Program for "Brøndby IF"
Række: U13 Drenge
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
105 | 16/10 kl. 08:50 | B&O Esbjerg (Pulje 13) | Veldtoft - bane 5 | Hellerup IK | Brøndby IF |
81 | 16/10 kl. 10:00 | BMW Bayern AutoGroup (Pulje 09) | EfB - bane 10 | B93 | FC Helsingør |
82 | 16/10 kl. 10:00 | BMW Bayern AutoGroup (Pulje 09) | Veldtoft - bane 4 | Esbjerg fB | Randers FC |
106 | 16/10 kl. 10:00 | B&O Esbjerg (Pulje 13) | Veldtoft - bane 5 | Vejle B. | Varde IF U14 |
99 | 16/10 kl. 11:10 | Intercargo Coldstores (Pulje 12) | Veldtoft - bane 4 | Roskilde B. | AC Horsens |
100 | 16/10 kl. 11:10 | Intercargo Coldstores (Pulje 12) | Veldtoft - bane 5 | AC Amager Acad. | Hammarby IF |
77 | 16/10 kl. 13:30 | Sparekassen Kronjylland (Pulje 08) | EfB - atletik | AB | Lyngby B. |
78 | 16/10 kl. 13:30 | Sparekassen Kronjylland (Pulje 08) | EfB - bane 4 | FC Sønderborg | Esbjerg fB U14/2 |
83 | 16/10 kl. 13:30 | BMW Bayern AutoGroup (Pulje 09) | EfB - bane 9 | Randers FC | B93 |
84 | 16/10 kl. 14:40 | BMW Bayern AutoGroup (Pulje 09) | Veldtoft - bane 4 | FC Helsingør | Esbjerg fB |
89 | 16/10 kl. 14:40 | TESS Esbjerg (Pulje 10) | Veldtoft - bane 7 | BK Frem | Hvidovre IF |
90 | 16/10 kl. 14:40 | TESS Esbjerg (Pulje 10) | Veldtoft - bane 8 | OB | AaB |
95 | 16/10 kl. 14:40 | N&K Spedition (Pulje 11) | Veldtoft - bane 5 | A27 | Nykøbing FC |
107 | 16/10 kl. 14:40 | B&O Esbjerg (Pulje 13) | Veldtoft - bane 2 | Varde IF U14 | Hellerup IK |
101 | 16/10 kl. 15:50 | Intercargo Coldstores (Pulje 12) | Veldtoft - bane 4 | Hammarby IF | Roskilde B. |
108 | 16/10 kl. 15:50 | B&O Esbjerg (Pulje 13) | Veldtoft - bane 2 | Brøndby IF | Vejle B. |
96 | 16/10 kl. 17:00 | N&K Spedition (Pulje 11) | Veldtoft - bane 4 | FA 2000 | Kolding IF |
102 | 16/10 kl. 17:00 | Intercargo Coldstores (Pulje 12) | Veldtoft - bane 7 | AC Horsens | AC Amager Acad. |
79 | 17/10 kl. 08:50 | Sparekassen Kronjylland (Pulje 08) | EfB - bane 10 | AB | FC Sønderborg |
80 | 17/10 kl. 08:50 | Sparekassen Kronjylland (Pulje 08) | EfB - bane 4 | Lyngby B. | Esbjerg fB U14/2 |
103 | 17/10 kl. 08:50 | Intercargo Coldstores (Pulje 12) | Veldtoft - bane 4 | Hammarby IF | AC Horsens |
104 | 17/10 kl. 08:50 | Intercargo Coldstores (Pulje 12) | Veldtoft - bane 5 | Roskilde B. | AC Amager Acad. |
91 | 17/10 kl. 10:00 | TESS Esbjerg (Pulje 10) | Veldtoft - bane 4 | BK Frem | OB |
97 | 17/10 kl. 10:00 | N&K Spedition (Pulje 11) | Veldtoft - bane 2 | A27 | FA 2000 |
98 | 17/10 kl. 10:00 | N&K Spedition (Pulje 11) | Veldtoft - bane 1 | Nykøbing FC | Kolding IF |
85 | 17/10 kl. 11:10 | BMW Bayern AutoGroup (Pulje 09) | Veldtoft - bane 5 | Randers FC | FC Helsingør |
86 | 17/10 kl. 11:10 | BMW Bayern AutoGroup (Pulje 09) | Veldtoft - bane 4 | B93 | Esbjerg fB |
92 | 17/10 kl. 11:10 | TESS Esbjerg (Pulje 10) | Veldtoft - bane 10 | Hvidovre IF | AaB |
109 | 17/10 kl. 11:10 | B&O Esbjerg (Pulje 13) | Veldtoft - bane 1 | Varde IF U14 | Brøndby IF |
110 | 17/10 kl. 11:10 | B&O Esbjerg (Pulje 13) | Veldtoft - bane 2 | Hellerup IK | Vejle B. |
116 | 17/10 kl. 14:40 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 4 | OB | A27 |
111 | 17/10 kl. 15:50 | 2Care4 (Kvartfinale 1) | EfB - bane 5 | Lyngby B. | Brøndby IF |
112 | 17/10 kl. 15:50 | 2Care4 (Kvartfinale 2) | EfB - bane 4 | B93 | Esbjerg fB U14/2 |
113 | 17/10 kl. 15:50 | 2Care4 (Kvartfinale 3) | Veldtoft - bane 6 | Hvidovre IF | Kolding IF |
114 | 17/10 kl. 15:50 | 2Care4 (Kvartfinale 4) | Veldtoft - bane 7 | Hammarby IF | Varde IF U14 |
117 | 17/10 kl. 15:50 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 4 | Roskilde B. | Hellerup IK |
115 | 17/10 kl. 17:00 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | EfB - bane 4 | AB | Esbjerg fB |
119 | 17/10 kl. 17:00 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 4 | BK Frem | FA 2000 |
120 | 17/10 kl. 17:00 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 6 | AC Horsens | Vejle B. |
121 | 17/10 kl. 17:00 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 7 | AC Amager Acad. | Nykøbing FC |
122 | 17/10 kl. 17:00 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | Veldtoft - bane 8 | AaB | FC Helsingør |
118 | 17/10 kl. 18:10 | 2Care4 (Placeringskampe 1) | EfB - bane 7 | FC Sønderborg | Randers FC |
123 | 18/10 kl. 09:45 | 2Care4 (Semifinale 1) | EfB - atletik | Brøndby IF | B93 |
124 | 18/10 kl. 09:45 | 2Care4 (Semifinale 2) | Veldtoft - bane 5 | Hvidovre IF | Hammarby IF |
125 | 18/10 kl. 09:45 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 6 | AB | A27 |
126 | 18/10 kl. 09:45 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 7 | Esbjerg fB | OB |
127 | 18/10 kl. 09:45 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 8 | Roskilde B. | FC Sønderborg |
128 | 18/10 kl. 09:45 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 9 | Hellerup IK | Randers FC |
129 | 18/10 kl. 11:00 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 4 | FA 2000 | AC Horsens |
130 | 18/10 kl. 11:00 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 5 | BK Frem | Vejle B. |
131 | 18/10 kl. 11:00 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 6 | Nykøbing FC | FC Helsingør |
132 | 18/10 kl. 11:00 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 7 | AC Amager Acad. | AaB |
133 | 18/10 kl. 11:00 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | EfB - bane 4 | Lyngby B. | Esbjerg fB U14/2 |
134 | 18/10 kl. 11:00 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | Veldtoft - bane 9 | Kolding IF | Varde IF U14 |
135 | 18/10 kl. 13:30 | 2Care4 (Placeringskampe 2) | EfB - bane 4 | B93 | Hvidovre IF |
136 | 18/10 kl. 13:30 | 2Care4 (Finale) | EfB - bane 5 | Brøndby IF | Hammarby IF |
Hjemmeholdet stiller op under uret.