Find dit hold
1 | U12C | 26/01 kl. 16:00 | Pulje 1 | Bane 1 | Tarp 1 | SSK 2 | |
2 | U12C | 26/01 kl. 16:08 | Pulje 2 | Bane 1 | Varde 2 | Tarp 2 | |
3 | U12C | 26/01 kl. 16:16 | Pulje 1 | Bane 1 | KLG X | NRUI | |
4 | U12C | 26/01 kl. 16:24 | Pulje 2 | Bane 1 | KLG Y | KLG C | |
5 | U12C | 26/01 kl. 16:32 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 2 | KLG X | |
6 | U12C | 26/01 kl. 16:40 | Pulje 2 | Bane 1 | Tarp 2 | KLG Y | |
7 | U12C | 26/01 kl. 16:48 | Pulje 1 | Bane 1 | NRUI | Tarp 1 | |
8 | U12C | 26/01 kl. 16:56 | Pulje 2 | Bane 1 | KLG C | Varde 2 | |
9 | U12C | 26/01 kl. 17:04 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 2 | NRUI | |
10 | U12C | 26/01 kl. 17:12 | Pulje 2 | Bane 1 | KLG Y | Varde 2 | |
11 | U12C | 26/01 kl. 17:20 | Pulje 1 | Bane 1 | Tarp 1 | KLG X | |
12 | U12C | 26/01 kl. 17:28 | Pulje 2 | Bane 1 | KLG C | Tarp 2 | |
13 | U12AB | 26/01 kl. 17:36 | Pulje 1 | Bane 1 | Varde 1 | SSK 1 | |
14 | U12C | 26/01 kl. 17:44 | Semifinale | Bane 1 | SSK 2 | KLG Y | |
15 | U12AB | 26/01 kl. 17:54 | Pulje 2 | Bane 1 | Ringkøbing | Skærbæk 2 | |
16 | U12C | 26/01 kl. 18:02 | Semifinale | Bane 1 | Varde 2 | KLG X | |
17 | U12AB | 26/01 kl. 18:12 | Pulje 1 | Bane 1 | Skærbæk 1 | Guldminen 1 | |
18 | U12C | 26/01 kl. 18:20 | 7.-8. plads | Bane 1 | Tarp 1 | Tarp 2 | |
19 | U12AB | 26/01 kl. 18:28 | Pulje 2 | Bane 1 | Dybbøl | Guldminen 2 | |
20 | U12C | 26/01 kl. 18:36 | 5.-6. plads | Bane 1 | NRUI | KLG C | |
21 | U12AB | 26/01 kl. 18:44 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 1 | Skærbæk 1 | |
22 | U12C | 26/01 kl. 18:52 | 3.-4. plads | Bane 1 | SSK 2 | Varde 2 | |
23 | U12AB | 26/01 kl. 19:02 | Pulje 2 | Bane 1 | Skærbæk 2 | Dybbøl | |
24 | U12C | 26/01 kl. 19:10 | Finale | Bane 1 | KLG Y | KLG X | |
25 | U12AB | 26/01 kl. 19:20 | Pulje 1 | Bane 1 | Guldminen 1 | Varde 1 | |
26 | U12AB | 26/01 kl. 19:40 | Pulje 2 | Bane 1 | Guldminen 2 | Ringkøbing | |
27 | U12AB | 26/01 kl. 19:48 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 1 | Guldminen 1 | |
28 | U12AB | 26/01 kl. 19:56 | Pulje 2 | Bane 1 | Dybbøl | Ringkøbing | |
29 | U12AB | 26/01 kl. 20:04 | Pulje 1 | Bane 1 | Varde 1 | Skærbæk 1 | |
30 | U12AB | 26/01 kl. 20:12 | Pulje 2 | Bane 1 | Guldminen 2 | Skærbæk 2 | |
31 | U12AB | 26/01 kl. 20:23 | Semifinale | Bane 1 | Guldminen 1 | Dybbøl | |
32 | U12AB | 26/01 kl. 20:33 | Semifinale | Bane 1 | Guldminen 2 | Skærbæk 1 | |
33 | U12AB | 26/01 kl. 20:43 | 7.-8. plads | Bane 1 | Varde 1 | Ringkøbing | |
34 | U12AB | 26/01 kl. 20:51 | 5.-6. plads | Bane 1 | SSK 1 | Skærbæk 2 | |
35 | U12AB | 26/01 kl. 20:59 | 3.-4. plads | Bane 1 | Guldminen 1 | Skærbæk 1 | |
36 | U12AB | 26/01 kl. 21:09 | Finale | Bane 1 | Dybbøl | Guldminen 2 | |
37 | U8 | 27/01 kl. 08:00 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 1 | Spangsbjerg 1 | |
38 | U8 | 27/01 kl. 08:08 | Pulje 1 | Bane 1 | Kibæk | SSK 2 | |
39 | U8 | 27/01 kl. 08:16 | Pulje 1 | Bane 1 | Spangsbjerg 1 | Esbjerg IF | |
40 | U8 | 27/01 kl. 08:24 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 2 | SSK 1 | |
41 | U8 | 27/01 kl. 08:32 | Pulje 1 | Bane 1 | Esbjerg IF | Kibæk | |
42 | U8 | 27/01 kl. 08:40 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 2 | Spangsbjerg 1 | |
43 | U8 | 27/01 kl. 08:48 | Pulje 1 | Bane 1 | Kibæk | SSK 1 | |
44 | U8 | 27/01 kl. 08:56 | Pulje 1 | Bane 1 | Esbjerg IF | SSK 2 | |
45 | U8 | 27/01 kl. 09:04 | Pulje 1 | Bane 1 | Spangsbjerg 1 | Kibæk | |
46 | U8 | 27/01 kl. 09:12 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 1 | Esbjerg IF | |
47 | U8 | 27/01 kl. 09:23 | Finale | Bane 1 | Nr. 1 pulje 1 | Nr. 2 pulje 1 | |
48 | U11C | 27/01 kl. 10:00 | Pulje 1 | Bane 1 | Spangsbjerg | Bramming | |
49 | U11C | 27/01 kl. 10:08 | Pulje 2 | Bane 1 | SSK | Kibæk | |
50 | U11C | 27/01 kl. 10:16 | Pulje 1 | Bane 1 | Hjerting | Næsby | |
51 | U11C | 27/01 kl. 10:24 | Pulje 2 | Bane 1 | FC Skanderborg | Sønderborg BNS | |
52 | U11C | 27/01 kl. 10:32 | Pulje 1 | Bane 1 | Bramming | Hjerting | |
53 | U11C | 27/01 kl. 10:40 | Pulje 2 | Bane 1 | Kibæk | FC Skanderborg | |
54 | U11C | 27/01 kl. 10:48 | Pulje 1 | Bane 1 | Næsby | Spangsbjerg | |
55 | U11C | 27/01 kl. 10:56 | Pulje 2 | Bane 1 | SSK | Sønderborg BNS | |
56 | U11C | 27/01 kl. 11:04 | Pulje 1 | Bane 1 | Bramming | Næsby | |
57 | U11C | 27/01 kl. 11:12 | Pulje 2 | Bane 1 | FC Skanderborg | SSK | |
58 | U11C | 27/01 kl. 11:20 | Pulje 1 | Bane 1 | Spangsbjerg | Hjerting | |
59 | U11C | 27/01 kl. 11:28 | Pulje 2 | Bane 1 | Sønderborg BNS | Kibæk | |
60 | U11C | 27/01 kl. 11:39 | Semifinale | Bane 1 | Næsby | Sønderborg BNS | |
61 | U11C | 27/01 kl. 11:49 | Semifinale | Bane 1 | Kibæk | Bramming | |
62 | U11C | 27/01 kl. 11:59 | 7.-8. plads | Bane 1 | Spangsbjerg | SSK | |
63 | U11C | 27/01 kl. 12:07 | 5.-6. plads | Bane 1 | Hjerting | FC Skanderborg | |
64 | U11C | 27/01 kl. 12:15 | 3.-4. plads | Bane 1 | Næsby | Bramming | |
65 | U11C | 27/01 kl. 12:25 | Finale | Bane 1 | Sønderborg BNS | Kibæk | |
66 | U11AB | 27/01 kl. 12:50 | Pulje 1 | Bane 1 | Kibæk IF | SSK | |
67 | U11AB | 27/01 kl. 12:58 | Pulje 2 | Bane 1 | Tjæreborg | Spangsbjerg | |
68 | U11AB | 27/01 kl. 13:06 | Pulje 3 | Bane 1 | Dybbøl | Hjerting IF | |
69 | U11AB | 27/01 kl. 13:14 | Pulje 4 | Bane 1 | Varde | Fraugde | |
70 | U11AB | 27/01 kl. 13:22 | Pulje 1 | Bane 1 | Sønderborg BNS | Kibæk IF | |
71 | U11AB | 27/01 kl. 13:30 | Pulje 2 | Bane 1 | Næsby | Tjæreborg | |
72 | U11AB | 27/01 kl. 13:38 | Pulje 3 | Bane 1 | FC Skanderborg | Dybbøl | |
73 | U11AB | 27/01 kl. 13:46 | Pulje 4 | Bane 1 | Bramming | Varde | |
74 | U11AB | 27/01 kl. 13:54 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK | Sønderborg BNS | |
75 | U11AB | 27/01 kl. 14:02 | Pulje 2 | Bane 1 | Spangsbjerg | Næsby | |
76 | U11AB | 27/01 kl. 14:10 | Pulje 3 | Bane 1 | Hjerting IF | FC Skanderborg | |
77 | U11AB | 27/01 kl. 14:18 | Pulje 4 | Bane 1 | Fraugde | Bramming | |
78 | U11AB | 27/01 kl. 14:26 | Kvartfinale | Bane 1 | Kibæk IF | Spangsbjerg | |
79 | U11AB | 27/01 kl. 14:36 | Kvartfinale | Bane 1 | Næsby | SSK | |
80 | U11AB | 27/01 kl. 14:46 | Kvartfinale | Bane 1 | Dybbøl | Fraugde | |
81 | U11AB | 27/01 kl. 14:56 | Kvartfinale | Bane 1 | Bramming | Hjerting IF | |
82 | U11AB | 27/01 kl. 15:06 | Placeringskamp | Bane 1 | Sønderborg BNS | Tjæreborg | |
83 | U11AB | 27/01 kl. 15:14 | Placeringskamp | Bane 1 | FC Skanderborg | Varde | |
84 | U11AB | 27/01 kl. 15:22 | 5.-8. plads | Bane 1 | Kibæk IF | SSK | |
85 | U11AB | 27/01 kl. 15:30 | 5.-8. plads | Bane 1 | Fraugde | Hjerting IF | |
86 | U11AB | 27/01 kl. 15:38 | Semifinale | Bane 1 | Spangsbjerg | Næsby | |
87 | U11AB | 27/01 kl. 15:48 | Semifinale | Bane 1 | Dybbøl | Bramming | |
88 | U11AB | 27/01 kl. 15:58 | 11.-12. plads | Bane 1 | Sønderborg BNS | FC Skanderborg | |
89 | U11AB | 27/01 kl. 16:06 | 9.-10. plads | Bane 1 | Tjæreborg | Varde | |
90 | U11AB | 27/01 kl. 16:14 | 3.-4. plads | Bane 1 | Næsby | Bramming | |
91 | U11AB | 27/01 kl. 16:24 | Finale | Bane 1 | Spangsbjerg | Dybbøl | |
92 | U13BC | 27/01 kl. 16:55 | Pulje 1 | Bane 1 | SGI/SSK 1 | NRUI | |
93 | U13BC | 27/01 kl. 17:03 | Pulje 2 | Bane 1 | SGI/SSK 2 | Harte | |
94 | U13BC | 27/01 kl. 17:11 | Pulje 1 | Bane 1 | Team VAB | Ikast | |
95 | U13BC | 27/01 kl. 17:19 | Pulje 2 | Bane 1 | SGI/SSK 3 | Uldum | |
96 | U13BC | 27/01 kl. 17:27 | Pulje 1 | Bane 1 | NRUI | Team VAB | |
97 | U13BC | 27/01 kl. 17:35 | Pulje 2 | Bane 1 | Harte | SGI/SSK 3 | |
98 | U13BC | 27/01 kl. 17:43 | Pulje 1 | Bane 1 | Ikast | SGI/SSK 1 | |
99 | U13A | 27/01 kl. 17:51 | Pulje 1 | Bane 1 | Dybbøl | All stars | |
100 | U13BC | 27/01 kl. 17:59 | Pulje 2 | Bane 1 | Uldum | SGI/SSK 2 | |
101 | U13A | 27/01 kl. 18:07 | Pulje 1 | Bane 1 | Team Vab | Ikast 1 | |
102 | U13BC | 27/01 kl. 18:15 | Pulje 1 | Bane 1 | NRUI | Ikast | |
103 | U13A | 27/01 kl. 18:23 | Pulje 1 | Bane 1 | All stars | NT pigerne | |
104 | U13BC | 27/01 kl. 18:31 | Pulje 2 | Bane 1 | SGI/SSK 3 | SGI/SSK 2 | |
105 | U13A | 27/01 kl. 18:39 | Pulje 1 | Bane 1 | Ikast 1 | Dybbøl | |
106 | U13BC | 27/01 kl. 18:47 | Pulje 1 | Bane 1 | SGI/SSK 1 | Team VAB | |
107 | U13A | 27/01 kl. 18:55 | Pulje 1 | Bane 1 | NT pigerne | Team Vab | |
108 | U13BC | 27/01 kl. 19:03 | Pulje 2 | Bane 1 | Uldum | Harte | |
109 | U13A | 27/01 kl. 19:11 | Pulje 1 | Bane 1 | Ikast 1 | All stars | |
110 | U13BC | 27/01 kl. 19:19 | 7.-8. plads | Bane 1 | NRUI | SGI/SSK 2 | |
111 | U13A | 27/01 kl. 19:27 | Pulje 1 | Bane 1 | Team Vab | Dybbøl | |
112 | U13BC | 27/01 kl. 19:35 | Semifinale | Bane 1 | Ikast | Harte | |
113 | U13A | 27/01 kl. 19:45 | Pulje 1 | Bane 1 | NT pigerne | Ikast 1 | |
114 | U13BC | 27/01 kl. 19:53 | Semifinale | Bane 1 | Uldum | Team VAB | |
115 | U13A | 27/01 kl. 20:03 | Pulje 1 | Bane 1 | All stars | Team Vab | |
116 | U13BC | 27/01 kl. 20:11 | 5.-6. plads | Bane 1 | SGI/SSK 1 | SGI/SSK 3 | |
117 | U13A | 27/01 kl. 20:19 | Pulje 1 | Bane 1 | Dybbøl | NT pigerne | |
118 | U13BC | 27/01 kl. 20:27 | 3.-4. plads | Bane 1 | Harte | Team VAB | |
119 | U13BC | 27/01 kl. 20:37 | Finale | Bane 1 | Ikast | Uldum | |
120 | U13A | 27/01 kl. 20:47 | Finale | Bane 1 | Ikast 1 | All stars | |
121 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:00 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 1 | Bramming 1 | |
122 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:00 | Pulje 2 | Bane 2 | SSK 2 | Esbjerg IF | |
123 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:07 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 3 | AMUI | |
124 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:07 | Pulje 2 | Bane 2 | Bramming 2 | SSK 4 | |
125 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:14 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 3 | Bramming 1 | |
126 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:14 | Pulje 2 | Bane 2 | Esbjerg IF | Bramming 2 | |
127 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:21 | Pulje 1 | Bane 1 | AMUI | SSK 1 | |
128 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:21 | Pulje 2 | Bane 2 | SSK 4 | SSK 2 | |
129 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:28 | Pulje 1 | Bane 1 | Bramming 1 | AMUI | |
130 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:28 | Pulje 2 | Bane 2 | SSK 4 | Esbjerg IF | |
131 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:35 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK 1 | SSK 3 | |
132 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:35 | Pulje 2 | Bane 2 | SSK 2 | Bramming 2 | |
133 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:42 | Ekstra | Bane 1 | Hold 1 - Pulje 2 | Hold 2 - Pulje 1 | |
134 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:42 | Ekstra | Bane 2 | Hold 3 - Pulje 1 | Hold 4 - Pulje 2 | |
135 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:49 | Ekstra | Bane 1 | Hold 5 - Pulje 1 | Hold 6 - Pulje 2 | |
136 | U6/U7 | 28/01 kl. 08:49 | Ekstra | Bane 2 | Hold 7 - Pulje 2 | Hold 8 - Pulje 1 | |
137 | U9 | 28/01 kl. 09:20 | Pulje 1 | Bane 1 | Hjerting 1 | Tjæreborg 1 | |
138 | U9 | 28/01 kl. 09:28 | Pulje 2 | Bane 1 | SSK 1 | Esbjerg IF 92 | |
139 | U9 | 28/01 kl. 09:36 | Pulje 3 | Bane 1 | Harte | SSK 2 | |
140 | U9 | 28/01 kl. 09:44 | Pulje 4 | Bane 1 | Hjerting 2 | Tjæreborg 2 | |
141 | U9 | 28/01 kl. 09:52 | Pulje 1 | Bane 1 | Sønderborg 1 | Hjerting 1 | |
142 | U9 | 28/01 kl. 10:00 | Pulje 2 | Bane 1 | Toftlund | SSK 1 | |
143 | U9 | 28/01 kl. 10:08 | Pulje 3 | Bane 1 | Sønderborg 2 | Harte | |
144 | U9 | 28/01 kl. 10:16 | Pulje 4 | Bane 1 | Ikast FC | Hjerting 2 | |
145 | U9 | 28/01 kl. 10:24 | Pulje 1 | Bane 1 | Tjæreborg 1 | Sønderborg 1 | |
146 | U9 | 28/01 kl. 10:32 | Pulje 2 | Bane 1 | Esbjerg IF 92 | Toftlund | |
147 | U9 | 28/01 kl. 10:40 | Pulje 3 | Bane 1 | SSK 2 | Sønderborg 2 | |
148 | U9 | 28/01 kl. 10:48 | Pulje 4 | Bane 1 | Tjæreborg 2 | Ikast FC | |
149 | U9 | 28/01 kl. 10:56 | Kvartfinale | Bane 1 | Sønderborg 1 | Toftlund | |
150 | U9 | 28/01 kl. 11:06 | Kvartfinale | Bane 1 | Esbjerg IF 92 | Tjæreborg 1 | |
151 | U9 | 28/01 kl. 11:16 | Kvartfinale | Bane 1 | Sønderborg 2 | Tjæreborg 2 | |
152 | U9 | 28/01 kl. 11:26 | Kvartfinale | Bane 1 | Ikast FC | Harte | |
153 | U9 | 28/01 kl. 11:36 | Placeringskamp | Bane 1 | Hjerting 1 | SSK 1 | |
154 | U9 | 28/01 kl. 11:44 | Placeringskamp | Bane 1 | SSK 2 | Hjerting 2 | |
155 | U9 | 28/01 kl. 11:52 | 5.-8. plads | Bane 1 | Toftlund | Tjæreborg 2 | |
156 | U9 | 28/01 kl. 12:00 | 5.-8. plads | Bane 1 | Esbjerg IF 92 | Ikast FC | |
157 | U9 | 28/01 kl. 12:08 | Semifinale | Bane 1 | Sønderborg 1 | Sønderborg 2 | |
158 | U9 | 28/01 kl. 12:18 | Semifinale | Bane 1 | Tjæreborg 1 | Harte | |
159 | U9 | 28/01 kl. 12:28 | 11.-12. plads | Bane 1 | SSK 1 | Hjerting 2 | |
160 | U9 | 28/01 kl. 12:36 | 9.-10. plads | Bane 1 | Hjerting 1 | SSK 2 | |
161 | U9 | 28/01 kl. 12:44 | 3.-4. plads | Bane 1 | Sønderborg 2 | Tjæreborg 1 | |
162 | U9 | 28/01 kl. 12:54 | Finale | Bane 1 | Sønderborg 1 | Harte | |
163 | U10BC | 28/01 kl. 13:20 | Pulje 1 | Bane 1 | SSK | Varde IF | |
164 | U10A | 28/01 kl. 13:28 | Pulje 1 | Bane 1 | Hjerting IF 1 | Bramming 1 | |
165 | U10BC | 28/01 kl. 13:36 | Pulje 2 | Bane 1 | Hjerting IF 3 | Toftlund | |
166 | U10A | 28/01 kl. 13:44 | Pulje 2 | Bane 1 | Hjerting IF 2 | Sønderborg Fremad | |
167 | U10BC | 28/01 kl. 13:52 | Pulje 1 | Bane 1 | Middelfart | SSK | |
168 | U10A | 28/01 kl. 14:00 | Pulje 1 | Bane 1 | Miami pigerne | Hjerting IF 1 | |
169 | U10BC | 28/01 kl. 14:08 | Pulje 2 | Bane 1 | Bramming 2 | Hjerting IF 3 | |
170 | U10A | 28/01 kl. 14:16 | Pulje 2 | Bane 1 | Ikast FC | Hjerting IF 2 | |
171 | U10BC | 28/01 kl. 14:24 | Pulje 1 | Bane 1 | Varde IF | Middelfart | |
172 | U10A | 28/01 kl. 14:32 | Pulje 1 | Bane 1 | Bramming 1 | Miami pigerne | |
173 | U10BC | 28/01 kl. 14:40 | Pulje 2 | Bane 1 | Toftlund | Bramming 2 | |
174 | U10A | 28/01 kl. 14:48 | Pulje 2 | Bane 1 | Sønderborg Fremad | Ikast FC | |
175 | U10BC | 28/01 kl. 14:56 | Placeringskamp | Bane 1 | Varde IF | Hjerting IF 3 | |
176 | U10A | 28/01 kl. 15:04 | Placeringskamp | Bane 1 | Hjerting IF 1 | Hjerting IF 2 | |
177 | U10BC | 28/01 kl. 15:12 | Semifinale | Bane 1 | Middelfart | Bramming 2 | |
178 | U10A | 28/01 kl. 15:22 | Semifinale | Bane 1 | Bramming 1 | Ikast FC | |
179 | U10BC | 28/01 kl. 15:32 | Semifinale | Bane 1 | Toftlund | SSK | |
180 | U10A | 28/01 kl. 15:42 | Semifinale | Bane 1 | Sønderborg Fremad | Miami pigerne | |
181 | U10BC | 28/01 kl. 15:52 | 3.-5. plads | Bane 1 | Bramming 2 | Varde IF | |
182 | U10A | 28/01 kl. 16:00 | 3.-4. plads | Bane 1 | Ikast FC | Hjerting IF 2 | |
183 | U10BC | 28/01 kl. 16:08 | 3.-5. plads | Bane 1 | SSK | Hjerting IF 3 | |
184 | U10A | 28/01 kl. 16:16 | 5.-6. plads | Bane 1 | Sønderborg Fremad | Hjerting IF 1 | |
185 | U10BC | 28/01 kl. 16:24 | Finale | Bane 1 | Middelfart | Toftlund | |
186 | U10A | 28/01 kl. 16:34 | Finale | Bane 1 | Bramming 1 | Miami pigerne | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.