Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
1 | U-11 Drenge | 01/04 kl. 17:00 | P21 | Østhallen 1 | Struer | Lemvig-Nissum | 6 - 14 |
2 | U-11 Drenge | 01/04 kl. 17:30 | P21 | Østhallen 1 | Mejrup-Hvam 1 | Farstrup | 9 - 10 |
3 | U-11 Drenge | 01/04 kl. 18:00 | P20 | Østhallen 1 | KLG 1 | Team Tangen | 9 - 17 |
4 | U-11 Drenge | 01/04 kl. 18:30 | P20 | Østhallen 1 | HT 87 | SGIF 1 | 7 - 11 |
5 | U-11 Drenge | 01/04 kl. 19:00 | P22 | Østhallen 1 | Hjerm | Mejrup-Hvam 2 | 4 - 3 |
6 | U-11 Drenge | 01/04 kl. 19:30 | P22 | Østhallen 1 | SGIF 2 | KLG 2 | 13 - 2 |
52 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 07:30 | P20 | Østhallen 2 | SGIF 1 | Langhøj | 12 - 11 |
53 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 08:00 | P20 | Østhallen 2 | Team Tangen | HT 87 | 15 - 7 |
54 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 08:30 | P21 | Østhallen 2 | Farstrup | Rindum | 18 - 15 |
55 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 09:00 | P21 | Østhallen 2 | Lemvig-Nissum | Mejrup-Hvam 1 | 10 - 7 |
56 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 09:30 | P22 | Østhallen 2 | Mejrup-Hvam 2 | SGIF 2 | 9 - 7 |
57 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 10:00 | P22 | Østhallen 2 | KLG 2 | Hjerm | 2 - 7 |
33 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 10:30 | P20 | Østhallen 1 | Langhøj | HT 87 | 6 - 10 |
34 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 11:00 | P20 | Østhallen 1 | SGIF 1 | KLG 1 | 11 - 15 |
35 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 11:30 | P21 | Østhallen 1 | Farstrup | Struer | 16 - 14 |
36 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 12:00 | P21 | Østhallen 1 | Rindum | Mejrup-Hvam 1 | 8 - 12 |
88 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 13:00 | P20 | Efterskolen | Langhøj | Team Tangen | 6 - 21 |
89 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 13:30 | P20 | Efterskolen | HT 87 | KLG 1 | 8 - 16 |
90 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 14:00 | P21 | Efterskolen | Mejrup-Hvam 1 | Struer | 5 - 6 |
91 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 14:30 | P21 | Efterskolen | Rindum | Lemvig-Nissum | 7 - 13 |
92 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 15:00 | P22 | Efterskolen | KLG 2 | Mejrup-Hvam 2 | 4 - 8 |
93 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 15:30 | P22 | Efterskolen | SGIF 2 | Hjerm | 8 - 9 |
44 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 16:00 | P20 | Østhallen 1 | KLG 1 | Langhøj | 18 - 8 |
45 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 16:30 | P21 | Østhallen 1 | Struer | Rindum | 6 - 10 |
47 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 17:30 | P20 | Østhallen 1 | Team Tangen | SGIF 1 | 14 - 7 |
48 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 18:00 | P21 | Østhallen 1 | Lemvig-Nissum | Farstrup | 12 - 12 |
49 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 18:30 | U11D-MLR 1 | Østhallen 1 | Rindum | KLG 2 | 11 - 5 |
50 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 19:00 | U11D-MLR 2 | Østhallen 1 | HT 87 | SGIF 2 | 10 - 4 |
51 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 19:30 | U11D-MLR 3 | Østhallen 1 | Struer | Mejrup-Hvam 2 | 14 - 6 |
76 | U-11 Drenge | 02/04 kl. 19:30 | U11D-MLR 4 | Østhallen 2 | Langhøj | Hjerm | 12 - 8 |
141 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 08:30 | Kvartfinale B1 | Efterskolen | SGIF 1 | Struer | 14 - 15 |
142 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 09:00 | Kvartfinale B2 | Efterskolen | Mejrup-Hvam 1 | Langhøj | 10 - 3 |
111 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 12:00 | Semifinale B1 | Østhallen 1 | Rindum | Struer | 7 - 10 |
130 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 12:00 | Semifinale B2 | Østhallen 2 | HT 87 | Mejrup-Hvam 1 | 7 - 6 |
148 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 12:00 | Semifinale C1 | Efterskolen | KLG 2 | Hjerm | 5 - 11 |
112 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 12:30 | Semifinale A1 | Østhallen 1 | Team Tangen | Farstrup | 10 - 11 |
131 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 12:30 | Semifinale A2 | Østhallen 2 | Lemvig-Nissum | KLG 1 | 11 - 9 |
149 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 12:30 | Semifinale C2 | Efterskolen | SGIF 2 | Mejrup-Hvam 2 | 9 - 8 |
152 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 14:00 | Finale C | Efterskolen | Hjerm | SGIF 2 | 9 - 7 |
135 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 14:30 | Finale B | Østhallen 2 | Struer | HT 87 | 10 - 9 |
137 | U-11 Drenge | 03/04 kl. 15:40 | Finale A | Østhallen 2 | Farstrup | Lemvig-Nissum | 6 - 10 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Målforskel (alle kampe), 4) Flest scorede mål (alle kampe).