Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
1 | U11 Drenge | 16/10 kl. 08:50 | Martinsen (Pulje 01) | Veldtoft - bane 7.2 | Svendborg fB | Greve F. | 9 - 7 |
13 | U11 Drenge | 16/10 kl. 08:50 | Phønix Tag (Pulje 03) | Veldtoft - bane 7.3 | Hellerup IK | Esbjerg fB | 5 - 6 |
2 | U11 Drenge | 16/10 kl. 11:10 | Martinsen (Pulje 01) | Veldtoft - bane 7.2 | Næstved IF | Esbjerg fB U12/2 | 2 - 7 |
7 | U11 Drenge | 16/10 kl. 11:10 | JTI Gulventerprise (Pulje 02) | Veldtoft - bane 7.3 | Hvidovre IF | Esbjerg fB U10 | 11 - 1 |
14 | U11 Drenge | 16/10 kl. 11:10 | Phønix Tag (Pulje 03) | Veldtoft - bane 7.4 | Varde IF | AC Amager Acad. | 1 - 8 |
8 | U11 Drenge | 16/10 kl. 12:20 | JTI Gulventerprise (Pulje 02) | Veldtoft - bane 7.3 | Bramming B. | Roskilde B. | 8 - 2 |
3 | U11 Drenge | 16/10 kl. 13:30 | Martinsen (Pulje 01) | Veldtoft - bane 7.3 | Esbjerg fB U12/2 | Svendborg fB | 2 - 5 |
15 | U11 Drenge | 16/10 kl. 13:30 | Phønix Tag (Pulje 03) | Veldtoft - bane 7.4 | Esbjerg fB | Varde IF | 0 - 1 |
4 | U11 Drenge | 16/10 kl. 14:40 | Martinsen (Pulje 01) | Veldtoft - bane 7.2 | Greve F. | Næstved IF | 3 - 1 |
9 | U11 Drenge | 16/10 kl. 15:50 | JTI Gulventerprise (Pulje 02) | Veldtoft - bane 7.2 | Roskilde B. | Hvidovre IF | 3 - 8 |
10 | U11 Drenge | 16/10 kl. 15:50 | JTI Gulventerprise (Pulje 02) | Veldtoft - bane 7.3 | Esbjerg fB U10 | Bramming B. | 3 - 5 |
16 | U11 Drenge | 16/10 kl. 15:50 | Phønix Tag (Pulje 03) | Veldtoft - bane 7.4 | AC Amager Acad. | Hellerup IK | 2 - 6 |
11 | U11 Drenge | 17/10 kl. 08:50 | JTI Gulventerprise (Pulje 02) | Veldtoft - bane 7.4 | Roskilde B. | Esbjerg fB U10 | 1 - 6 |
5 | U11 Drenge | 17/10 kl. 10:00 | Martinsen (Pulje 01) | Veldtoft - bane 7.1 | Esbjerg fB U12/2 | Greve F. | 3 - 2 |
17 | U11 Drenge | 17/10 kl. 10:00 | Phønix Tag (Pulje 03) | Veldtoft - bane 7.4 | AC Amager Acad. | Esbjerg fB | 2 - 2 |
6 | U11 Drenge | 17/10 kl. 11:10 | Martinsen (Pulje 01) | Veldtoft - bane 7.3 | Svendborg fB | Næstved IF | 3 - 2 |
12 | U11 Drenge | 17/10 kl. 11:10 | JTI Gulventerprise (Pulje 02) | Veldtoft - bane 7.4 | Hvidovre IF | Bramming B. | 8 - 4 |
18 | U11 Drenge | 17/10 kl. 12:20 | Phønix Tag (Pulje 03) | Veldtoft - bane 7.3 | Hellerup IK | Varde IF | 10 - 4 |
19 | U11 Drenge | 17/10 kl. 14:40 | ART Service (Kvartfinale 1) | Veldtoft - bane 7.1 | Hellerup IK | Esbjerg fB U12/2 | 5 - 7 |
20 | U11 Drenge | 17/10 kl. 14:40 | ART Service (Kvartfinale 2) | Veldtoft - bane 7.2 | Bramming B. | AC Amager Acad. | 3 - 4 |
21 | U11 Drenge | 17/10 kl. 14:40 | ART Service (Kvartfinale 3) | Veldtoft - bane 7.3 | Svendborg fB | Esbjerg fB | 12 - 2 |
22 | U11 Drenge | 17/10 kl. 14:40 | ART Service (Kvartfinale 4) | Veldtoft - bane 7.4 | Hvidovre IF | Greve F. | 3 - 2 |
23 | U11 Drenge | 17/10 kl. 15:50 | ART Service (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 7.2 | Næstved IF | Roskilde B. | 4 - 3 |
24 | U11 Drenge | 17/10 kl. 15:50 | ART Service (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 7.3 | Varde IF | Esbjerg fB U10 | 6 - 8 |
25 | U11 Drenge | 18/10 kl. 08:30 | ART Service (Semifinale 1) | Veldtoft - bane 7.3 | Esbjerg fB U12/2 | AC Amager Acad. | 9 - 8 |
26 | U11 Drenge | 18/10 kl. 08:30 | ART Service (Semifinale 2) | Veldtoft - bane 7.4 | Svendborg fB | Hvidovre IF | 4 - 3 |
27 | U11 Drenge | 18/10 kl. 09:45 | ART Service (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 7.2 | Roskilde B. | Varde IF | 0 - 5 |
28 | U11 Drenge | 18/10 kl. 09:45 | ART Service (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 7.3 | Næstved IF | Esbjerg fB U10 | 4 - 7 |
29 | U11 Drenge | 18/10 kl. 12:15 | ART Service (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 7.2 | Hellerup IK | Bramming B. | 0 - 0 |
30 | U11 Drenge | 18/10 kl. 12:15 | ART Service (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 7.3 | Esbjerg fB | Greve F. | 8 - 0 |
31 | U11 Drenge | 18/10 kl. 13:30 | ART Service (3.-4. plads) | Veldtoft - bane 7.3 | AC Amager Acad. | Hvidovre IF | 1 - 4 |
32 | U11 Drenge | 18/10 kl. 13:30 | ART Service (Finale) | Veldtoft - bane 7.4 | Esbjerg fB U12/2 | Svendborg fB | 2 - 7 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Målforskel (alle kampe), 2) Flest scorede mål (alle kampe), 3) Indbyrdes points.