Find dit hold
1 | U10 Piger | 29/02 kl. 14:45 | Pulje 1 | Hal 1 | EIF 1 | Vejle Boldklub 1 | |
13 | U10 Piger | 29/02 kl. 14:45 | Pulje 2 | Hal 2 | Stensballe IK | Helstad Fremad 2 | |
2 | U10 Piger | 29/02 kl. 14:54 | Pulje 1 | Hal 1 | Helsted Fremad 1 | FC Horsens | |
14 | U10 Piger | 29/02 kl. 14:54 | Pulje 2 | Hal 2 | Ry Fodbold | Vejle Boldklub 2 | |
3 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:06 | Pulje 1 | Hal 1 | FC Horsens | EIF 1 | |
15 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:06 | Pulje 2 | Hal 2 | Vejle Boldklub 2 | Stensballe IK | |
4 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:15 | Pulje 1 | Hal 1 | Vejle Boldklub 1 | Helsted Fremad 1 | |
16 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:15 | Pulje 2 | Hal 2 | Helstad Fremad 2 | Ry Fodbold | |
5 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:27 | Pulje 1 | Hal 1 | EIF 1 | Helsted Fremad 1 | |
17 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:27 | Pulje 2 | Hal 2 | Stensballe IK | Ry Fodbold | |
6 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:36 | Pulje 1 | Hal 1 | FC Horsens | Vejle Boldklub 1 | |
18 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:36 | Pulje 2 | Hal 2 | Vejle Boldklub 2 | Helstad Fremad 2 | |
7 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:51 | Finalerunde A | Hal 1 | Vejle Boldklub 1 | Ry Fodbold | |
19 | U10 Piger | 29/02 kl. 15:51 | Finalerunde B | Hal 2 | Helsted Fremad 1 | Vejle Boldklub 2 | |
8 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:00 | Finalerunde A | Hal 1 | Stensballe IK | FC Horsens | |
20 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:00 | Finalerunde B | Hal 2 | Helstad Fremad 2 | EIF 1 | |
9 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:21 | Finalerunde A | Hal 1 | Ry Fodbold | Stensballe IK | |
21 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:21 | Finalerunde B | Hal 2 | Vejle Boldklub 2 | Helstad Fremad 2 | |
10 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:30 | Finalerunde A | Hal 1 | FC Horsens | Vejle Boldklub 1 | |
22 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:30 | Finalerunde B | Hal 2 | EIF 1 | Helsted Fremad 1 | |
11 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:51 | Finalerunde A | Hal 1 | FC Horsens | Ry Fodbold | |
23 | U10 Piger | 29/02 kl. 16:51 | Finalerunde B | Hal 2 | EIF 1 | Vejle Boldklub 2 | |
12 | U10 Piger | 29/02 kl. 17:00 | Finalerunde A | Hal 1 | Stensballe IK | Vejle Boldklub 1 | |
24 | U10 Piger | 29/02 kl. 17:00 | Finalerunde B | Hal 2 | Helstad Fremad 2 | Helsted Fremad 1 | |
25 | U10 Drenge | 01/03 kl. 09:50 | Pulje 1 | Hal 1A | EIF 2 | Gauerslund 1 | |
45 | U10 Drenge | 01/03 kl. 09:50 | Pulje 3 | Hal 2C | EIF 1 | Helsted Fremad | |
26 | U10 Drenge | 01/03 kl. 09:59 | Pulje 1 | Hal 1A | Erritsø 2 | Lund IF | |
46 | U10 Drenge | 01/03 kl. 09:59 | Pulje 3 | Hal 2C | Erritsø 1 | HOG Hinnerup 2 | |
27 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:08 | Pulje 2 | Hal 1A | HOG Hinnerup 1 | Amager FF | |
47 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:08 | Pulje 4 | Hal 2C | Hedensted IF 1 | Gauerslund 3 | |
28 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:17 | Pulje 2 | Hal 1A | Gauerslund 2 | Stensballe IK 1 | |
48 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:17 | Pulje 4 | Hal 2C | Stensballe IK 2 | Brabrand IF | |
29 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:26 | Pulje 1 | Hal 1A | Lund IF | EIF 2 | |
49 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:26 | Pulje 3 | Hal 2C | HOG Hinnerup 2 | EIF 1 | |
30 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:35 | Pulje 1 | Hal 1A | Gauerslund 1 | Erritsø 2 | |
50 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:35 | Pulje 3 | Hal 2C | Helsted Fremad | Erritsø 1 | |
31 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:44 | Pulje 2 | Hal 1A | Amager FF | Gauerslund 2 | |
51 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:44 | Pulje 4 | Hal 2C | Gauerslund 3 | Stensballe IK 2 | |
32 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:53 | Pulje 2 | Hal 1A | Stensballe IK 1 | HOG Hinnerup 1 | |
52 | U10 Drenge | 01/03 kl. 10:53 | Pulje 4 | Hal 2C | Brabrand IF | Hedensted IF 1 | |
33 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:02 | Pulje 1 | Hal 1A | EIF 2 | Erritsø 2 | |
53 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:02 | Pulje 3 | Hal 2C | EIF 1 | Erritsø 1 | |
34 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:11 | Pulje 1 | Hal 1A | Lund IF | Gauerslund 1 | |
54 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:11 | Pulje 3 | Hal 2C | HOG Hinnerup 2 | Helsted Fremad | |
35 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:20 | Pulje 2 | Hal 1A | HOG Hinnerup 1 | Gauerslund 2 | |
55 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:20 | Pulje 4 | Hal 2C | Hedensted IF 1 | Stensballe IK 2 | |
36 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:29 | Pulje 2 | Hal 1A | Amager FF | Stensballe IK 1 | |
56 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:29 | Pulje 4 | Hal 2C | Gauerslund 3 | Brabrand IF | |
37 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:45 | Kvartf. A1 | Hal 1A | Lund IF | Gauerslund 2 | |
57 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:45 | Kvartf. B1 | Hal 2C | Erritsø 2 | Stensballe IK 1 | |
38 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:54 | Kvartf. A2 | Hal 1A | Amager FF | Gauerslund 1 | |
58 | U10 Drenge | 01/03 kl. 11:54 | Kvartf. B2 | Hal 2C | HOG Hinnerup 1 | EIF 2 | |
39 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:03 | Kvartf. A3 | Hal 1A | Helsted Fremad | Stensballe IK 2 | |
59 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:03 | Kvartf. B3 | Hal 2C | Erritsø 1 | Brabrand IF | |
40 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:12 | Kvartf. A4 | Hal 1A | Hedensted IF 1 | EIF 1 | |
60 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:12 | Kvartf. B4 | Hal 2C | Gauerslund 3 | HOG Hinnerup 2 | |
41 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:21 | Semi A1+A2 | Hal 1A | Lund IF | Amager FF | |
61 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:21 | Semi B1+B2 | Hal 2C | Erritsø 2 | HOG Hinnerup 1 | |
42 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:30 | Semi A3+A4 | Hal 1A | Helsted Fremad | Hedensted IF 1 | |
62 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:30 | Semi B3+B4 | Hal 2C | Erritsø 1 | HOG Hinnerup 2 | |
43 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:45 | 3-4 plads A | Hal 1A | Lund IF | Hedensted IF 1 | |
63 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:45 | 3-4 plads B | Hal 2C | HOG Hinnerup 1 | HOG Hinnerup 2 | |
44 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:55 | Finale A | Hal 1A | Amager FF | Helsted Fremad | |
64 | U10 Drenge | 01/03 kl. 12:55 | Finale B | Hal 2C | Erritsø 2 | Erritsø 1 | |
65 | U11 Drenge | 01/03 kl. 13:30 | Pulje 1 | Hal 1 | EIF 1 | FC Aarhus | |
86 | U11 Drenge | 01/03 kl. 13:30 | Pulje 3 | Hal 2 | EIF 2 | Gauerslund IF | |
66 | U11 Drenge | 01/03 kl. 13:39 | Pulje 1 | Hal 1 | Hatting/Torsted 1 | FC Horsens 3 | |
87 | U11 Drenge | 01/03 kl. 13:39 | Pulje 3 | Hal 2 | Hatting Torsted 2 | FC Horsens 2 | |
67 | U11 Drenge | 01/03 kl. 13:48 | Pulje 2 | Hal 1 | FC Horsens 1 | FC Oxen | |
68 | U11 Drenge | 01/03 kl. 13:57 | Pulje 2 | Hal 1 | FC Skanderborg | Voerladegård | |
69 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:06 | Pulje 1 | Hal 1 | FC Horsens 3 | EIF 1 | |
88 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:06 | Pulje 3 | Hal 2 | FC Horsens 2 | EIF 2 | |
70 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:15 | Pulje 1 | Hal 1 | FC Aarhus | Hatting/Torsted 1 | |
89 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:15 | Pulje 3 | Hal 2 | Gauerslund IF | Hatting Torsted 2 | |
71 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:24 | Pulje 2 | Hal 1 | FC Oxen | FC Skanderborg | |
72 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:33 | Pulje 2 | Hal 1 | Voerladegård | FC Horsens 1 | |
73 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:42 | Pulje 1 | Hal 1 | EIF 1 | Hatting/Torsted 1 | |
90 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:42 | Pulje 3 | Hal 2 | EIF 2 | Hatting Torsted 2 | |
74 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:51 | Pulje 1 | Hal 1 | FC Horsens 3 | FC Aarhus | |
91 | U11 Drenge | 01/03 kl. 14:51 | Pulje 3 | Hal 2 | FC Horsens 2 | Gauerslund IF | |
75 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:00 | Pulje 2 | Hal 1 | FC Horsens 1 | FC Skanderborg | |
76 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:09 | Pulje 2 | Hal 1 | FC Oxen | Voerladegård | |
77 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:25 | Mellemspil A1 | Hal 1 | FC Aarhus | Hatting Torsted 2 | |
92 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:25 | Mellemspil B1 | Hal 2 | EIF 1 | FC Horsens 2 | |
78 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:34 | Mellemspil A2 | Hal 1 | FC Oxen | Hatting/Torsted 1 | |
93 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:34 | Mellemspil B2 | Hal 2 | Voerladegård | FC Horsens 3 | |
79 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:43 | Mellemspil A3 | Hal 1 | EIF 2 | FC Horsens 1 | |
94 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:43 | Mellemspil B3 | Hal 2 | Gauerslund IF | FC Skanderborg | |
80 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:52 | Placeringsrunde A | Hal 1 | Hatting Torsted 2 | Hatting/Torsted 1 | |
95 | U11 Drenge | 01/03 kl. 15:52 | Placeringsrunde B | Hal 2 | FC Horsens 2 | FC Horsens 3 | |
81 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:01 | Finalerunde A | Hal 1 | FC Aarhus | FC Oxen | |
96 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:01 | Finalerunde B | Hal 2 | EIF 1 | Voerladegård | |
82 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:10 | Placeringsrunde A | Hal 1 | EIF 2 | Hatting Torsted 2 | |
97 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:10 | Placeringsrunde B | Hal 2 | FC Skanderborg | FC Horsens 2 | |
83 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:19 | Finalerunde A | Hal 1 | FC Horsens 1 | FC Aarhus | |
98 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:19 | Finalerunde B | Hal 2 | Gauerslund IF | EIF 1 | |
84 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:28 | Placeringsrunde A | Hal 1 | Hatting/Torsted 1 | EIF 2 | |
99 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:28 | Placeringsrunde B | Hal 2 | FC Horsens 3 | FC Skanderborg | |
85 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:37 | Finalerunde A | Hal 1 | FC Oxen | FC Horsens 1 | |
100 | U11 Drenge | 01/03 kl. 16:37 | Finalerunde B | Hal 2 | Voerladegård | Gauerslund IF | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.