909-hallen | Svendborg fB 2 | Vejle BK 1 | |
11006 | U11 ude | 01/02 kl. 17:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Dalum IF | Marienlyst | |
11007 | U11 ude | 01/02 kl. 17:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Silkeborg IF | Sanderum BK | |
12037 | U12 inde | 01/02 kl. 17:05 | Pulje 1 | B1909-hallen | Rødekro IF 2 | Aalborg KFUM 1 | |
12051 | U12 inde | 01/02 kl. 17:06 | Pulje 2 | HCA-hallen | Hjerting IF 2 | Silkeborg IF 2B | |
12038 | U12 inde | 01/02 kl. 17:12 | Pulje 1 | B1909-hallen | Give/Billund 2 | Svendborg fB 2 | |
12052 | U12 inde | 01/02 kl. 17:15 | Pulje 2 | HCA-hallen | Esbjerg fB 1 | Marienlyst 1 | |
12039 | U12 inde | 01/02 kl. 17:19 | Pulje 1 | B1909-hallen | Aalborg KFUM 1 | Silkeborg IF 1A | |
12053 | U12 inde | 01/02 kl. 17:24 | Pulje 2 | HCA-hallen | HEI 2 | Hjerting IF 2 | |
12040 | U12 inde | 01/02 kl. 17:26 | Pulje 1 | B1909-hallen | Vejle BK 1 | Rødekro IF 2 | |
12041 | U12 inde | 01/02 kl. 17:33 | Pulje 1 | B1909-hallen | Silkeborg IF 1A | Svendborg fB 2 | |
12054 | U12 inde | 01/02 kl. 17:33 | Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 1 | Silkeborg IF 2B | |
12042 | U12 inde | 01/02 kl. 17:40 | Pulje 1 | B1909-hallen | Aalborg KFUM 1 | Vejle BK 1 | |
12055 | U12 inde | 01/02 kl. 17:42 | Pulje 2 | HCA-hallen | Hjerting IF 2 | Esbjerg fB 1 | |
12043 | U12 inde | 01/02 kl. 17:47 | Pulje 1 | B1909-hallen | Rødekro IF 2 | Give/Billund 2 | |
12056 | U12 inde | 01/02 kl. 17:51 | Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2B | HEI 2 | |
12044 | U12 inde | 01/02 kl. 17:54 | Pulje 1 | B1909-hallen | Vejle BK 1 | Silkeborg IF 1A | |
12045 | U12 inde | 01/02 kl. 18:01 | Pulje 1 | B1909-hallen | Svendborg fB 2 | Rødekro IF 2 | |
12046 | U12 inde | 01/02 kl. 18:08 | Pulje 1 | B1909-hallen | Give/Billund 2 | Aalborg KFUM 1 | |
10007 | U10 ude | 01/02 kl. 18:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Marienlyst | Svendborg fB | |
12057 | U12 inde | 01/02 kl. 18:30 | Pulje 3 | B1909-hallen | Esbjerg fB 2 | Give/Billund 1 | |
12072 | U12 inde | 01/02 kl. 18:30 | Pulje 4 | HCA-hallen | Vejle BK 2 | HEI 1 | |
12058 | U12 inde | 01/02 kl. 18:37 | Pulje 3 | B1909-hallen | Marienlyst 2 | Hjerting IF 1 | |
12073 | U12 inde | 01/02 kl. 18:39 | Pulje 4 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1B | Rødekro IF 1 | |
12059 | U12 inde | 01/02 kl. 18:44 | Pulje 3 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2A | Svendborg fB 1 | |
12074 | U12 inde | 01/02 kl. 18:48 | Pulje 4 | HCA-hallen | Aalborg KFUM 2 | Vejle BK 2 | |
12060 | U12 inde | 01/02 kl. 18:51 | Pulje 3 | B1909-hallen | Marienlyst 2 | Give/Billund 1 | |
12075 | U12 inde | 01/02 kl. 18:57 | Pulje 4 | HCA-hallen | HEI 1 | Silkeborg IF 1B | |
12061 | U12 inde | 01/02 kl. 18:58 | Pulje 3 | B1909-hallen | Svendborg fB 1 | Esbjerg fB 2 | |
11008 | U11 ude | 01/02 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Marienlyst | Næstved IF | |
11009 | U11 ude | 01/02 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | TRIF | Dalum IF | |
12062 | U12 inde | 01/02 kl. 19:05 | Pulje 3 | B1909-hallen | Hjerting IF 1 | Silkeborg IF 2A | |
12076 | U12 inde | 01/02 kl. 19:06 | Pulje 4 | HCA-hallen | Rødekro IF 1 | Aalborg KFUM 2 | |
12063 | U12 inde | 01/02 kl. 19:12 | Pulje 3 | B1909-hallen | Give/Billund 1 | Svendborg fB 1 | |
12077 | U12 inde | 01/02 kl. 19:15 | Pulje 4 | HCA-hallen | Vejle BK 2 | Silkeborg IF 1B | |
12064 | U12 inde | 01/02 kl. 19:19 | Pulje 3 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2A | Marienlyst 2 | |
12078 | U12 inde | 01/02 kl. 19:24 | Pulje 4 | HCA-hallen | HEI 1 | Rødekro IF 1 | |
12065 | U12 inde | 01/02 kl. 19:26 | Pulje 3 | B1909-hallen | Esbjerg fB 2 | Hjerting IF 1 | |
10008 | U10 ude | 01/02 kl. 19:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B93 | B1909 | |
12066 | U12 inde | 01/02 kl. 19:33 | Pulje 3 | B1909-hallen | Marienlyst 2 | Svendborg fB 1 | |
12079 | U12 inde | 01/02 kl. 19:33 | Pulje 4 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1B | Aalborg KFUM 2 | |
12067 | U12 inde | 01/02 kl. 19:40 | Pulje 3 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2A | Esbjerg fB 2 | |
12080 | U12 inde | 01/02 kl. 19:42 | Pulje 4 | HCA-hallen | Rødekro IF 1 | Vejle BK 2 | |
12068 | U12 inde | 01/02 kl. 19:47 | Pulje 3 | B1909-hallen | Hjerting IF 1 | Give/Billund 1 | |
12081 | U12 inde | 01/02 kl. 19:51 | Pulje 4 | HCA-hallen | Aalborg KFUM 2 | HEI 1 | |
12069 | U12 inde | 01/02 kl. 19:54 | Pulje 3 | B1909-hallen | Esbjerg fB 2 | Marienlyst 2 | |
11010 | U11 ude | 01/02 kl. 20:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Næstved IF | Sanderum BK | |
11011 | U11 ude | 01/02 kl. 20:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Marienlyst | TRIF | |
12070 | U12 inde | 01/02 kl. 20:01 | Pulje 3 | B1909-hallen | Svendborg fB 1 | Hjerting IF 1 | |
12071 | U12 inde | 01/02 kl. 20:08 | Pulje 3 | B1909-hallen | Give/Billund 1 | Silkeborg IF 2A | |
10054 | U10 inde | 02/02 kl. 08:00 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | B1909 1 | Svendborg fB 2 | |
11050 | U11 inde | 02/02 kl. 08:00 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | TRIF 1 | Dalum IF 2 | |
12024 | U12 ude | 02/02 kl. 08:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Vejle BK | Marienlyst | |
12025 | U12 ude | 02/02 kl. 08:00 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Aalborg KFUM | Hjerting IF | |
10055 | U10 inde | 02/02 kl. 08:07 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | Silkeborg IF 2 | B1909 2 | |
11051 | U11 inde | 02/02 kl. 08:07 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | TRIF 2 | Sanderum BK 2 | |
10056 | U10 inde | 02/02 kl. 08:14 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | B93 1 | B1909 1 | |
11052 | U11 inde | 02/02 kl. 08:14 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Marienlyst 2 | Næstved IF 2 | |
10057 | U10 inde | 02/02 kl. 08:21 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 2 | |
11053 | U11 inde | 02/02 kl. 08:21 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Sanderum BK 2 | TRIF 1 | |
10058 | U10 inde | 02/02 kl. 08:28 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | B1909 2 | B93 1 | |
11054 | U11 inde | 02/02 kl. 08:28 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Marienlyst 2 | Dalum IF 2 | |
12009 | U12 ude | 02/02 kl. 08:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Rødekro IF | Esbjerg fB | |
12213 | U12 ude | 02/02 kl. 08:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | HEI | Silkeborg IF 2 | |
10059 | U10 inde | 02/02 kl. 08:35 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | B1909 1 | Silkeborg IF 2 | |
11055 | U11 inde | 02/02 kl. 08:35 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Næstved IF 2 | TRIF 2 | |
10060 | U10 inde | 02/02 kl. 08:42 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | B1909 2 | |
11056 | U11 inde | 02/02 kl. 08:42 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Dalum IF 2 | Sanderum BK 2 | |
10061 | U10 inde | 02/02 kl. 08:49 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | Silkeborg IF 2 | B93 1 | |
11057 | U11 inde | 02/02 kl. 08:49 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | TRIF 1 | Næstved IF 2 | |
10062 | U10 inde | 02/02 kl. 08:56 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | B1909 2 | B1909 1 | |
11058 | U11 inde | 02/02 kl. 08:56 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | TRIF 2 | Marienlyst 2 | |
12010 | U12 ude | 02/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Svendborg fB | Give/Billund | |
10063 | U10 inde | 02/02 kl. 09:03 | B-slutspilpulje | HCA-hallen | B93 1 | Svendborg fB 2 | |
11059 | U11 inde | 02/02 kl. 09:03 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Dalum IF 2 | Næstved IF 2 | |
10064 | U10 inde | 02/02 kl. 09:10 | B-semi 1 | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | B1909 2 | |
11060 | U11 inde | 02/02 kl. 09:10 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Sanderum BK 2 | Marienlyst 2 | |
10065 | U10 inde | 02/02 kl. 09:17 | B-semi 2 | HCA-hallen | B93 1 | Silkeborg IF 2 | |
11061 | U11 inde | 02/02 kl. 09:17 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | TRIF 1 | TRIF 2 | |
10066 | U10 inde | 02/02 kl. 09:24 | B-Finale | HCA-hallen | Svendborg fB 2 | B93 1 | |
11062 | U11 inde | 02/02 kl. 09:24 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Næstved IF 2 | Sanderum BK 2 | |
11063 | U11 inde | 02/02 kl. 09:31 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | TRIF 2 | Dalum IF 2 | |
11064 | U11 inde | 02/02 kl. 09:38 | B-slutspilpulje | B1909-hallen | Marienlyst 2 | TRIF 1 | |
11065 | U11 inde | 02/02 kl. 09:45 | B-kvart 1 | B1909-hallen | TRIF 2 | Næstved IF 2 | |
11066 | U11 inde | 02/02 kl. 09:52 | B-kvart 2 | B1909-hallen | Sanderum BK 2 | Marienlyst 2 | |
11067 | U11 inde | 02/02 kl. 09:59 | B-semi 1 | B1909-hallen | Dalum IF 2 | TRIF 2 | |
10067 | U10 inde | 02/02 kl. 10:00 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Marienlyst 1 | Silkeborg IF 1 | |
12027 | U12 ude | 02/02 kl. 10:00 | 9.-10. plads | Kunstgræs B | Svendborg fB | Silkeborg IF 2 | |
12028 | U12 ude | 02/02 kl. 10:00 | 7.-8. plads | Kunstgræs A | Silkeborg IF 1 | Marienlyst | |
11068 | U11 inde | 02/02 kl. 10:06 | B-semi 2 | B1909-hallen | TRIF 1 | Marienlyst 2 | |
10068 | U10 inde | 02/02 kl. 10:07 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | B93 2 | Svendborg fB 1 | |
11069 | U11 inde | 02/02 kl. 10:13 | B-Finale | B1909-hallen | TRIF 2 | TRIF 1 | |
10069 | U10 inde | 02/02 kl. 10:14 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Marienlyst 2 | Marienlyst 1 | |
10070 | U10 inde | 02/02 kl. 10:21 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Silkeborg IF 1 | B93 2 | |
10071 | U10 inde | 02/02 kl. 10:28 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Svendborg fB 1 | Marienlyst 2 | |
11070 | U11 inde | 02/02 kl. 10:30 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Silkeborg IF 2 | |
12029 | U12 ude | 02/02 kl. 10:30 | 5.-6. plads | Kunstgræs B | Give/Billund | Aalborg KFUM | |
12030 | U12 ude | 02/02 kl. 10:30 | 3.-4. plads | Kunstgræs A | Rødekro IF | HEI | |
10072 | U10 inde | 02/02 kl. 10:35 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Marienlyst 1 | B93 2 | |
11071 | U11 inde | 02/02 kl. 10:37 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Dalum IF 1 | Næstved IF 1 | |
10073 | U10 inde | 02/02 kl. 10:42 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Silkeborg IF 1 | Svendborg fB 1 | |
11072 | U11 inde | 02/02 kl. 10:44 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Sanderum BK 1 | Silkeborg IF 1 | |
10074 | U10 inde | 02/02 kl. 10:49 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | B93 2 | Marienlyst 2 | |
11073 | U11 inde | 02/02 kl. 10:51 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Næstved IF 1 | Marienlyst 1 | |
10075 | U10 inde | 02/02 kl. 10:56 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Svendborg fB 1 | Marienlyst 1 | |
11074 | U11 inde | 02/02 kl. 10:58 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Sanderum BK 1 | Silkeborg IF 2 | |
12026 | U12 ude | 02/02 kl. 11:00 | 10.-11. plads | Kunstgræs A | Taber 12027 | Hjerting IF | |
12031 | U12 ude | 02/02 kl. 11:00 | Finale | Kunstgræs B | Esbjerg fB | Vejle BK | |
10076 | U10 inde | 02/02 kl. 11:03 | A-slutspilpulje | HCA-hallen | Marienlyst 2 | Silkeborg IF 1 | |
11075 | U11 inde | 02/02 kl. 11:05 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Silkeborg IF 1 | Dalum IF 1 | |
10077 | U10 inde | 02/02 kl. 11:10 | A-semi 1 | HCA-hallen | Marienlyst 2 | B93 2 | |
11076 | U11 inde | 02/02 kl. 11:12 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Silkeborg IF 2 | Næstved IF 1 | |
10078 | U10 inde | 02/02 kl. 11:17 | A-semi 2 | HCA-hallen | Marienlyst 1 | Silkeborg IF 1 | |
11077 | U11 inde | 02/02 kl. 11:19 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Silkeborg IF 1 | |
10079 | U10 inde | 02/02 kl. 11:24 | A-Finale | HCA-hallen | Marienlyst 2 | Marienlyst 1 | |
11078 | U11 inde | 02/02 kl. 11:26 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Dalum IF 1 | Sanderum BK 1 | |
11079 | U11 inde | 02/02 kl. 11:33 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Silkeborg IF 2 | Silkeborg IF 1 | |
11080 | U11 inde | 02/02 kl. 11:40 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Næstved IF 1 | Sanderum BK 1 | |
11081 | U11 inde | 02/02 kl. 11:47 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Dalum IF 1 | |
11082 | U11 inde | 02/02 kl. 11:54 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Silkeborg IF 1 | Næstved IF 1 | |
11083 | U11 inde | 02/02 kl. 12:01 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Dalum IF 1 | Silkeborg IF 2 | |
11084 | U11 inde | 02/02 kl. 12:08 | A-slutspilpulje | B1909-hallen | Sanderum BK 1 | Marienlyst 1 | |
11085 | U11 inde | 02/02 kl. 12:15 | A-kvart 1 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2 | Sanderum BK 1 | |
11086 | U11 inde | 02/02 kl. 12:22 | A-kvart 2 | B1909-hallen | Silkeborg IF 1 | Næstved IF 1 | |
11087 | U11 inde | 02/02 kl. 12:29 | A-semi 1 | B1909-hallen | Dalum IF 1 | Sanderum BK 1 | |
11088 | U11 inde | 02/02 kl. 12:36 | A-semi 2 | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Silkeborg IF 1 | |
11089 | U11 inde | 02/02 kl. 12:43 | A-Finale | B1909-hallen | Sanderum BK 1 | Silkeborg IF 1 | |
12107 | U12 inde | 02/02 kl. 13:00 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1A | Hjerting IF 1 | |
12272 | U12 inde | 02/02 kl. 13:00 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Vejle BK 1 | Give/Billund 2 | |
12108 | U12 inde | 02/02 kl. 13:07 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1B | Esbjerg fB 2 | |
12273 | U12 inde | 02/02 kl. 13:07 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Esbjerg fB 1 | Svendborg fB 2 | |
12109 | U12 inde | 02/02 kl. 13:14 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | HEI 1 | Silkeborg IF 1A | |
12274 | U12 inde | 02/02 kl. 13:14 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | HEI 2 | Aalborg KFUM 1 | |
12100 | U12 inde | 02/02 kl. 13:21 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Hjerting IF 1 | Silkeborg IF 1B | |
12275 | U12 inde | 02/02 kl. 13:21 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Esbjerg fB 1 | Give/Billund 2 | |
12111 | U12 inde | 02/02 kl. 13:28 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Esbjerg fB 2 | HEI 1 | |
12276 | U12 inde | 02/02 kl. 13:28 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Aalborg KFUM 1 | Vejle BK 1 | |
12112 | U12 inde | 02/02 kl. 13:35 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1A | Silkeborg IF 1B | |
12277 | U12 inde | 02/02 kl. 13:35 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Svendborg fB 2 | HEI 2 | |
12113 | U12 inde | 02/02 kl. 13:42 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Hjerting IF 1 | Esbjerg fB 2 | |
12278 | U12 inde | 02/02 kl. 13:42 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Give/Billund 2 | Aalborg KFUM 1 | |
12114 | U12 inde | 02/02 kl. 13:49 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1B | HEI 1 | |
12279 | U12 inde | 02/02 kl. 13:49 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | HEI 2 | Esbjerg fB 1 | |
12115 | U12 inde | 02/02 kl. 13:56 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | Esbjerg fB 2 | Silkeborg IF 1A | |
12280 | U12 inde | 02/02 kl. 13:56 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Vejle BK 1 | Svendborg fB 2 | |
11013 | U11 ude | 02/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | TRIF | Næstved IF | |
11014 | U11 ude | 02/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Sanderum BK | Dalum IF | |
12116 | U12 inde | 02/02 kl. 14:03 | B-slutspil Pulje 1 | HCA-hallen | HEI 1 | Hjerting IF 1 | |
12281 | U12 inde | 02/02 kl. 14:03 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Esbjerg fB 1 | Aalborg KFUM 1 | |
12082 | U12 inde | 02/02 kl. 14:10 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | HEI 2 | Vejle BK 1 | |
12083 | U12 inde | 02/02 kl. 14:17 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Svendborg fB 2 | Give/Billund 2 | |
12084 | U12 inde | 02/02 kl. 14:24 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Vejle BK 1 | Esbjerg fB 1 | |
11015 | U11 ude | 02/02 kl. 14:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Silkeborg IF | Marienlyst | |
12117 | U12 inde | 02/02 kl. 14:30 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Rødekro IF 2 | Silkeborg IF 2B | |
12085 | U12 inde | 02/02 kl. 14:31 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Aalborg KFUM 1 | Svendborg fB 2 | |
12118 | U12 inde | 02/02 kl. 14:37 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 2 | Aalborg KFUM 2 | |
12086 | U12 inde | 02/02 kl. 14:38 | A-slutspil Pulje 1 | B1909-hallen | Give/Billund 2 | HEI 2 | |
12119 | U12 inde | 02/02 kl. 14:44 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Hjerting IF 2 | Rødekro IF 2 | |
12120 | U12 inde | 02/02 kl. 14:51 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2B | Marienlyst 2 | |
12121 | U12 inde | 02/02 kl. 14:58 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Aalborg KFUM 2 | Hjerting IF 2 | |
10006 | U10 ude | 02/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Silkeborg IF | B93 | |
10010 | U10 ude | 02/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B1909 | Marienlyst | |
12087 | U12 inde | 02/02 kl. 15:00 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Give/Billund 1 | Svendborg fB 1 | |
12122 | U12 inde | 02/02 kl. 15:05 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Rødekro IF 2 | Marienlyst 2 | |
12088 | U12 inde | 02/02 kl. 15:07 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Rødekro IF 1 | Marienlyst 1 | |
12123 | U12 inde | 02/02 kl. 15:12 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2B | Aalborg KFUM 2 | |
12089 | U12 inde | 02/02 kl. 15:14 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Vejle BK 2 | Silkeborg IF 2A | |
12124 | U12 inde | 02/02 kl. 15:19 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Marienlyst 2 | Hjerting IF 2 | |
12090 | U12 inde | 02/02 kl. 15:21 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Rødekro IF 1 | Svendborg fB 1 | |
12125 | U12 inde | 02/02 kl. 15:26 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Aalborg KFUM 2 | Rødekro IF 2 | |
12091 | U12 inde | 02/02 kl. 15:28 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2A | Give/Billund 1 | |
11016 | U11 ude | 02/02 kl. 15:30 | 5.-6. plads | Kunstgræs A | Næstved IF | Sanderum BK | |
11017 | U11 ude | 02/02 kl. 15:30 | 3.-4. plads | Kunstgræs B | Dalum IF | Marienlyst | |
12126 | U12 inde | 02/02 kl. 15:33 | B-slutspil Pulje 2 | HCA-hallen | Hjerting IF 2 | Silkeborg IF 2B | |
12092 | U12 inde | 02/02 kl. 15:35 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Vejle BK 2 | |
12093 | U12 inde | 02/02 kl. 15:42 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Svendborg fB 1 | Silkeborg IF 2A | |
12127 | U12 inde | 02/02 kl. 15:45 | B-kvart 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1B | Hjerting IF 2 | |
12094 | U12 inde | 02/02 kl. 15:49 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Vejle BK 2 | Rødekro IF 1 | |
12128 | U12 inde | 02/02 kl. 15:52 | B-kvart 2 | HCA-hallen | HEI 1 | Silkeborg IF 2B | |
12095 | U12 inde | 02/02 kl. 15:56 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Give/Billund 1 | Marienlyst 1 | |
12129 | U12 inde | 02/02 kl. 15:59 | B-semi 1 | HCA-hallen | Silkeborg IF 1B | Silkeborg IF 1A | |
10011 | U10 ude | 02/02 kl. 16:00 | 3.-4. plads | Kunstgræs B | Svendborg fB | Silkeborg IF | |
11018 | U11 ude | 02/02 kl. 16:00 | Finale | Kunstgræs A | Silkeborg IF | TRIF | |
12096 | U12 inde | 02/02 kl. 16:03 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Rødekro IF 1 | Silkeborg IF 2A | |
12130 | U12 inde | 02/02 kl. 16:06 | B-semi 2 | HCA-hallen | Silkeborg IF 2B | Rødekro IF 2 | |
12097 | U12 inde | 02/02 kl. 16:10 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Vejle BK 2 | Give/Billund 1 | |
12131 | U12 inde | 02/02 kl. 16:13 | B-Finale | HCA-hallen | Silkeborg IF 1B | Rødekro IF 2 | |
12098 | U12 inde | 02/02 kl. 16:17 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Marienlyst 1 | Svendborg fB 1 | |
12099 | U12 inde | 02/02 kl. 16:24 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Give/Billund 1 | Rødekro IF 1 | |
10012 | U10 ude | 02/02 kl. 16:30 | Finale | Kunstgræs A | Marienlyst | B93 | |
12200 | U12 inde | 02/02 kl. 16:31 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Silkeborg IF 2A | Marienlyst 1 | |
12101 | U12 inde | 02/02 kl. 16:38 | A-slutspil Pulje 2 | B1909-hallen | Svendborg fB 1 | Vejle BK 2 | |
12102 | U12 inde | 02/02 kl. 16:45 | A-kvart 1 | B1909-hallen | Esbjerg fB 1 | Rødekro IF 1 | |
12103 | U12 inde | 02/02 kl. 16:52 | A-kvart 2 | B1909-hallen | HEI 2 | Vejle BK 2 | |
12104 | U12 inde | 02/02 kl. 16:59 | A-semi 1 | B1909-hallen | Esbjerg fB 1 | Give/Billund 2 | |
10013 | U10 ude | 02/02 kl. 17:00 | 4.-5. plads | Kunstgræs A | Silkeborg IF | B1909 | |
12105 | U12 inde | 02/02 kl. 17:06 | A-semi 2 | B1909-hallen | Vejle BK 2 | Give/Billund 1 | |
12106 | U12 inde | 02/02 kl. 17:13 | A-Finale | B1909-hallen | Give/Billund 2 | Give/Billund 1 | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.