1 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:00 | Pulje 1 | Skibet Hallen | FLOORtastic Ladies | De Ondeste Æsler 1 | |
2 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:07 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De unge tøser | Padel kvinderne | |
3 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:14 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Floorball'ers undercovers | De Ondeste Æsler 2 | |
4 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:21 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Dream Team | Vakant | |
5 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:28 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De Ondeste Æsler 1 | De unge tøser | |
6 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:35 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Padel kvinderne | FLOORtastic Ladies | |
7 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:42 | Pulje 2 | Skibet Hallen | De Ondeste Æsler 2 | Dream Team | |
8 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:49 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Vakant | Floorball'ers undercovers | |
9 | Old-Girls | 23/02 kl. 18:56 | Pulje 1 | Skibet Hallen | FLOORtastic Ladies | De unge tøser | |
10 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:03 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Padel kvinderne | De Ondeste Æsler 1 | |
11 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:10 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Vakant | De Ondeste Æsler 2 | |
12 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:17 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Floorball'ers undercovers | Dream Team | |
13 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:24 | Kvartfinale 1 | Skibet Hallen | De unge tøser | Vakant | |
14 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:31 | Kvartfinale 2 | Skibet Hallen | De Ondeste Æsler 1 | Dream Team | |
15 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:38 | Kvartfinale 3 | Skibet Hallen | Floorball'ers undercovers | Padel kvinderne | |
16 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:45 | Kvartfinale 4 | Skibet Hallen | De Ondeste Æsler 2 | FLOORtastic Ladies | |
17 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:52 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | De unge tøser | Floorball'ers undercovers | |
18 | Old-Girls | 23/02 kl. 19:59 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | Dream Team | De Ondeste Æsler 2 | |
19 | Old-Girls | 23/02 kl. 20:06 | Finale | Skibet Hallen | De unge tøser | Dream Team | |
20 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | Uldum If 2 | |
21 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:07 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Jelling FS | TN transport | |
22 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:14 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Skibet IF 2 | Uldum If 1 | |
23 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:21 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Skibet Tøserne | FC Kammer | |
24 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:28 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Uldum If 2 | Jelling FS | |
25 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:35 | Pulje 1 | Skibet Hallen | TN transport | Skibet IF 1 | |
26 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:42 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Uldum If 1 | Skibet Tøserne | |
27 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:49 | Pulje 2 | Skibet Hallen | FC Kammer | Skibet IF 2 | |
28 | U11 Drenge | 24/02 kl. 09:56 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Uldum If 2 | TN transport | |
29 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:03 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | Jelling FS | |
30 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:10 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Skibet Tøserne | Skibet IF 2 | |
31 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:17 | Pulje 2 | Skibet Hallen | FC Kammer | Uldum If 1 | |
32 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:24 | Kvartfinale 1 | Skibet Hallen | Uldum If 2 | Skibet Tøserne | |
33 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:31 | Kvartfinale 2 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | Skibet IF 2 | |
34 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:38 | Kvartfinale 3 | Skibet Hallen | Uldum If 1 | TN transport | |
35 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:45 | Kvartfinale 4 | Skibet Hallen | FC Kammer | Jelling FS | |
36 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:52 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | Uldum If 2 | TN transport | |
37 | U11 Drenge | 24/02 kl. 10:59 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | FC Kammer | |
38 | U11 Drenge | 24/02 kl. 11:06 | Finale | Skibet Hallen | Uldum If 2 | Skibet IF 1 | |
39 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:00 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De finurlige | De håbefulde | |
40 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:07 | Pulje 1 | Skibet Hallen | fb fodbold | Brørup | |
41 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:14 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De snorlige | Spar Nord Holstebro | |
42 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:21 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De finurlige | fb fodbold | |
43 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:28 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De håbefulde | De snorlige | |
44 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:35 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Brørup | Spar Nord Holstebro | |
45 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:42 | Pulje 1 | Skibet Hallen | fb fodbold | De håbefulde | |
46 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:49 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Spar Nord Holstebro | De finurlige | |
47 | U13 Drenge | 24/02 kl. 12:56 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Brørup | De snorlige | |
48 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:03 | Pulje 1 | Skibet Hallen | fb fodbold | Spar Nord Holstebro | |
49 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:10 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De snorlige | De finurlige | |
50 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:17 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De håbefulde | Brørup | |
51 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:24 | Pulje 1 | Skibet Hallen | De snorlige | fb fodbold | |
52 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:31 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Spar Nord Holstebro | De håbefulde | |
53 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:38 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Brørup | De finurlige | |
54 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:45 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | De håbefulde | Brørup | |
55 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:52 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | De snorlige | De finurlige | |
56 | U13 Drenge | 24/02 kl. 13:59 | Finale | Skibet Hallen | Brørup | De finurlige | |
57 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Fodbold og Event | Lindved GF | |
58 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:07 | Pulje 1 | Skibet Hallen | BK22 | Sportigan Tørring | |
59 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:17 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Sportigan Tørring | Lindved GF | |
60 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:24 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Fodbold og Event | BK22 | |
61 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:34 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Sportigan Tørring | Fodbold og Event | |
62 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:41 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Lindved GF | BK22 | |
63 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:48 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | BK22 | Lindved GF | |
64 | U14 Drenge | 24/02 kl. 15:55 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | Fodbold og Event | Sportigan Tørring | |
65 | U14 Drenge | 24/02 kl. 16:02 | Finale | Skibet Hallen | BK22 | Fodbold og Event | |
66 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:00 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Skibet United | FC Skibet | |
67 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:07 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Dalby GF 1 | Dalby GF 2 | |
68 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:14 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Tårnvej Biler | Davids Disciple | |
69 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:21 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Gødvad IF | Skibet United | |
70 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:28 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Dalby GF 1 | FC Skibet | |
71 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:35 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Dalby GF 2 | Tårnvej Biler | |
72 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:42 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Gødvad IF | Davids Disciple | |
73 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:49 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Dalby GF 1 | Skibet United | |
74 | U16 Drenge | 24/02 kl. 17:56 | Pulje 1 | Skibet Hallen | FC Skibet | Dalby GF 2 | |
75 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:03 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Tårnvej Biler | Gødvad IF | |
76 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:10 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Dalby GF 2 | Davids Disciple | |
77 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:17 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Skibet United | Tårnvej Biler | |
78 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:24 | Pulje 1 | Skibet Hallen | FC Skibet | Gødvad IF | |
79 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:31 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Davids Disciple | Skibet United | |
80 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:38 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Gødvad IF | Dalby GF 1 | |
81 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:45 | Pulje 1 | Skibet Hallen | FC Skibet | Tårnvej Biler | |
82 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:52 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Skibet United | Dalby GF 2 | |
83 | U16 Drenge | 24/02 kl. 18:59 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Tårnvej Biler | Dalby GF 1 | |
84 | U16 Drenge | 24/02 kl. 19:06 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Davids Disciple | FC Skibet | |
85 | U16 Drenge | 24/02 kl. 19:13 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Dalby GF 2 | Gødvad IF | |
86 | U16 Drenge | 24/02 kl. 19:20 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Davids Disciple | Dalby GF 1 | |
87 | U16 Drenge | 24/02 kl. 19:27 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | Tårnvej Biler | Davids Disciple | |
88 | U16 Drenge | 24/02 kl. 19:34 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | Gødvad IF | FC Skibet | |
89 | U16 Drenge | 24/02 kl. 19:41 | Finale | Skibet Hallen | Tårnvej Biler | Gødvad IF | |
90 | U10 piger | 25/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Billund IF 1 | Kajdis Algerens | |
91 | U10 piger | 25/02 kl. 09:07 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Gauerslund 1 | Hover if. 2 | |
92 | U10 piger | 25/02 kl. 09:14 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Billund IF 2 | Løsning | |
93 | U10 piger | 25/02 kl. 09:21 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Gauerslund 2 | Hover if. 1 | |
94 | U10 piger | 25/02 kl. 09:28 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Billund IF 1 | Gauerslund 1 | |
95 | U10 piger | 25/02 kl. 09:35 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Hover if. 2 | Kajdis Algerens | |
96 | U10 piger | 25/02 kl. 09:42 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Billund IF 2 | Gauerslund 2 | |
97 | U10 piger | 25/02 kl. 09:49 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Hover if. 1 | Løsning | |
98 | U10 piger | 25/02 kl. 09:56 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Kajdis Algerens | Gauerslund 1 | |
99 | U10 piger | 25/02 kl. 10:03 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Hover if. 2 | Billund IF 1 | |
100 | U10 piger | 25/02 kl. 10:10 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Løsning | Gauerslund 2 | |
101 | U10 piger | 25/02 kl. 10:17 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Hover if. 1 | Billund IF 2 | |
102 | U10 piger | 25/02 kl. 10:24 | Kvartfinale 1 | Skibet Hallen | Kajdis Algerens | Gauerslund 2 | |
103 | U10 piger | 25/02 kl. 10:31 | Kvartfinale 2 | Skibet Hallen | Hover if. 2 | Billund IF 2 | |
104 | U10 piger | 25/02 kl. 10:38 | Kvartfinale 3 | Skibet Hallen | Løsning | Billund IF 1 | |
105 | U10 piger | 25/02 kl. 10:45 | Kvartfinale 4 | Skibet Hallen | Hover if. 1 | Gauerslund 1 | |
106 | U10 piger | 25/02 kl. 10:52 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | Kajdis Algerens | Løsning | |
107 | U10 piger | 25/02 kl. 10:59 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | Billund IF 2 | Hover if. 1 | |
108 | U10 piger | 25/02 kl. 11:06 | Finale | Skibet Hallen | Kajdis Algerens | Hover if. 1 | |
109 | U14 piger | 25/02 kl. 12:00 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | Kuu | |
110 | U14 piger | 25/02 kl. 12:07 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Vejle FC | Virum Grøn | |
111 | U14 piger | 25/02 kl. 12:14 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Team HEG | Skibet IF 2 | |
112 | U14 piger | 25/02 kl. 12:21 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Virum Hvid | Team A/E | |
113 | U14 piger | 25/02 kl. 12:28 | Pulje 2 | Skibet Hallen | danbolig Horsens | Skibet IF 2 | |
114 | U14 piger | 25/02 kl. 12:35 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | Vejle FC | |
115 | U14 piger | 25/02 kl. 12:42 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Kuu | Virum Grøn | |
116 | U14 piger | 25/02 kl. 12:49 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Skibet IF 2 | Team A/E | |
117 | U14 piger | 25/02 kl. 12:56 | Pulje 2 | Skibet Hallen | danbolig Horsens | Team HEG | |
118 | U14 piger | 25/02 kl. 13:03 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Skibet IF 2 | Virum Hvid | |
119 | U14 piger | 25/02 kl. 13:10 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Virum Grøn | Skibet IF 1 | |
120 | U14 piger | 25/02 kl. 13:17 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Team A/E | Team HEG | |
121 | U14 piger | 25/02 kl. 13:24 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Virum Hvid | danbolig Horsens | |
122 | U14 piger | 25/02 kl. 13:31 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Vejle FC | Kuu | |
123 | U14 piger | 25/02 kl. 13:38 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Team A/E | danbolig Horsens | |
124 | U14 piger | 25/02 kl. 13:45 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Team HEG | Virum Hvid | |
125 | U14 piger | 25/02 kl. 13:52 | Kvartfinale 1 | Skibet Hallen | Kuu | Skibet IF 2 | |
126 | U14 piger | 25/02 kl. 13:59 | Kvartfinale 2 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | danbolig Horsens | |
127 | U14 piger | 25/02 kl. 14:06 | Kvartfinale 3 | Skibet Hallen | Virum Hvid | Virum Grøn | |
128 | U14 piger | 25/02 kl. 14:13 | Kvartfinale 4 | Skibet Hallen | Team A/E | Vejle FC | |
129 | U14 piger | 25/02 kl. 14:20 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | Kuu | Virum Grøn | |
130 | U14 piger | 25/02 kl. 14:27 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | Skibet IF 1 | Team A/E | |
131 | U14 piger | 25/02 kl. 14:34 | Finale | Skibet Hallen | Kuu | Skibet IF 1 | |
132 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 15:15 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Fars Piger u15 | Team Trouble | |
133 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 15:22 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Ikast FC 1 | Kuu 2 | |
134 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 15:29 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Brædstrup | Scanview | |
135 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 15:36 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Ikast FC 2 | Kuu | |
136 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 15:43 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Fars Piger u15 | Ikast FC 1 | |
137 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 15:50 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Kuu 2 | Team Trouble | |
138 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 15:57 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Brædstrup | Ikast FC 2 | |
139 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:04 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Kuu | Scanview | |
140 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:11 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Team Trouble | Ikast FC 1 | |
141 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:18 | Pulje 1 | Skibet Hallen | Kuu 2 | Fars Piger u15 | |
142 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:25 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Scanview | Ikast FC 2 | |
143 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:32 | Pulje 2 | Skibet Hallen | Kuu | Brædstrup | |
144 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:39 | Kvartfinale 1 | Skibet Hallen | Ikast FC 1 | Brædstrup | |
145 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:46 | Kvartfinale 2 | Skibet Hallen | Team Trouble | Kuu | |
146 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 16:53 | Kvartfinale 3 | Skibet Hallen | Ikast FC 2 | Kuu 2 | |
147 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 17:00 | Kvartfinale 4 | Skibet Hallen | Scanview | Fars Piger u15 | |
148 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 17:07 | Semifinale 1 | Skibet Hallen | Ikast FC 1 | Ikast FC 2 | |
149 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 17:14 | Semifinale 2 | Skibet Hallen | Kuu | Scanview | |
150 | U16/U17 Piger | 25/02 kl. 17:21 | Finale | Skibet Hallen | Ikast FC 2 | Scanview | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.