Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
1 | Herre senior | 20/11 kl. 14:00 | Pulje 1 | VGI | Mitech | Jørgensen & Utoft | 2 - 4 |
2 | Herre senior | 20/11 kl. 14:09 | Pulje 1 | VGI | MK Staal & Maskinteknik | Young Guns | 6 - 2 |
3 | Herre senior | 20/11 kl. 14:18 | Pulje 2 | VGI | Gl. Estrup Gartneri | Dino Aps | 1 - 5 |
4 | Herre senior | 20/11 kl. 14:27 | Pulje 2 | VGI | Babylon Herresalon/revitansel | Vivild Gymnastik & Idrætsefterskole 1 | 0 - 2 |
5 | Herre senior | 20/11 kl. 14:36 | Pulje 1 | VGI | Young Guns | Mitech | 1 - 10 |
6 | Herre senior | 20/11 kl. 14:45 | Pulje 1 | VGI | Jørgensen & Utoft | MK Staal & Maskinteknik | 4 - 2 |
7 | Herre senior | 20/11 kl. 14:54 | Pulje 2 | VGI | Vivild Gymnastik & Idrætsefterskole 1 | Gl. Estrup Gartneri | 4 - 5 |
8 | Herre senior | 20/11 kl. 15:03 | Pulje 2 | VGI | Dino Aps | Babylon Herresalon/revitansel | 1 - 3 |
9 | Herre senior | 20/11 kl. 15:12 | Pulje 1 | VGI | Mitech | MK Staal & Maskinteknik | 5 - 2 |
10 | Herre senior | 20/11 kl. 15:21 | Pulje 1 | VGI | Jørgensen & Utoft | Young Guns | 3 - 2 |
11 | Herre senior | 20/11 kl. 15:30 | Pulje 2 | VGI | Gl. Estrup Gartneri | Babylon Herresalon/revitansel | 2 - 4 |
12 | Herre senior | 20/11 kl. 15:39 | Pulje 2 | VGI | Dino Aps | Vivild Gymnastik & Idrætsefterskole 1 | 8 - 2 |
13 | Herre senior | 20/11 kl. 15:48 | Pulje 3 | VGI | Midtjysk Tag | FC Chin | 7 - 2 |
14 | Herre senior | 20/11 kl. 15:57 | Pulje 3 | VGI | Vivild Gymnastik & Idrætsefterskole 2 | Fisker Byg | 1 - 2 |
15 | Herre senior | 20/11 kl. 16:06 | Pulje 4 | VGI | UIV - Give Elementer | JBS-IT.dk | 1 - 4 |
16 | Herre senior | 20/11 kl. 16:15 | Pulje 4 | VGI | FESH SMART HOME | Bach & Pedersen Fragt | 4 - 1 |
17 | Herre senior | 20/11 kl. 16:24 | Pulje 3 | VGI | Fisker Byg | Midtjysk Tag | 2 - 5 |
18 | Herre senior | 20/11 kl. 16:33 | Pulje 3 | VGI | FC Chin | Vivild Gymnastik & Idrætsefterskole 2 | 4 - 3 |
19 | Herre senior | 20/11 kl. 16:42 | Pulje 4 | VGI | Bach & Pedersen Fragt | UIV - Give Elementer | 2 - 5 |
20 | Herre senior | 20/11 kl. 16:51 | Pulje 4 | VGI | JBS-IT.dk | FESH SMART HOME | 2 - 3 |
21 | Herre senior | 20/11 kl. 17:00 | Pulje 3 | VGI | Midtjysk Tag | Vivild Gymnastik & Idrætsefterskole 2 | 8 - 3 |
22 | Herre senior | 20/11 kl. 17:09 | Pulje 3 | VGI | FC Chin | Fisker Byg | 1 - 1 |
23 | Herre senior | 20/11 kl. 17:18 | Pulje 4 | VGI | UIV - Give Elementer | FESH SMART HOME | 3 - 6 |
24 | Herre senior | 20/11 kl. 17:27 | Pulje 4 | VGI | JBS-IT.dk | Bach & Pedersen Fragt | 4 - 0 |
25 | Herre senior | 20/11 kl. 17:36 | Mellemrunde 1 | VGI | Jørgensen & Utoft | Dino Aps | 3 - 1 |
26 | Herre senior | 20/11 kl. 17:45 | Mellemrunde 1 | VGI | Midtjysk Tag | JBS-IT.dk | 1 - 3 |
27 | Herre senior | 20/11 kl. 17:54 | Mellemrunde 2 | VGI | Babylon Herresalon/revitansel | Mitech | 3 - 2 |
28 | Herre senior | 20/11 kl. 18:03 | Mellemrunde 2 | VGI | FESH SMART HOME | Fisker Byg | 3 - 4 |
29 | Herre senior | 20/11 kl. 18:12 | Mellemrunde 1 | VGI | Jørgensen & Utoft | JBS-IT.dk | 2 - 2 |
30 | Herre senior | 20/11 kl. 18:21 | Mellemrunde 1 | VGI | Dino Aps | Midtjysk Tag | 1 - 6 |
31 | Herre senior | 20/11 kl. 18:30 | Mellemrunde 2 | VGI | Babylon Herresalon/revitansel | Fisker Byg | 3 - 2 |
32 | Herre senior | 20/11 kl. 18:39 | Mellemrunde 2 | VGI | Mitech | FESH SMART HOME | 4 - 4 |
33 | Herre senior | 20/11 kl. 18:48 | Mellemrunde 1 | VGI | Midtjysk Tag | Jørgensen & Utoft | 6 - 2 |
34 | Herre senior | 20/11 kl. 18:57 | Mellemrunde 1 | VGI | JBS-IT.dk | Dino Aps | 4 - 0 |
35 | Herre senior | 20/11 kl. 19:06 | Mellemrunde 2 | VGI | FESH SMART HOME | Babylon Herresalon/revitansel | 2 - 3 |
36 | Herre senior | 20/11 kl. 19:15 | Mellemrunde 2 | VGI | Fisker Byg | Mitech | 1 - 6 |
37 | Herre senior | 20/11 kl. 19:24 | Krydskamp | VGI | Jørgensen & Utoft | Fisker Byg | 5 - 1 |
38 | Herre senior | 20/11 kl. 19:33 | Finalepulje | VGI | JBS-IT.dk | Babylon Herresalon/revitansel | 7 - 0 |
39 | Herre senior | 20/11 kl. 19:42 | Finalepulje | VGI | Midtjysk Tag | Mitech | 3 - 1 |
40 | Herre senior | 20/11 kl. 19:51 | Finalepulje | VGI | Jørgensen & Utoft | JBS-IT.dk | 1 - 1 |
41 | Herre senior | 20/11 kl. 20:00 | Finalepulje | VGI | Babylon Herresalon/revitansel | Midtjysk Tag | 1 - 5 |
42 | Herre senior | 20/11 kl. 20:09 | Finalepulje | VGI | Mitech | Jørgensen & Utoft | 2 - 1 |
43 | Herre senior | 20/11 kl. 20:18 | Finalepulje | VGI | JBS-IT.dk | Midtjysk Tag | 0 - 3 |
44 | Herre senior | 20/11 kl. 20:27 | Finalepulje | VGI | Babylon Herresalon/revitansel | Mitech | 2 - 2 |
45 | Herre senior | 20/11 kl. 20:36 | Finalepulje | VGI | Midtjysk Tag | Jørgensen & Utoft | 5 - 3 |
46 | Herre senior | 20/11 kl. 20:45 | Finalepulje | VGI | Mitech | JBS-IT.dk | 2 - 1 |
47 | Herre senior | 20/11 kl. 20:54 | Finalepulje | VGI | Jørgensen & Utoft | Babylon Herresalon/revitansel | 5 - 2 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Indbyrdes flest scorede mål, 4) Målforskel (alle kampe), 5) Flest scorede mål (alle kampe).