Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
1 | Herre senior | 30/12 kl. 09:00 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 1 | Kvist og Krab | SE Allstars | 3 - 0 |
2 | Herre senior | 30/12 kl. 09:00 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 2 | Teslak Transport | Bygma Esbjerg | 3 - 2 |
3 | Herre senior | 30/12 kl. 09:08 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 1 | Scan Byg | Tøjeksperten Auning | 5 - 2 |
4 | Herre senior | 30/12 kl. 09:08 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 2 | JBS-IT.dk | Frisør Caroline P | 5 - 1 |
5 | Herre senior | 30/12 kl. 09:16 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 1 | Jysk Tømrer | Kvist og Krab | 5 - 2 |
6 | Herre senior | 30/12 kl. 09:16 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 2 | Jørgensen & Utoft | Teslak Transport | 0 - 4 |
7 | Herre senior | 30/12 kl. 09:24 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 1 | SE Allstars | Scan Byg | 4 - 4 |
8 | Herre senior | 30/12 kl. 09:24 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 2 | Bygma Esbjerg | JBS-IT.dk | 1 - 3 |
9 | Herre senior | 30/12 kl. 09:32 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 1 | Tøjeksperten Auning | Jysk Tømrer | 1 - 2 |
10 | Herre senior | 30/12 kl. 09:32 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 2 | Frisør Caroline P | Jørgensen & Utoft | 2 - 4 |
11 | Herre senior | 30/12 kl. 09:40 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 2 | Kvist og Krab | Scan Byg | 3 - 1 |
12 | Herre senior | 30/12 kl. 09:40 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 1 | Teslak Transport | JBS-IT.dk | 4 - 3 |
13 | Herre senior | 30/12 kl. 09:48 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 2 | SE Allstars | Tøjeksperten Auning | 5 - 3 |
14 | Herre senior | 30/12 kl. 09:48 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 1 | Bygma Esbjerg | Frisør Caroline P | 2 - 1 |
15 | Herre senior | 30/12 kl. 09:56 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 2 | Scan Byg | Jysk Tømrer | 3 - 3 |
16 | Herre senior | 30/12 kl. 09:56 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 1 | JBS-IT.dk | Jørgensen & Utoft | 3 - 1 |
17 | Herre senior | 30/12 kl. 10:04 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 2 | Tøjeksperten Auning | Kvist og Krab | 4 - 0 |
18 | Herre senior | 30/12 kl. 10:04 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 1 | Frisør Caroline P | Teslak Transport | 1 - 7 |
19 | Herre senior | 30/12 kl. 10:12 | XL Byg Bramming (Pulje 1) | Hal 2 | Jysk Tømrer | SE Allstars | 4 - 4 |
20 | Herre senior | 30/12 kl. 10:12 | BDO Esbjerg (Pulje 2) | Hal 1 | Jørgensen & Utoft | Bygma Esbjerg | 2 - 2 |
21 | Herre senior | 30/12 kl. 10:20 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | Flisebørsen | Seat Esbjerg | 3 - 1 |
22 | Herre senior | 30/12 kl. 10:20 | Conexio (Pulje 4) | Hal 2 | Team Young Boys | Gartneriet Munk | 2 - 6 |
23 | Herre senior | 30/12 kl. 10:28 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | Selected Car Leasing | DanCake | 4 - 2 |
24 | Herre senior | 30/12 kl. 10:28 | Conexio (Pulje 4) | Hal 2 | Dove Fitness | Thy Race | 2 - 6 |
25 | Herre senior | 30/12 kl. 10:36 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | Husk Hyggen | Flisebørsen | 0 - 7 |
26 | Herre senior | 30/12 kl. 10:36 | Conexio (Pulje 4) | Hal 2 | MH BYG | Team Young Boys | 5 - 1 |
27 | Herre senior | 30/12 kl. 10:44 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | Seat Esbjerg | Selected Car Leasing | 2 - 3 |
28 | Herre senior | 30/12 kl. 10:44 | Conexio (Pulje 4) | Hal 2 | Gartneriet Munk | Dove Fitness | 2 - 2 |
29 | Herre senior | 30/12 kl. 10:52 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 1 | DanCake | Husk Hyggen | 7 - 2 |
30 | Herre senior | 30/12 kl. 10:52 | Conexio (Pulje 4) | Hal 2 | Thy Race | MH BYG | 3 - 2 |
31 | Herre senior | 30/12 kl. 11:00 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | Flisebørsen | Selected Car Leasing | 6 - 2 |
32 | Herre senior | 30/12 kl. 11:00 | Conexio (Pulje 4) | Hal 1 | Team Young Boys | Dove Fitness | 2 - 4 |
33 | Herre senior | 30/12 kl. 11:08 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | Seat Esbjerg | DanCake | 2 - 3 |
34 | Herre senior | 30/12 kl. 11:08 | Conexio (Pulje 4) | Hal 1 | Gartneriet Munk | Thy Race | 3 - 1 |
35 | Herre senior | 30/12 kl. 11:16 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | Selected Car Leasing | Husk Hyggen | 4 - 2 |
36 | Herre senior | 30/12 kl. 11:16 | Conexio (Pulje 4) | Hal 1 | Dove Fitness | MH BYG | 4 - 3 |
37 | Herre senior | 30/12 kl. 11:24 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | DanCake | Flisebørsen | 2 - 6 |
38 | Herre senior | 30/12 kl. 11:24 | Conexio (Pulje 4) | Hal 1 | Thy Race | Team Young Boys | 3 - 3 |
39 | Herre senior | 30/12 kl. 11:32 | Din Tøjmand Bramming (Pulje 3) | Hal 2 | Husk Hyggen | Seat Esbjerg | 4 - 6 |
40 | Herre senior | 30/12 kl. 11:32 | Conexio (Pulje 4) | Hal 1 | MH BYG | Gartneriet Munk | 4 - 4 |
41 | Herre senior | 30/12 kl. 11:40 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 1 | TA Varmeteknik | Knudsens Gardiner | 8 - 1 |
42 | Herre senior | 30/12 kl. 11:40 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 2 | Grafisk ID | Standindonline.com | 5 - 1 |
43 | Herre senior | 30/12 kl. 11:48 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 1 | SES Bombardement | RSM | 4 - 3 |
44 | Herre senior | 30/12 kl. 11:48 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 2 | Bramming B | FC Indover | 3 - 1 |
45 | Herre senior | 30/12 kl. 11:56 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 1 | Nybolig Rekrea | TA Varmeteknik | 3 - 7 |
46 | Herre senior | 30/12 kl. 11:56 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 2 | FC Onana | Grafisk ID | 1 - 4 |
47 | Herre senior | 30/12 kl. 12:04 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 1 | Knudsens Gardiner | SES Bombardement | 2 - 3 |
48 | Herre senior | 30/12 kl. 12:04 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 2 | Standindonline.com | Bramming B | 2 - 0 |
49 | Herre senior | 30/12 kl. 12:12 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 1 | RSM | Nybolig Rekrea | 2 - 7 |
50 | Herre senior | 30/12 kl. 12:12 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 2 | FC Indover | FC Onana | 1 - 3 |
51 | Herre senior | 30/12 kl. 12:20 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 2 | TA Varmeteknik | SES Bombardement | 6 - 0 |
52 | Herre senior | 30/12 kl. 12:20 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 1 | Grafisk ID | Bramming B | 4 - 2 |
53 | Herre senior | 30/12 kl. 12:28 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 2 | Knudsens Gardiner | RSM | 2 - 5 |
54 | Herre senior | 30/12 kl. 12:28 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 1 | Standindonline.com | FC Indover | 5 - 2 |
55 | Herre senior | 30/12 kl. 12:36 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 2 | SES Bombardement | Nybolig Rekrea | 1 - 6 |
56 | Herre senior | 30/12 kl. 12:36 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 1 | Bramming B | FC Onana | 1 - 3 |
57 | Herre senior | 30/12 kl. 12:44 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 2 | RSM | TA Varmeteknik | 1 - 6 |
58 | Herre senior | 30/12 kl. 12:44 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 1 | FC Indover | Grafisk ID | 2 - 2 |
59 | Herre senior | 30/12 kl. 12:52 | AutoCramer Bramming (Pulje 5) | Hal 2 | Nybolig Rekrea | Knudsens Gardiner | 3 - 2 |
60 | Herre senior | 30/12 kl. 12:52 | Sportmaster Bramming (Pulje 6) | Hal 1 | FC Onana | Standindonline.com | 2 - 2 |
61 | Herre senior | 30/12 kl. 13:00 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 1 | Madsens meloner | FC Kids | 1 - 0 |
62 | Herre senior | 30/12 kl. 13:00 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 2 | Midtjysk Tag | Safania | 3 - 1 |
63 | Herre senior | 30/12 kl. 13:08 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 1 | Kontoret Bramming | Tommerup Efterskole | 1 - 4 |
64 | Herre senior | 30/12 kl. 13:08 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 2 | Wadts Banats | Mitech | 2 - 8 |
65 | Herre senior | 30/12 kl. 13:16 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 1 | Nørager Tømrer og snedker | Madsens meloner | 5 - 2 |
66 | Herre senior | 30/12 kl. 13:16 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 2 | Mose Automobiler | Midtjysk Tag | 4 - 4 |
67 | Herre senior | 30/12 kl. 13:24 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 1 | FC Kids | Kontoret Bramming | 6 - 2 |
68 | Herre senior | 30/12 kl. 13:24 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 2 | Safania | Wadts Banats | 5 - 4 |
69 | Herre senior | 30/12 kl. 13:32 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Nørager Tømrer og snedker | 3 - 1 |
70 | Herre senior | 30/12 kl. 13:32 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 2 | Mitech | Mose Automobiler | 4 - 2 |
71 | Herre senior | 30/12 kl. 13:40 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 2 | Madsens meloner | Kontoret Bramming | 8 - 2 |
72 | Herre senior | 30/12 kl. 13:40 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Wadts Banats | 5 - 2 |
73 | Herre senior | 30/12 kl. 13:48 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 2 | FC Kids | Tommerup Efterskole | 3 - 6 |
74 | Herre senior | 30/12 kl. 13:48 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 1 | Safania | Mitech | 1 - 3 |
75 | Herre senior | 30/12 kl. 13:56 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 2 | Kontoret Bramming | Nørager Tømrer og snedker | 1 - 7 |
76 | Herre senior | 30/12 kl. 13:56 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 1 | Wadts Banats | Mose Automobiler | 2 - 6 |
77 | Herre senior | 30/12 kl. 14:04 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 2 | Tommerup Efterskole | Madsens meloner | 4 - 1 |
78 | Herre senior | 30/12 kl. 14:04 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 1 | Mitech | Midtjysk Tag | 2 - 2 |
79 | Herre senior | 30/12 kl. 14:12 | Club La Santa (Pulje 7) | Hal 2 | Nørager Tømrer og snedker | FC Kids | 4 - 4 |
80 | Herre senior | 30/12 kl. 14:12 | Storgaard Biler (Pulje 8) | Hal 1 | Mose Automobiler | Safania | 6 - 2 |
81 | Herre senior | 30/12 kl. 14:30 | Knudsens Gardiner (Semifinalepulje 1) | Hal 1 | Teslak Transport | Nybolig Rekrea | 2 - 2 |
82 | Herre senior | 30/12 kl. 14:38 | Knudsens Gardiner (Semifinalepulje 1) | Hal 1 | Flisebørsen | Standindonline.com | 4 - 3 |
105 | Herre senior | 30/12 kl. 14:44 | Terminalen Esbjerg (Semifinalepulje 4) | Hal 1 | Jysk Tømrer | Mitech | 2 - 3 |
83 | Herre senior | 30/12 kl. 14:46 | RealMæglerne Esbjerg (Semifinalepulje 2) | Hal 1 | TA Varmeteknik | JBS-IT.dk | 5 - 1 |
84 | Herre senior | 30/12 kl. 14:54 | RealMæglerne Esbjerg (Semifinalepulje 2) | Hal 1 | Grafisk ID | Selected Car Leasing | 2 - 4 |
85 | Herre senior | 30/12 kl. 15:02 | Knudsens Gardiner (Semifinalepulje 1) | Hal 1 | Teslak Transport | Standindonline.com | 4 - 1 |
86 | Herre senior | 30/12 kl. 15:10 | Knudsens Gardiner (Semifinalepulje 1) | Hal 1 | Nybolig Rekrea | Flisebørsen | 4 - 3 |
87 | Herre senior | 30/12 kl. 15:18 | RealMæglerne Esbjerg (Semifinalepulje 2) | Hal 1 | TA Varmeteknik | Selected Car Leasing | 2 - 3 |
88 | Herre senior | 30/12 kl. 15:26 | RealMæglerne Esbjerg (Semifinalepulje 2) | Hal 1 | JBS-IT.dk | Grafisk ID | 3 - 6 |
89 | Herre senior | 30/12 kl. 15:34 | Knudsens Gardiner (Semifinalepulje 1) | Hal 1 | Standindonline.com | Nybolig Rekrea | 2 - 6 |
90 | Herre senior | 30/12 kl. 15:42 | Knudsens Gardiner (Semifinalepulje 1) | Hal 1 | Flisebørsen | Teslak Transport | 4 - 2 |
91 | Herre senior | 30/12 kl. 15:50 | RealMæglerne Esbjerg (Semifinalepulje 2) | Hal 1 | Selected Car Leasing | JBS-IT.dk | 1 - 2 |
92 | Herre senior | 30/12 kl. 15:58 | RealMæglerne Esbjerg (Semifinalepulje 2) | Hal 1 | Grafisk ID | TA Varmeteknik | 3 - 3 |
93 | Herre senior | 30/12 kl. 16:06 | Krydskamp 1 | Hal 1 | Flisebørsen | TA Varmeteknik | 4 - 3 |
94 | Herre senior | 30/12 kl. 16:14 | BPI (Semifinalepulje 3) | Hal 1 | Gartneriet Munk | Midtjysk Tag | 3 - 2 |
95 | Herre senior | 30/12 kl. 16:22 | BPI (Semifinalepulje 3) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Kvist og Krab | 6 - 2 |
96 | Herre senior | 30/12 kl. 16:30 | Terminalen Esbjerg (Semifinalepulje 4) | Hal 1 | Mitech | Thy Race | 6 - 2 |
97 | Herre senior | 30/12 kl. 16:38 | Terminalen Esbjerg (Semifinalepulje 4) | Hal 1 | Jysk Tømrer | Nørager Tømrer og snedker | 4 - 2 |
98 | Herre senior | 30/12 kl. 16:46 | BPI (Semifinalepulje 3) | Hal 1 | Gartneriet Munk | Kvist og Krab | 4 - 2 |
99 | Herre senior | 30/12 kl. 16:54 | BPI (Semifinalepulje 3) | Hal 1 | Midtjysk Tag | Tommerup Efterskole | 2 - 4 |
100 | Herre senior | 30/12 kl. 17:02 | Terminalen Esbjerg (Semifinalepulje 4) | Hal 1 | Mitech | Nørager Tømrer og snedker | 1 - 2 |
101 | Herre senior | 30/12 kl. 17:10 | Terminalen Esbjerg (Semifinalepulje 4) | Hal 1 | Thy Race | Jysk Tømrer | 3 - 1 |
102 | Herre senior | 30/12 kl. 17:18 | BPI (Semifinalepulje 3) | Hal 1 | Kvist og Krab | Midtjysk Tag | 3 - 0 |
103 | Herre senior | 30/12 kl. 17:26 | BPI (Semifinalepulje 3) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Gartneriet Munk | 0 - 0 |
104 | Herre senior | 30/12 kl. 17:36 | Terminalen Esbjerg (Semifinalepulje 4) | Hal 1 | Nørager Tømrer og snedker | Thy Race | 2 - 1 |
106 | Herre senior | 30/12 kl. 17:52 | Krydskamp 1 | Hal 1 | Gartneriet Munk | Mitech | 4 - 2 |
107 | Herre senior | 30/12 kl. 18:00 | Krydskamp 2 | Hal 1 | Flisebørsen | Gartneriet Munk | 2 - 4 |
108 | Herre senior | 30/12 kl. 19:00 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Nybolig Rekrea | Tommerup Efterskole | 2 - 3 |
109 | Herre senior | 30/12 kl. 19:08 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Selected Car Leasing | Nørager Tømrer og snedker | 2 - 3 |
110 | Herre senior | 30/12 kl. 19:16 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Gartneriet Munk | Nybolig Rekrea | 4 - 3 |
111 | Herre senior | 30/12 kl. 19:24 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Selected Car Leasing | 5 - 3 |
112 | Herre senior | 30/12 kl. 19:32 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Nørager Tømrer og snedker | Gartneriet Munk | 1 - 5 |
113 | Herre senior | 30/12 kl. 19:40 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Nybolig Rekrea | Selected Car Leasing | 2 - 3 |
114 | Herre senior | 30/12 kl. 19:48 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Tommerup Efterskole | Nørager Tømrer og snedker | 5 - 0 |
115 | Herre senior | 30/12 kl. 19:56 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Selected Car Leasing | Gartneriet Munk | 3 - 4 |
116 | Herre senior | 30/12 kl. 20:04 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Nørager Tømrer og snedker | Nybolig Rekrea | 3 - 2 |
117 | Herre senior | 30/12 kl. 20:12 | Skechers (Finalepulje) | Hal 1 | Gartneriet Munk | Tommerup Efterskole | 3 - 2 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Indbyrdes flest scorede mål, 4) Målforskel (alle kampe), 5) Flest scorede mål (alle kampe).